Bu Bir Oyun’dan Fazlası | Sonsuz Teknoloji

Bu Bir Oyun’dan Fazlası

bir oyun

Konsol ve bilgisayar oyunları özel bir sektör oluşturdu. Özellikle 2000’li ve 2010’lu yıllarda tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaştı. Kimi oyunlar için uluslararası şampiyonalar düzenlenirken kimisi için filmler yapıldı. Dahası, farklı sektörlerle etkileşime geçildi ve oyunlara dair siteler, forumlar, hediyelik ürünler ve hatta bilgisayar donanımları piyasaya sunuldu.

Bu Bir Oyun, boş zamanlarını konsol veya bilgisayar oyunlarıyla değerlendirmek isteyenlerin rağbet ettiği kaliteli ve yetkin bir platform. Bir oyundan çok daha fazlasını bulabileceğiniz sitede haberler, güncellemeler ve özellikle oyun tutkunlarının merak ettiği hile kodları rahatlıkla bulunabiliyor. Hile kodları demişken, gelin ne işe yaradıklarına ve neden rağbet gördüklerine bir bakalım…

2009 yılında oyun severlerle buluşan League of Legends, çok oyunculu ve çevrimiçi oynanan bir savaş platformu. Dünya genelinde en çok tercih edilen oyunlardan birisi olan LOL, rakibin kahramanını alt edebilecek doğru kahramanı seçmeyi gerektirir. LOL CT olarak anılan bu süreç, oyunu kazanmanızı sağlayacak tek seçenektir. LOL CT, rakip kahramanın doğru analizini gerektirir. En başarılı olduğunu düşündüğünüz veya Dünya genelindeki çoğu oyuncu tarafından rağbet gören Yasuo, Zed veya Garen gibi kahramanların yenilmezliği söz konusu değildir. Bir başka ifadeyle, her kahramanın üstün olduğu bir diğer kahraman vardır. Sizin oyuncu olarak yapmanız gerekense rakibinize göre doğru kararı alabilmenizdir. Hile koduyla işinizin olmadığı LOL CT’de kazanmak için yapmanız gereken deneyim ve tüyolardan yararlanmanız…

League of Legends, savaş platformları arasında ön plana çıkarken Counter-Strike Global Offensive ise nişan oyun türleri arasında tercih edilen bir seçenektir. CSGO, farklı sunucularda çeşitli hilelere de olanak tanımaktadır. Örneğin arkadaşlarınızla karşı karşıya geleceğiniz bir mücadelede kodlara en hakim olan ve güncel kodları bulmayı başaran taraf olmanızı tavsiye ederiz.

 

CSGO Sınırsız Mermi Kodu, oyun içinde en işe yarar hilelerden birisidir. Hile kodu girmeden oynarken R tuşuna basarak şarjörünüzü değiştirmeniz gerekir. Hile kodlarını açabilmek için öncelikle “sv_cheats 1” komutunu ve ardından sınırsız mermi kodunu konsolda yazmalısınız. Silahınızı kullandıkça ekranda görünen şarjörde bir değişiklik olmadığını göreceksiniz. Hem zaman kaybetmeden rakiplerinizle mücadele etmeye devam edecek hem de oyunu kazanmaya bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

 

Bir yorum bırakınız...

*