Fortnite, İOS ve Mac'de Güncelleme Almayacak | Sonsuz Teknoloji

Fortnite, İOS ve Mac’de Güncelleme Almayacak

android fortnite epic

Epic Games, App Store’dan kaldırılan  Fortnite’nin iOS ve Mac cihazlarda artık yeni sezonlarla ilgili güncelleme almayacağı konusunda Apple kullanıcılarını uyardı. Epic, Apple platformları için Fortnite’ın resmi olarak engellendiğini ve herhangi bir güncelleme almayacağını belirtiyor.Fortnite oyuncularına, gönderilen bir e-postada,  Epic Games, Fortnite oyunun Apple App Store’da engellediğini ve bu nedenle iOS ve Mac kullanıcılarının artık yeni oyun içi içerik almayacağını bir kez daha uyardı.

Apple, Fortnite güncellemelerini ve App Store’daki yeni yüklemeleri engelliyor ve Apple cihazları için Fortnite’nin geliştirme işlemlerinin sonlandırıldığı belirtildi. Son güncelleme, Bölüm 2 – Sezon 4 güncellemesi (v14.00) 27 Ağustos’ta iOS ve macOS’ta yayınlanmadı.

Fortnite’ı iOS App Store’dan önceden indirmiş oyuncular, oyunun önceki sürümünü iPhone veya iPad’lerinde oynayabilecek, ancak  bazı sınırlamaları olacak. Epic, “Fortnite’ı App Store aracılığıyla zaten indirdiyseniz, Bölüm 2 – Sezon 3’ün v13.40 güncellemesini oynamaya devam edebilirsiniz” şeklide açıklama yaptı. Ancak; Bölüm 2 – Sezon 4 güncellemesi (v14.00) versiyonunun oynanamayacağı anlamına geliyor.

Epic Games, Apple tarafından engelleme nedeniyle Fortnite oyununun Mac sürümü için güncellemeleri durdurmaya da karar verdi. Fortnite’ın güncellemelerle yeni sürümlerine eklenen yeni öğeler iOS ve Mac sürümlerinde artık olmayacak.

Fortnite’ı en son güncellemelerle oynamaya devam etmek için, kullanıcıların oyunu Windows veya Android gibi diğer platformlara indirerek oynaması gerekir.

Bir yorum bırakınız...

*