Google Chrome VPN Eklenti Önerileri | Sonsuz Teknoloji

Google Chrome Ücretsiz VPN Eklenti Önerileri

chrome vpn

 

Engelli ve yasak sitelere giremeyen kişiler VPN programlarını kullanıyor. Google Chrome internet tarayıcısını kullanan kişiler için en iyi ücretsiz VPN programlarını sizler için araştırdık ve öneriyoruz.

VPN Nedir?

Virtual Private Network, özel ağ anlamına gelir. Kısaca VPN olarak adlandırılır. Uzaktan erişim sağlayarak farklı ağlara bağlanır ve giremediğiniz sitelere ulaşır. VPN kullanarak internette dolaştığınız esnada üçüncü şahıslar bağlantınıza ulaşamaz.

Önerilen programlar ücretsiz olduğu için ücretli ve kaliteli diğer VPN programlarıyla karıştırmayın. Hız ve güvenlik sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ücretsiz programlar PPTP protokolü üzerinden bağlanmaya çalışırken, ücretli programlar L2TP, IPSEC, OpenVPN, SSTP ve SSH gibi protokolleri kullanarak iyi ve güçlü bağlantı oluşturur.

Ücretsiz programları kullanan binler hatta milyonlarca kişi olduğu için bağlantı hızında ciddi yavaşlama görülebilir. İnternet sitelerinde dolaşırken reklamlar çıkabilir. Güvenlik ve hıza önem veriyorsanız, ücretli VPN programı kullanmanızı öneririz. Ücretli en iyi VPN programı, ExpressVPN’dir. OpenVPN, IPsec, SSTP, PPTP protokollerini destekler. Bant genişliği sınırsız olduğu için hız konusundan çok iyidir. 94 ülkede sunucuları bulunmaktadır.

Neden VPN Kullanılır?

Kişiler neden VPN kullanır? Sorusunu kendi kendinize sormuşsunuzdur. Bunları sıralayacak olursak;
Kısıtlı ve yasak sitelere girmek, oyun, program, film torrent indirmek, iş ve okul siteleri, gizlilik ve güvenlik için VPN kullanılır.

Google Chrome VPN Eklenti Önerileri (Ücretsiz)

DotVPN

DotVPN’yi kullanarak ulaşmak istediğiniz bağlantılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Engelli sitelere Proxy sistemiyle ulaşmış olacaksınız. Google Chrome eklentileri arasında hız ve güvenlik açısından en iyisi DotVPN’dir. Güvenlik ve gizlilik özelliği bulunmaktadır. Kablosuz bağlantı noktanızı korur. Sınırsız bant genişliği, 12 sanal lokasyon, bağlantılar arası sınırsız geçiş, 4096 bit anahtar şifrelemesi kullanır.

ZenMate VPN

Güvenli internet hizmeti sunan ZenMate VPN ile tüm sitelere ulaşabilirsiniz. Bağlantınızı şifreleyerek güvenli şekilde engelli veya yasak sitelere girdiğiniz gibi internetinizi ve bilgisayarınızı kötü virüslerden korur. Dünya genelinde yüksek güvenlik Proxy sunucularına sahip olduğu iddia ediliyor. 42 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. 30’dan fazla sanal konum özelliği bulunuyor.

Hotspot Shield VPN

Anchor Free şirketi tarafından yönetiliyor. En güvenilir şirketler arasında yer alan Anchor, 10 yılı aşkındır bir birinden farklı uygulamalar yapmaktadır. Ücretli ve ücretsiz sürümleri var. 400 milyon fazla kişi uygulamaları indirmiştir. 190 ülkede 20 milyon aktif kullanıcıya sahiptir. Hotspot Shield

ile bilgisayarınızı ve internetinizi güvenliğe kavuşturabilirsiniz. İOS, Android, Macos ve Windows işletim sistemleri üzerinde kullanabilirsiniz.

Browsec VPN

Brosec VPN, İnternet trafiğinin tamamını şifreler. Engelli ve yasaklı olan tüm sitelere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tüm önemli verilerinizi şifreleyerek bağlantınızı korur. Browsec VNP sayesinde izleme, tanımlama, trafik hiçbir şeyinizi göremez. Konumuz gizli tutulur. Firefox web tarayıcısında da kullanabilirsiniz.

Hide.Me Proxy

Hide.Me, Yasak sitelerin engellerini kaldırarak tüm sitelere ulaşabilirsiniz. İP adresiniz gizli tutulur. Takip ya da izlemek isteyen kişi sizin sadece hide.me IP adresidir. Kanada, Hollanda ve Almanya’da yüksek ve sınırsız trafiğe sahip olan sunucular üzerinden hizmet vermektedir. Programın veri sınırı 2 GB’dir.

Betternet Unlimited

Betternet, engelli ve yasak siteleri güvenli şekilde açarak hizmete sunar. Program içinde reklam ve kısıtlama yoktur. Kullanıcı olarak kayıt altına alınmazsınız. İstediğiniz konumu seçerek internete bağlanabilirsiniz.

Gom VPN

Karşınıza çıkan engelli ve yasak siteyi Gom VPN ile açabilirsiniz. Kullanıcılar 1000Mbit bağlantı hızıyla siteye ulaşır. Trafiğiniz HTTP2 SSL olarak şifrelenir. Sizi kimse izleyemez ve bilgileriniz kayıt altına alınmaz.

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN, Sınırsız trafiğe sahiptir. Ücretsizdir. 15 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Konum seçebilirsiniz. Programa bağlandığınız andan itibaren İP adresiniz saniyeler içinde değişir.

Bir yorum bırakınız...

*