Bütçe Dostu Telefon Samsung Galaxy M01 Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Bütçe Dostu Telefon Samsung Galaxy M01 Özellikleri ve Fiyatı

samsung akıllı telefon

Samsung, geçtiğimiz günlerde düzenlediği lansman kapsamında bütçe dostu yeni akıllı telefonunu duyurdu. Samsung Galaxy M01 ismi verilen cihaz, kusursuz tasarımı ve uygun fiyat etiketine sahip olması nedeniyle birçok kişinin beğenisini kazandı. Teknik donanımıyla giriş seviyesine hitap yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına Android 10 işletim sistemiyle çıkmaya hazırlanıyor. Peki, Samsung firması tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı telefonun teknik özellikleri neler?

Samsung Galaxy M01 Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan bütçe dostu yeni akıllı telefon Samsung Galaxy M01 özellikleri ile dikkat çekiyor. Android 10 işletim sisteminin yanı sıra, çift kamera teknolojisine sahip olan cihaz gücünü Snapdragon 439 isimli işlemciden alıyor. Peki, bütçe dostu yeni akıllı telefonun diğer özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

5,7 İnç büyüklüğünde ekrana sahip olacağı açıklanan cihazın çözünürlüğü ise HD Plus olarak duyuruldu. Son çıkan modellere göre oldukça küçük bir ekrana sahip olan cihaz da herhangi bir koruma teknolojisi de bulunmuyor.

Kamera Özellikleri

Teknik donanımıyla giriş seviyesine hitap eden yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına 13 MP çözünürlüğünde ana kamera ile çıkmaya hazırlanıyor. Ana kameranın yanı sıra akıllı telefon da bir adette 2 MP çözünürlüğünde sensör bulunuyor. Ayrıcaherhangi bir yapay zeka desteğine sahip olmayan ön kameranın çözünürlüğü ise 5 MP olarak duyuruldu.

Diğer Özellikler

3 GB Ram kapasitesine sahip olacağı duyurulan yeni akıllı telefon, gücünü Snapdragon 439 isimli işlemciden alıyor. 32 GB Dahili depolama alanına sahip olan cihaz da ayrıca microSD kart yuvası da bulunuyor. Dileyen kullanıcılar microSD kart teknolojisi sayesinde cihazın depolama alanını 512 GB’ a kadar yükseltebiliyor. 15W Gücünde hızlı şarj desteğine sahip olan cihazın batarya kapasitesiyse 4.000mAh olarak duyuruldu.

Samsung Galaxy M01 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kusuruz tasarımı ve teknik donanımıyla birçok kişinin beğenisini kazanan yeni akıllı telefon Samsung Galaxy M01 fiyatı ile dikkat çekiyor. 120 Dolar fiyat etiketine sahip olan cihaz, Haziran ayı itibariyle satışı sunulacak. Bütçe dostu akıllı telefonun ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*