Apple Watch, Yeniden Başlatmaya Nasıl Zorlanır? | Sonsuz Teknoloji

Apple Watch, Yeniden Başlatmaya Nasıl Zorlanır?

Apple Watch

Apple şirketinin giyilebiir teknolojilerinden olan akıllı saat Apple Watch, normal şartlarda hızlı çalışan sorunsuz bir cihazdır. Ancak bazen yazılım sorunları nedeniyle yavaşlayabilir veya donabilir. Her iki durumda da, yeniden başlatma veya zorla yeniden başlatma çoğu sorunu çözer.

Apple Watch Nasıl Yeniden Başlatılır?

Apple Watch’u yeniden başlatmak için, iPhone’unuz gibi kapatıp tekrar açmanız gerekir . Maalesef, basabileceğiniz basit bir “Yeniden Başlat” düğmesi yok. Başlamadan önce, Apple Watch’un şarj cihazında olmadığından emin olun.

Güç Menüsünü görene kadar Apple Watch’unuzdaki Yan alttaki düğmesini basılı tutun.

side tuş

Burada, parmağınızı kullanarak ekranın sağındaki “Kapat” kaydırıcısını kaydırın. Apple Watch’ınız şimdi kapanacak.

Ekran birkaç saniye boşaldıktan sonra, ekranda Apple logosunu görene kadar düğmeye düğmesini tekrar basılı tutun. Apple Watch’ınız ana ekranı yüklediğinde, başarıyla yeniden başlatılır.

Apple Watch’u Yeniden Başlatmaya Zorlama

Apple Watch yanıt vermiyorsa, en son çare olarak yeniden başlatmayı zorlamak olacaktır. İşletim sistemini engelleyebileceği veya bozabileceğinden yazılımı güncellerken Apple Watch’u yeniden başlatmaya zorlamayın.

Apple Watch’u yeniden başlatmaya zorlamak için, hem alt düğmeye hem de üst düğmeye en az 10 saniye boyunca basılı tutun.

apple watch tuşlar

Ekranda Apple logosunu gördüğünüzde, her iki düğmeyi de bırakın. Apple Watch’u tamamen yeniden başladığında, umarız ki sorunsuz olarak çalışır.

Bir yorum bırakınız...

*