Linkedin Premium Hesap Avantajları Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji

Linkedin Premium Hesap Avantajları Nelerdir?

linkedin premium

İş hayatı için daha fazla şirket ya da yöneticiye ulaşmak kullanılan Linkedin sosyal medya uygulamaları arasında profesyonel çevrenin gelişmesi amacı ile en çok tercih edilen platform halini alıyor. Bu uygulama ile iş aramak ya da şirketi ürün ya da hizmet tanıtımı yapıp rakiplerden bir adım öne geçmek kolaylaşıyor.

Linkedin Nedir?

Sosyal medya platformlarının kendine has özellikleri vardır. Kimi sadece fotoğraf yüklemek içindir kimisi metin tabanlıdır. Linkedin ise iş bağlantılarının güçlendirilmesi amacı ile kullanılır. Uygulama, iş hayatındaki kişilerin diğer profesyoneller ile iletişim kurabilmesi ve bilgi alışverişinde bulunabilmesi amacı ile tercih edilir.

Dijital ortamda özgeçmişin hazırlanması kolay olması kadar özgeçmişin ilgili kişilere iletilmesi de bu uygulama ile kolaylaşıyor.

Linkedin Premium Nedir?

linkedin premium avantajları

Linkedin hesabı bir sosyal medya platformu şeklinde kullanılır. Hesaptan paylaşımlar yapılır ve diğer hesapları takip etmek amacı ile “bağlantı kur” özelliği kullanılır. Hesaptan; makale, fotoğraf ve video paylaşılır ve tüm paylaşımları bağlantılı olunan kişiler tarafından görülür.

Uygulama ücretsiz kullanılan bir mecra olup Linkedin kullanıcıları bir adım daha öne çıkabilmek ve uygulamayı daha fazla verim alabilmek için Premium özelliğini seçebilir. Premium özelliği için ücret ödemek gerekir.

Linkedin Premium Avantajları

linkedin premium abonelik

Linkedin Premium uygulamasında en çok öne çıkan özelliklerden biri Inmail mesajları olur. Bu özellik ile uygulamaya üye olan herkese mesaj gönderilebiliyor. Mesaj kime gönderildi ise hesap sahibi hem uygulamanın ana sayfasında hem de mail adresinde mesajı görebiliyor eğer ki hesap sahibi 7 gün içinde mesaja geri dönüş yapmaz ise Linkedin, 1 kere daha yollama hakkı tanıyor

Linkedin Premium avantajları arasında profili görüntüleyenlerin listesinde bir kısıtlama olmaması vardır. Ücretsiz Linkedin kullanımında profili inceleyen son 5 hesap görüntülenir iken Linkedin Premium kullanıcıları profili inceleyen hesapları 90 güne kadar olan kısmını tam liste haline görebiliyor. Bu şekilde kişi, iş çevresini genişleterek potansiyel hedef kitlesi ise buluşabiliyor.

Profillerin aranmasında ayrıca uygulama önemli bir detay katkısı da yapıyor. Profili arayan kullanıcıların hangi kelimeleri seçerek aratma yaptığı görülebiliyor böylelikle hesap bu arama filtreleri temel alınarak ayarlanabilir.

Linkedin Premium, doğru kişiler ve bağlantılara ulaşmada büyük katkı sunuyor. Linkedin, Premium aboneleri diğer abonelerden farklı olarak; şirket büyüklüğü, unvanlar ve Linkedin’e katılma tarihi gibi filtreleme seçenekleri avantajı kazanıyor bu şekilde de hedef kitle daha detaylı alternatiflere bağlı olarak belirlenebiliyor.

Premium uygulaması ayrıca hesabın daha görünür olmasını da sağlıyor. Premium sahibi bir hesap Premium rozeti kullanarak kalabalıktan sıyrılır ve daha fark edilir hale gelir.

Linkedin Premium Hesap Ücretleri

linkedin premium ücretlendirme

 4 farklı kategorisi bulunan Linkedin Premium hesap ücretleri seçilen kategoriye göre değişiklik gösterir. Uygulama ayrıca 1 aylık deneme sürümünün de kullanılmasına olanak veriyor.

Bir yorum bırakınız...

*

android ram

Android Telefonda RAM Nasıl Arttırılır?

Android telefonun 64 GB veya daha fazla depolama alanı olsa bilse telefonun ...
internet veri kullanımı

İPhone ve Android’te Twitter İnternet Veri Kullanımı Azaltma

Twitter başta olmak üzere sosyal medya platformları Android ve İphone telefonlarımızda önemli ...
Akıllı Telefonda Hafıza Kartı Okunmuyor Sorunu ve Çözüm Yöntemleri

Akıllı Telefonda Hafıza Kartı Okunmuyor Sorunu ve Çözüm Yöntemleri

Akıllı telefon, cep telefonlarının sunduğu klasik özelliklere, bilgisayar özellikleri de eklenerek tasarlanmış ...
Com.google.process.gapps

Com.google.process.gapps İşlemi Durdurdu Hatası Ve Çözüm Yöntemleri

Tüm teknolojik cihazlarda olduğu gibi Android cihazlarda da işletim sistemi ya da ...
udf dosyası

UDF Uzantılı Dosyayı PDF’ye Çevirme

UDF dosyası, Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi (UYAP) programında kullanılan belge türüdür ...
2021 için SEO

SEO Teknikleri Nelerdir? – 2021

SEO, işletmelerin ve reklam geliri olan web sitelerinin göz ardı edemeyeceği bir ...
Android TV Box

Android TV Box Nedir? Android TV Box Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Android TV Box kavramı son zamanlarda sıkça duyulmaya başlanan kavramlardan birisi Peki, ...
Windows 10 açılırken açılan klasörler ve programlar

Windows 10’da Programların ve Klasörlerin Yeniden Açması Nasıl Durdurulur?

Windows 10 bilgisayarda bir program açıkken bilgisayarı kapattığınızda veya yeniden başlattığınızda, Windows ...