En İyi Android Widgetları | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

En İyi Android Widgetları

widget

Akıllı telefonunuzun ana ekranındaki widgetlar günümüzde modası geçmiş gibi görünebilir, ancak bunları kullanmaya başladıktan sonra, uygulama simgesinin ötesinde bir yaşam olduğunu kesinlikle fark edeceksiniz.İster küçük ekranlı bir akıllı telefon kullanıyor, ister çok daha geniş ekranı olan bir tablet kullanıyor olun, cihazınızın ana ekranı için favori Android widgetlarını çok seveceksiniz.

Pil & şarj HD – Battery

Battery HD, ne yaptığınızı veya hangi uygulamanın nasıl çalıştığına bağlı olarak harcadığınız pil miktarını tam olarak bilmenizi sağlayacaktır.

Evernote

Halihazırda bir Evernote kullanıcısıysanız, notlarınızı, sabitlenmiş makaleleri ve diğer bilgileri ana ekranınıza koymanın ne kadar kullanışlı olduğunu bilirsiniz. Favori notlarınızdan birine bir kısayol ekleme, en iyi hareketlerinizi içeren bir işaret çubuğu ve daha ayrıntılı bilgi görüntüleyecek daha büyük bir liste içeren bir dizi farklı Evernote widgetları arasında seçim yapabilirsiniz.

Agenda Widget Plus – Takvim Widgetı: Aylık + Ajanda

Agenda Widget Plus, Android telefonunuz veya tabletiniz için nihai takvim widgetıdır. Gelecekte gerçekleşecek olan etkinliklerinizi tam olarak listeler ve aygıtınızın takvimlerini (üçüncü taraf uygulamalardaki takvimleri bile) kolayca okunabilen bir görünümde senkronize eder. Takvimlerin yanı sıra yapılacaklar listenizdeki öğeleri de içerecek ve yalnızca bir ana ekran widgetını kullanarak süper organize olabilirsiniz.

DashClock

DashClock, sadece bir ana ekran widgetı değil, Android 4.2, 4.3 veya 4.4 içeren bir cihaz kullanıyorsanız bile çalışan bir kilit ekranı widgetıdır. Geçerli konumunuzdaki hava durumu, cevapsız çağrılar ve okunmamış metinler, sonraki takvim randevunuz, e-postanızdaki herhangi bir öncelikli sohbeti ve planladığınız bir sonraki alarm gibi özelleştirilmiş verileri görüntüler. Tüm bu bilgilere bir bakışta erişilebilirsiniz.

Tasker

Tasker, Android için bir otomasyon uygulamasıdır ve amacı Android geliştiricilerin yeni başlayanlara kodla uğraşmadan otomatik görevler oluşturmasına yardımcı olmaktır. Görevci widget

ı, bu görevleri kendi widgetlarına çevirebilmenize, aslında Bluetooth ile bağlı bir cihazın açılması gibi, yapmak istediğiniz herhangi bir şey için bir widget oluşturmanıza imkân tanır. Tasker’ın açıp kapatması için kullanabileceğiniz kendi widgetı vardır.

Bir yorum bırakınız...

*

Hacker

İnternet’ten Hacker Kiralanabilir mi?

Bir çok film ve dizide hacker kiralandığını görmüşsünüzdür. Filmlerde kiralanan hackerlar gerçek ...
google kitaplığım

Google Kitaplar Nedir ve Nasıl Kitap Bulunur?

Google’da sadece kitap bulmak istiyorsanız, kitap bulma işlemini Google kitaplar arama motorundan ...
Youtube e-posta bildirimler

Google, YouTube E-posta Bildirim Göndermeyi Sonlandırıyor

Google, YouTube e-posta bildirimlerini  gelecek haftadan sonra artık göndermeyeceğini duyurdu. Youtube kullanıcıları, ...
pc monitör sinyal yok

Bilgisayar Monitöründe “Sinyal Yok” Hatası

Bilgisayar çalışıor ancak bilgisayar monitörü “Sinyal yok” hatası yazıyorsa kontrol etmeniz gereken ...
twitter güvenlik sorunu

Twitter, Android Kullanıcıları için Güvenlik Sorunu Hakkında Uyardı

Twitter, Android kullanıcılarını, bilgisayar korsanlarının direk özel mesajlara erişmesine olanak verebilecek kritik ...
konsol tv

PlayStation 5 veya Xbox Series X için Hangi Özelliklerde TV Gereklidir?

PlayStation 5 ve Xbox Serisi X konsolları 2020 yılına damgasını vuracak. Bu ...
ekran kartı öğrenme

Windows 10’da Ekran Kartı Özelliklerini Öğrenme

Çoğu Windows kullanıcısı sahip olduğu ekran kartının özelliklerini bilmiyor. Fakat Windows için ...
samsung note 20 ultra

Samsung Galaxy Note20 Ultra Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Samsung, Samsung Galaxy Note20 ve Samsung Galaxy Note20 Ultra telefonalarını resmen duyurdu ...