Dijital Yayın Servisi Discovery+ Tanıtıldı! İşte, Açıklanan İlk Bilgiler? ∞ Sonsuz Teknoloji

Dijital Yayın Servisi Discovery+ Tanıtıldı! İşte, Açıklanan İlk Bilgiler?

Discovery+

İnternet sektöründe yaşanan olumlu gelişmeler neticesinde dijital yayın servisleri son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiştir. Özellikle Netflix ile başlayan bu süreç, diğer dijital yayın servislerinin de tanıtılmasıyla birlikte adeta rekabetin olduğu bir ortama bürünmüştür. Rekabetin son derece yaygın olduğu dijital yayın servis platformları arasına son katılan ise Discovery+ olmuştur. Peki, Discovery+ nedir, abonelik fiyatı ne kadardır? İşte merak edilen tüm bu soruların ayrıntılı ve oldukça detaylı cevapları…

Discovery+ Nedir?

Discovery+ Nedir

Discovery+, ilerleyen günler içerisinde yayın hayatına başlayacak olan yeni nesil dijital yayın servisidir. 2021 Yılının başında yayın hayatına başlayacak olan yeni dijital yayın servisi, abonelerine oldukça geniş bir kütüphane de sunacak.

İlk dönemlerde sadece anlaşmalı olduğu içerikleri yayına alacak olan yeni dijital yayın servisi, ilerleyen dönemlerde ise orijinal içeriklerini de abonelerine sunacak. Tüm Discovery belgesellerinde bulunacağı platformda aynı zamanda dizi ve filmler de yer alacak. Peki, Discovery+ ne zaman açılacak?

İlgili: Google TV ve Android TV Arasındaki Fark Nedir?

Discovery+ Açılış Tarihi

Discovery+ Açılış Tarihi

Son dönemin en dikkat çeken dijital yayın servislerinden biri olan Discovery+, 55 binden fazla içeriği ile 4 Ocak 2021 tarihinde aboneleri ile buluşacak. Oldukça geniş bir kütüphaneye sahip olan yeni platform da aynı zamanda tüm belgesel, film, dizi ve eğlence içerikleri de yer alacak. Tüm bunların yanı sıra ilerleyen dönemler içerisinde ekstra olarak yeni servisin orijinal içerikleri de abonelere sunulacak.

Discovery+ Hangi Ülkelerde Kullanıma Sunulacak?

Discovery+ Hangi Ülkeler

Dijital yayın servisi Discovery+ ilk olarak İngiltere ve Amerika Birleşik Devletlerin de kullanıma sunulacak. İlerleyen günlerde söz konusu yayın servisinden Avrupa ve Güney Amerika da yararlanabilecek. Oldukça geniş bir kütüphaneye sahip olan yeni dijital yayın servisinin ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Discovery+ Abonelik Fiyatı Ne Kadar?

Discovery+ Abonelik Fiyatı

Geçtiğimiz günler içerisinde resmi olarak tanıtımı yapılan yeni dijital yayın servisi Discovery+ fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. İki farklı paket seçeneği ile kullanıcılara sunulan yeni servisin fiyatları ise şu şekilde:

  • Başlangıç Paketi + Aylık 4,99 Dolar: Söz konusu paket sayesinde kullanıcılar, platform içerisinde yer alan tüm içerikleri sınırsız ve reklamlı bir şekilde izleyebilmektedir.
  • Üst Paket + Aylık 6,99 Dolar: Söz konusu paket sayesinde kullanıcılar, platform içerisinde yer alan tüm içerikleri tamamen reklamsız ve sınırsız bir şekilde izleyebilmektedir.

Bir yorum bırakınız...

*