Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri Fiyatı ∞ Sonsuz Teknoloji

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri Fiyatı

Samsung Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3 serisinde, kasa çapları veya gövde malzemeleri birbirinden farklı olan ürünler bulunmaktadır. Örneğin Samsung Galaxy Watch 3 41 mm modelinin gövdesi paslanmaz çelikten üretilmiştir ve saatin ekran boyutu 1.2 inçtir. Samsung Galaxy Watch 3 45 mm ise gövdesi paslanmaz çelikten ve titanyumdan üretilmiş olan iki farklı ürünün genel adıdır. Bu saatlerin ekran boyutu 1.4 inçtir ve fiyatları gövde malzemelerine bağlı olarak değişmektedir.

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri Nelerdir?

Bu farklılıklar dışında, Samsung Galaxy Watch 3 özellikleri tüm ürünler için aynıdır. İşletim sistemi Tizen 5.5 olan bu serinin suya karşı dayanıklılık ve toza karşı dayanıklılık özelliği bulunur. Hatta saatler askeri standartlara bile uyumlu olarak tasarlanmıştır. Müzik depolama, SMS bildirimi görüntüleme ve cevaplama, gelen arama bildirimi gösterme ve darbelere karşı dayanıklılık özellikleri bulunan serinin 5.0 versiyonlu Bluetooth, Wi–Fi

, NFC ve GPS özellikleri de bulunmaktadır.

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri

Samsung Galaxy Watch 3, Samsung Exynos 9110 model yonga seti ile beraber 1 GB RAM boyutuna ve 8 GB depolama alanına sahiptir. Deri kordonlu saatin batarya kapasitesi 247 mAh ve işlemci frekansı 1.15 GHz’dir.

Samsung Galaxy Watch 3 Fiyatı Ne Kadardır?

Samsung Galaxy Watch 3 fiyatı, serideki saatlerin her birine göre farklıdır. Bu fiyatlar genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

·        Samsung Galaxy Watch 3 41 mm (çelik) fiyatı 2.000 – 2.250 TL.

·        Samsung Galaxy Watch 3 45 mm (çelik) fiyatı 2.250 – 2.700 TL.

·        Samsung Galaxy Watch 3 45 mm (titanyum) fiyatı 2.500 – 3.000 TL

Bir yorum bırakınız...

*