Binance ve Akbank Arasında Artık Doğrudan Para Transferi Yapılabilecek | Sonsuz Teknoloji Binance ve Akbank Arasında Artık Doğrudan Para Transferi Yapılabilecek | Sonsuz Teknoloji

Binance ve Akbank Arasında Artık Doğrudan Para Transferi Yapılabilecek

binance

Ülkemizde kripto para işleriyle uğraşan bireyler, Binance borsasına para gönderebilmek için farklı ödeme kanalları ile çalışmak zorunda kalıyordu. Söz konusu kullanıcılar borsaya para gönderebilmek için Papara veya kredi kartı yöntemlerinden yararlanmak zorundaydı. Kripto para işleri ile uğraşan kişileri düşünen ve ülkemiz pazarına girmeye hazırlanan Binance firması ise, geçtiğimiz günlerde Akbank ile iş birliğine gitti. Yapılan iş birliği sayesinde kullanıcılar artık direk banka üzerinden borsaya para gönderebilecek. Kripto para işlemleri ile uğraşan kullanıcıları oldukça mutlu edecek haberin detaylarına gelin birlikte bakarım.

Doğrudan Para Transferi Artık Mümkün

Geçtiğimiz dönemlerde Binance, Papara üzerinden para yatırma ve çekme işlemini ülkemize getirmişti. Daha sonra kredi kartı ile para transferini ülkemize getiren firma, son olarak Akbank ile anlaşma sağladı. Banka ile yapılan anlaşmadan sonra yatırımcılar günün her saati borsaya para aktarabilecek. Kripto para işi ile uğraşan bireyler, banka üzerinden minimum 100 TL ile işlem yapabilecekler. Söz konusu kullanıcılar diğer bankalardan işlem yapmaları halinde EFT saatlerini beklemek zorunda kalacaklar.

Binance firması, ülkemize yaptığı yatırımlarla son dönemde dikkatleri üzerine çekiyor. Geçtiğimiz yıllarda Papara ile anlaşan firma daha sonra kredi kartlarıyla ödeme kabul etmeye başlamıştı. Mart ayında ise Akbank ile yaptığı anlaşmadan sonra artık doğrudan banka üzerinden para transferi kabul edebilecek. Firma, geçtiğimiz dönemlerde ülkemizde kurduğu B Fintech Bilgi Teknolojileri ile yatırımların sinyalini vermişti. İlerleyen dönemlerde bu firmadan ülkemizde farklı yatırımlar görmek mümkün gibi duruyor.

Papara Nedir? Papara Kart Nasıl Alınır?

Papara, internet üzerinden kredi kartsız alışveriş yapmaya ve hesaplar arası para transferine olanak sağlamaktadır. Ülkemizde oldukça popüler olan bu kuruluş, kişilerin güvenle kredi kartsız internet üzerinden alışveriş yapmasına veya güvenle para transferi yapmasına olanak sağlamaktadır. Papara kart ile fiziksel alışveriş yapmakta mümkündür. Kullanıcılara sunulan bu kart ön ödemeli kart olarak bilinmektedir. Söz konusu kartı kullanabilmek için kullanıcılar karta para yüklemesi gerekmektedir. DR, Hepsiburada.com başta olmak üzere birçok alışveriş sitelerinden veya fiziksel mağazalardan 5 TL bir ücrete satın alabilmek mümkündür.

Kullanıcılara sunulan bir diğer kart ise Çipli karttır. Üzerinizde adınızın ve soyadınızın bulunduğu bu kart sayesinde, temassız ödeme yapabilir, para çekebilir ve tüm dünyadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*

İnstagram’da Profilime Kim Baktı

İnstagram’da Profilime Kim Baktı Uygulamaları

İnstagram, platforma üye olan kullanıcıların ücretsiz fotoğraf ve video yüklemesini sağlayan sosyal ...
google takvim

Google Takvim Masaüstü Bilgisayarda Çevrimdışı Kullanılabiliyor mu?

Google Takvim, masaüstü kullanıcıları için bir dönem çevrimdışı olarak kullanılabiliyordu. Ancak 2018 ...
Apple TV

Apple TV Nedir? Ne İşe Yarar?

Yazımızda detaylı şekilde Apple TV nedir? ne işe yarar? Açıklamaya çalışacağız. Bildiğiniz ...
lol hata

League Of Legends (LOL) Client Açılmıyor Sorunu Çözme Yöntemleri

League Of Legends (LOL), Riot Games tarafından geliştirilmiş çok oyunculu strateji türü ...
windows 10 ses sorunu

Windows 10 Hoparlör Cızırtı Sorunu Ve Çözüm Yöntemleri

Windows 10, Microsoft tarafından geliştirilmiş işletim sistemidir. Hoparlör, elektrik akımı değişikliklerini ses ...
mac ve android

Android’i Mac İle Senkronize Etme Uygulamaları

Android, Google ve Open Handset Alliance tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş Linux ...
pubg fps

PUBG Lite FPS Gösterme Ve FPS Yükseltme Adımları

PUBG Lite oyuncuları için FPS Gösterme ayarları sayesinde hem lobi hemde oyun ...
kahve falı

Android ve İOS Kahve Falı Uygulamaları

Kahve falı, Türk kahvesini içtikten sonra fincanı kapatıp soğumasını sağlayarak, içerisinde çıkan ...