FIFA 20 Oynayarak Para Kazanmak Mümkün | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

FIFA 20 Oynayarak Para Kazanmak Mümkün

FIFA 20

Futbol severlerin vazgeçilmez oyunu olan FIFA 20 ile para kazanmanız mümkün. Kuşkusuz Dünya genelinde en çok oynanan spor oyunu unvanını taşıyan FIFA 20 aslında ülkemizde çok bilinmese de diğer ülkelerde ticaret için kullanılıyor. FIFA 20 oyununda her ne kadar yasak olsa da bu işi bilen uzmanlar jeton satışı yaparak ciddi miktarda kazanç sağlıyor. Ülkemizde hem bireysel şekilde satış yapanların yanı sıra siteler üzerinden satış yapmak mümkün olduğu biliniyor. Bu işlemi yaparken yan hesap kullanarak yapmanız iyi olacaktır. Bu işlem sırasında “Ban (Yasaklanma)” yeme alasılığınız vardır.

Transfer Pazarını Takip Edin

Kuşkusuz bu oyunda amacınız eğlenmek dışında ticaret yapmak ise mutlaka transfer pazarını takip etmeniz gerekir. Bazı durumlar da oyuncular transfer pazarında ya az bulunuyor ya da hiç bulunmuyor. Sizde az bulunan oyuncuları tespit ederek yatırım amaçlı alabilir piyasa da azaldığında veya oyuncu tükendiğinde piyasaya sürebilirsiniz.

SBC Takip Edin

Ticaret yapanların en çok uyguladığı yöntem SBC yöntemidir. SBC kadro kurma görevleri olarak ta bilinir. SBC görevleri için mutlaka oyunculara ihtiyacınız olacak. Fakat nokta atış yapmak yerine nadir gümüş altın oyucuları yavaş yavaş toplayarak bu yöntemi 1 seneye yaymak mümkün olacaktır. Özellikle Afrika uyruklu ve piyasada az bulunan oyunculara yatırım yaparak yeri geldiğinde maksimum kazanç mümkün olacaktır.

Lig SBC için Stok Yapın

Birkaç seridir lig kadro kurma görevleri düzenli aralıklarla gelmektedir. Bu sebep ile özellikle oyuncu sıkıntısı olan takımların yine az oyuncusu olan bölgelerinden oyuncuları stok yaparak lig SBC ‘sine yatırım yapmanız sizi oldukça karlı çıkaracak yatırım yöntemlerinden biridir.

Boşa Oyuncu Satmayın

FIFA 20 oynayan ve genel itibari herkesin sıklıkla yaptığı hataların başında paketlerden çıkan oyuncuları hemen satmak veya ucuza satmak gelir. Fakat bu yöntem oldukça yanlıştır. Zira satış yapacağınız zaman elbette gelecektir. Bırakın oyuncular takımınızda dursun. Elinizdeki oyuncuların listesini çıkararak en yüksek zamanda satmak size büyük kar getirecektir.

Jeton Satma

Genel itibari ile FIFA 20 oyunun da jeton kasma taktiklerinden bahsettik. Şimdi ise satışlardan bahsetmek gerekir. Satış yapacak iseniz hesap ban yeme riskini göze almanız gerekir. Bu işleri yan hesabınızda yaparak ana hesabı güvene almış olabilirsiniz.

Satış sosyal medya sitelerinden yapabilirsiniz. Özellikle Facebook ‘ta bulunan büyük gruplara ilan vererek elden ticaret yapabilirsiniz. Yine ülkemiz de başlı siteler de vardır. Yine bu siteler aracılığı ile satış yapmanız mümkün olacaktır.

Yurt dışında ise fiyatlar gün ve gün değişkenlik göstermektedir. Yurt dışında satışları dolar üzerinden yapılacağını unutmamız gerekir. Oyun yeni çıkmasından ötürü şu an 100K jetonu 50 ile 75 TL arasında satmanız mümkün olacaktır. Oyunun ilerleyen dönemlerinde bu fiyatlarda düşüş yaşanacağı unutulmamalıdır.

Bir yorum bırakınız...

*

excel metin sütun

Excel’de Metinleri Sütunlara Bölme İşlemi Nasıl Yapılır?

Excel’de metinleri sütunlara bölme işlemi oldukça pratik bir şekilde yapılır. Program içerisinde ...
netflix güncelleme

Netflix VPN Kullanımını Neden Engelliyor?

Netflix, dünya genelinde hizmet veren bir yayın film ve dizi platformudur. Netflix ...
windows-10üü

Windows 10 Oyun Çubuğu İle Ekran Kaydı Nasıl Alınır?

Windows 10’da ekran kaydı ve ekran görüntüsü almak, ek bir uygulamaya gerek ...
apple page

Apple Pages Uygulamasında Grafik Ekleme Nasıl Yapılır?

Pages, Apple şirketi tarafından özel olarak geliştirilen ve kullanıma sunulan kelime işlemci ...
motorolla fusion

Motorola One Fusion Tanıtımını Gerçekleşti! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

En önemli markalardan bir tanesi olarak bilinen Motorola firması, geçtiğimiz günlerde yeni ...
sanallaştırma teknolojisi

Sanallaştırma Teknolojisi (VT) Nedir? Etkinlik Durumu Nasıl Kontrol Edilir?

Sanallaştırma teknolojisi sahip olduğunuz cihazın işlemci, bellek, hafıza gibi birimlerini birden çok ...
excel alt

Excel’de Veri Alt Toplam Kullanımı Nasıl Yapılır?

Excel’de veri alt toplam kullanımı son derece basit bir yöntem ile kolaylıkla ...
görünmez adam

Görünmez Adam Efsanesi Gerçek mi Oluyor? Şeffaf İnsan Hücreleri Üretildi!

Leigh Whannell ‘in Görünmez Adam filmi gerçek mi oluyor? Filmde geçen olaylar ...