Düşük Fiyatlı En İyi Akıllı Telefonlar | Sonsuz Teknoloji

Düşük Fiyatlı En İyi Akıllı Telefonlar

uygun fiyatlı akıllı telefonlar

Döviz kurlarının yüksek olması, elbette akıllı telefon pazarını da derinden etkiledi. Yüksek donanımsal özelliklere sahip akıllı telefonların neredeyse hepsi, binlerce liranın üzerinde. Birçok kişi; 3- 4 yıl kullanım süresine sahip olan akıllı telefonlara bu kadar yüksek bütçe ayırmak istemiyor. Siz de yüksek bütçeler ayırmadan, ekonomik ve iyi özelliklere sahip bir akıllı telefon almak istiyorsanız; aşağıda yer alan telefonlara göz atmanız gerekiyor.

1000 -1500 TL arası alınabilecek 3 akıllı telefon;

Xiaomi Mi A2 Lite ( 1.058 TL )

uygun fiyatlı akıllı telefonlar

Uygun fiyatı ve oldukça iyi performansı ile dikkat çeken Xiaomi Mi A2 Lite, iyi donanım özellikleri ve düşük fiyatlı bir telefon arayanlar için en iyi seçeneklerden birisidir. Tam bir fiyat – performans canavarı diyebileceğimiz bu akıllı telefon, tasarım olarak da oldukça başarılı bir görünüme sahip. 4 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı ile gelen telefon aynı zamanda 4.000 mAh kapasiteli batarya ile destekleniyor. Çift arka kamera kurulumu bulunan Xiaomi Mi A2 Lite, fiyat ve performans cihazı arayan kullanıcılar için ideal bir seçim olacaktır.

Samsung Galaxy J7 Prime 2 ( 1.500 TL )

En ucuz telefonlar arasına giren, yüksek donanım özellikli 5.5 inç boyutunda Full HD ekrana sahip Samsung Galaxy J7 Prime 2, 3 GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanı ile kullanıcılarıyla buluşuyor. 13 MP çözünürlüğünde ön ve arka kamerası olan cihaz, 3.330 mAh kapasiteli batarya ile destekleniyor. Galaxy J7 Prime 2, uygun fiyatı ve yüksek özellikleri ile tercih edilebilecek akıllı telefonlar arasında yerini almayı başarıyor.

Huawei P Smart ( 1.499 TL )

Düşük fiyatı ile dikkat çeken Huawei P Smart, tasarım ve donanım bakımından oldukça dikkat çeken akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Yüzde 76.17 ekran gövde oranına sahip olan cihaz, 5.65 inç boyutunda Full HD+ ekranı ile geliyor. İkili ön kamera kullanılan telefon, gayet net fotoğraflar çekilmesine olanak tanıyor. 3 GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanı sunan Huawei P Smart, düşük fiyatlı yüksek performanslı akıllı telefon arayan kişiler için oldukça uygun.

Bir yorum bırakınız...

*