En İyi ve En Kullanışlı Whatsapp Eklentileri | Sonsuz Teknoloji

En İyi ve En Kullanışlı Whatsapp Eklentileri

whatsapp
WhatsApp, Facebook’un sahip olduğu, metin mesajları, resimler, haritalar, belgeler, sesli ve görüntülü aramalar ve kaydedilmiş sesli mesajlar göndermenizi sağlayan ücretsiz bir sosyal mesajlaşma uygulamasıdır. Dünya genelinde 1 milyardan fazla insan kullanıyor.

Daha zengin bir deneyim için WhatsApp ile kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan veya uzantılardan bir kaçı;

WhatsApp için Otomatik Yanıtlayıcı – AutoResponder

AutoResponder, daha iyi bir deneyim oluşturmak için kullanabileceğiniz başka bir iyi uygulama. Sohbet botunu kullanarak WhatsApp veya WA Business’taki özel mesajlara otomatik olarak yanıt verebilir ve her otomatik yanıtı  özelleştirebilirsiniz.

Uygulamanın indirilmesi ücretsizdir ve meşgul olduğunuzda mesajlara tepki vermenize, belirli mesajlara cevap göndermenize, yeni sohbetler için  mesaj oluşturmanıza ve daha birçok şey yapmanıza olanak sağlayan birçok otomasyon aracı içerir. Cevapları zamanlamak istiyorsanız, otomatik zamanlayıcıyı kullanabilir ve mesajın ne zaman gönderilmesini istediğinize bağlı olarak gecikmeler ekleyebilirsiniz.

Yalnızca rehberdeki kişilerinizle değil, aynı zamanda gruplar ve bilinmeyen numaralarla da çalışır; kişileri ve grupları yok sayabilir ve belirtebilirsiniz. WA Business’ı küçük işletmeniz için kullanıyorsanız , bu sohbet botu kişisel bir aracı olarak hareket edebilir.

Olumsuz tarafı resim, çıkartma, video veya diğer medya dosyalarını gönderemezsiniz. Ayrıca WhatsApp Web ve tablet uygulamalarıyla çalışmaz. Uygulama hala beta sürümündedir ve font biçimlendirme stilleri, sürüş modu ve bir widget gibi yakında yeni özellikler vaat etmektedir.

Sesi Metne Dönüştür – Transcriber WhatsApp

Transcriber WhatsApp, WhatsApp sesli notlarını metne dönüştüren ücretsiz ve kullanışlı bir uygulamadır. Sesli mesajları almaya devam ediyorsanız ve o sırada açamıyorsanız, uygulama sesi daha sonra okuyabilmeniz için metin mesajlarına dönüştürür.

Kullanmak için, sadece uygulamayı yükleyin ve sonra sesli mesajı seçin, WhatsApp’taki paylaşım simgesine dokunun ve Transcriber’ı seçin. Transkripsiyonu aynı WhatsApp ekranında gösterecektir. Uygulama yalnızca içinde ses bulunan bölümleri yazar ve saniyeler içinde mesajınızı okumaya hazır hale getirir.

İşitme sorunu olan insanlar için, bu uygulama  yararlıdır. Ancak, şu anda yalnızca İngilizce ve İtalyanca dillerini desteklemektedir.

WAToolkit

Masaüstü Chrome tarayıcınızda WhatsApp Web kullanıyorsanız, bu Chrome eklentisi bir zorunluluktur. WAToolkit, kullanımı ücretsizdir ve sohbet baloncuklarının tam genişletmenize olanak sağlar; böylece monitörünüzün boyutunu optimize edebilir ve kullanabilirsiniz.

Chrome araç çubuğunuzda, okunmamış iletilerden okunanları ayıran ileti rozetleri ekleyen WAToolkit simgesini bulacaksınız. Web istemcisini açmadan tüm gelen iletilerinizi okumak için sadece üzerine gelin. Bu zaman kazandırır ve alıcı mavi onay işaretini almadan mesajları okuyabilirsiniz.

Ayrıca, telefonunuzda Web sürümü ile ortak olan bağlantı sorunları olması durumunda, simgeyi turuncuya çeviren bağlantı bildirimleri de bulunur. Ayrıca, Chrome’u kapattıktan sonra bile görüntülenen her zaman açık masaüstü bildirimleri sayesinde masaüstü desteği mevcuttur.

Sticker Maker

Sticker Maker, varsayılan emojiyi ve ifadeleri veya diğer indirilen resimleri ve etiketleri kullanmak yerine WhatsApp’ta benzersiz çıkartmalar oluşturmak için kullanabileceğiniz gerçekten harika bir uygulamadır.

Sticker Maker ile kendi galerinizden fotoğraf  alabilirsiniz ve WhatsApp için istediğiniz kadar paket içeren paket başına otuz çıkartma oluşturabilirsiniz.

Başlamak için uygulamayı indirin ve ardından çıkartmalarınızı oluşturun, paketi adlandırın ve üzerine çıkartma ekleyin. Sonra, çıkartma paketini WhatsApp’ta yayınlayın ve çıkartmaların keyfini çıkarmaya başlayın.

Bir yorum bırakınız...

*