FIFA 20 Oynayarak Para Kazanmak Mümkün | Sonsuz Teknoloji

FIFA 20 Oynayarak Para Kazanmak Mümkün

FIFA 20

Futbol severlerin vazgeçilmez oyunu olan FIFA 20 ile para kazanmanız mümkün. Kuşkusuz Dünya genelinde en çok oynanan spor oyunu unvanını taşıyan FIFA 20 aslında ülkemizde çok bilinmese de diğer ülkelerde ticaret için kullanılıyor. FIFA 20 oyununda her ne kadar yasak olsa da bu işi bilen uzmanlar jeton satışı yaparak ciddi miktarda kazanç sağlıyor. Ülkemizde hem bireysel şekilde satış yapanların yanı sıra siteler üzerinden satış yapmak mümkün olduğu biliniyor. Bu işlemi yaparken yan hesap kullanarak yapmanız iyi olacaktır. Bu işlem sırasında “Ban (Yasaklanma)” yeme alasılığınız vardır.

Transfer Pazarını Takip Edin

Kuşkusuz bu oyunda amacınız eğlenmek dışında ticaret yapmak ise mutlaka transfer pazarını takip etmeniz gerekir. Bazı durumlar da oyuncular transfer pazarında ya az bulunuyor ya da hiç bulunmuyor. Sizde az bulunan oyuncuları tespit ederek yatırım amaçlı alabilir piyasa da azaldığında veya oyuncu tükendiğinde piyasaya sürebilirsiniz.

SBC Takip Edin

Ticaret yapanların en çok uyguladığı yöntem SBC yöntemidir. SBC kadro kurma görevleri olarak ta bilinir. SBC görevleri için mutlaka oyunculara ihtiyacınız olacak. Fakat nokta atış yapmak yerine nadir gümüş altın oyucuları yavaş yavaş toplayarak bu yöntemi 1 seneye yaymak mümkün olacaktır. Özellikle Afrika uyruklu ve piyasada az bulunan oyunculara yatırım yaparak yeri geldiğinde maksimum kazanç mümkün olacaktır.

Lig SBC için Stok Yapın

Birkaç seridir lig kadro kurma görevleri düzenli aralıklarla gelmektedir. Bu sebep ile özellikle oyuncu sıkıntısı olan takımların yine az oyuncusu olan bölgelerinden oyuncuları stok yaparak lig SBC ‘sine yatırım yapmanız sizi oldukça karlı çıkaracak yatırım yöntemlerinden biridir.

Boşa Oyuncu Satmayın

FIFA 20 oynayan ve genel itibari herkesin sıklıkla yaptığı hataların başında paketlerden çıkan oyuncuları hemen satmak veya ucuza satmak gelir. Fakat bu yöntem oldukça yanlıştır. Zira satış yapacağınız zaman elbette gelecektir. Bırakın oyuncular takımınızda dursun. Elinizdeki oyuncuların listesini çıkararak en yüksek zamanda satmak size büyük kar getirecektir.

Jeton Satma

Genel itibari ile FIFA 20 oyunun da jeton kasma taktiklerinden bahsettik. Şimdi ise satışlardan bahsetmek gerekir. Satış yapacak iseniz hesap ban yeme riskini göze almanız gerekir. Bu işleri yan hesabınızda yaparak ana hesabı güvene almış olabilirsiniz.

Satış sosyal medya sitelerinden yapabilirsiniz. Özellikle Facebook ‘ta bulunan büyük gruplara ilan vererek elden ticaret yapabilirsiniz. Yine ülkemiz de başlı siteler de vardır. Yine bu siteler aracılığı ile satış yapmanız mümkün olacaktır.

Yurt dışında ise fiyatlar gün ve gün değişkenlik göstermektedir. Yurt dışında satışları dolar üzerinden yapılacağını unutmamız gerekir. Oyun yeni çıkmasından ötürü şu an 100K jetonu 50 ile 75 TL arasında satmanız mümkün olacaktır. Oyunun ilerleyen dönemlerinde bu fiyatlarda düşüş yaşanacağı unutulmamalıdır.

Bir yorum bırakınız...

*