En İyi iPhone Klavye Uygulamaları | Sonsuz Teknoloji

En İyi iPhone Klavye Uygulamaları

Her ne kadar gelişmiş olsa da, bazı durumlar için iPhone yerel klavye uygulaması yeterli olamayabiliyor. Gerek tuşların birbirlerine yakın olması, gerekse rengi; birçok kişinin alternatif klavye uygulaması aramasına neden olabiliyor. Bugün sizler için en iyi iPhone klavye uygulamalarını sıralayacağız. Listede olmayan fakat kullanmaktan memnun olduğunuz klavye uygulamalarını; yorumda belirtebilirsiniz.

  1. TouchPal Emoji Klavyesi

TouchPal Klavye

Dünya genelinde Android ve iPhone cihazları üzerinden 500 milyondan fazla kişi TouchPal klavye uygulamasını kullanmaktadır. 150’nin üzerinde dil desteği bulunan bu klavye ile binlerce temaya, emojiye ve gif gibi özelliklere sahip olabilirsiniz.

  1. SwiftKey Klavye

SwiftKey Klavye

300’den fazla dili destekleyen SwiftKey klavye uygulaması, yazım tarzınızı öğrenerek yapay zekayla desteklemekte ve size önerilerde bulunmaktadır. Tema değiştirebilir, gif, çıkartma ve benzeri desteklerini kullanabilirsiniz. Öte yandan 100’ü aşkın renkli temalar ile klavyenizi renklendirebilir; kaydırarak yazı yazabilirsiniz.

  1. Gboard – Google Klavye

GBoard

Google klavyeyi rakiplerinden ayıran en önemli ve ön plana çıkan özelliği; klavye üzerinde bulunan Google butonu ile uygulamadan çıkmadan direkt olarak Google’dan arama yapabilmenizdir. Kendine has tarzı ve düzeni olan bu klavye; Google’ın geliştirdiği bir klavyedir.

  1. Fleksy Klavyesi Stickers + GIF

Fleksy Klavyesi

Fleksy klavye; yazmanız, paylaşmanız ve rama yapabilmeniz için yaratılan dünyanın en hızlı klavye uygulamasıdır. Tıpkı diğer klavye uygulamalarında da olduğu gibi klavyeyi istediğiniz gibi özelleştirebiliyor; çıkartmaları kullanabiliyor ya da GIF gönderimi yapabiliyorsunuz.

  1. Tambu Klavye

Tambu Klavye

Tambu Klavye, Türk yapımcıların ve geliştiricilerin elinden çıkmış; birçok özelliğe sahi gelişmiş bir klavye uygulamasıdır. Diğer uygulamaların yanı sıra tamamen Türkçe çıkartmalar, temalar, klavyeden çıkmadan internetten arama yapma, Türkçe atasözleri gibi birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Bunun yanı sıra anlık çeviri özelliği ile beraber; yazdıklarınızı hızlı bir şekilde çevirebilir, dilediğiniz dilde gönderim yapabilirsiniz. Diğer klavye uygulamalarına karşın oldukça gelişmiş özellikleri bulunan Tambu Klavye; tek tıkla bulunduğunuz uygulamadan çıkmadan yer, mekan ve konum sorgulaması da yapabilmenize olanak tanımaktadır. Android ve iOS marketlerinde en çok indirilen klavye uygulamaları arasında yer alan milli gururumuz Tambu Klavyeyi kolaylıkla indirip, kullanabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*