Google Fotoğraflara Alternatif 5 Muhteşem Uygulama | Sonsuz Teknoloji Google Fotoğraflara Alternatif 5 Muhteşem Uygulama | Sonsuz Teknoloji

Google Fotoğraflara Alternatif 5 Muhteşem Uygulama

google fotoğraflar

Google fotoğraflara alternatif 5 muhteşem uygulama! Google fotoğraflar yaptığı açıklama ile birlikte artık fotoğraf yedeklemek için tanıdığı sınırsız depolama alanını sunmayacağını tüm kullanıcılarına duyurdu.

Sınırsız depolama alanını kaldırmak isteyen Google, tüm kullanıcılara 15Gb boyutunda ücretsiz bir depolama hizmeti sunmaya başlayacak. Elbet ki her geçen gün artan anılar için böyle bir depolama alanı asla yetmeyecektir. Bu gibi durumlar ile karşılaşacak olanlar için de ekstra depolama paketleri satmak isteyen Google, pixel cihazları kullanan kişilere sınırsız depolama alanı sunacağını açıkladı.

Hal böyle olunca kullanıcılar da Google fotoğraflara alternatif fotoğraf yedekleme uygulamaları aramaya başladı. Sizler için derlediğimiz liste içerisinde bulunan servisler tamamen ücretsiz olarak çalışmakta. Güvenilir alt yapıları sayesinde yedeklediğiniz dosyalarınız sürekli güncel şekilde depolama alanlarında tutulacaktır.

Google Fotoğraflar Uygulamasına Alternatif 5 Çözüm

Google fotoğraflar uygulamasına alternatif 5 çözüm! Kullanıcılar son yapılan açıklamadan sonra Google fotoğraflara benzer uygulamalar arasında en doğru olanını bulmak için araştırmalar yapmaya başladı.

Sizler için derlediğimiz liste içerisinden en güvenilir olanları bulabilir ve anılarınızı gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz. Söz konusu çözümler hem masaüstü üzerinden erişilmeye müsait hem de mobil cihazlar üzerinden erişilmeye müsait durumdadır.

Google Fotoğraflar Uygulamasına Alternatif 5 Uygulama!

  • Snapfish Fotoğraf ve Video Depolama
  • Disk Depolama Servisi
  • Mega Depolama Servisi
  • Degoo Depolama Servisi
  • MediaFire Depolama Servisi

Uygulama özelliklerine ve indirme linklerine başlıkların altından ulaşabilirsiniz.

1-      Snapfish Fotoğraf ve Video Depolama

snapfish

Listemizin ilk sırasında Snapfish fotoğraf ve video yedekleme sistemi bulunuyor. Bu sistem Google fotoğraflara en büyük rakiplerden sadece birisi.

Depolama konusunda sınırsız bir depolama alanı sunan bu uygulama sayesinde anılarınızı hızlı bir şekilde sonsuza kadar saklayabilirsiniz. Sistem içerisinde hiçbir şekilde paket satımı bulunmamakta. Gelen her kullanıcı için ücretsiz depolama alanları sunulmakta.

Üye olduktan sonra özel yazılımlar ile korunan depolama sistemine hemen dosyalarınızı yükleyebilirsiniz. Herkes için geçerli olan ücretsiz ve sınırsız olan plan sayesinde tüm anılarınızı saklayabileceksiniz.

Snapfish Uygulamasını İndirmek İçin Bu Bağlantıları Kullanın

2-      Yandex.Disk Depolama Servisi

yandex depolama

Yandex.Disk depolama servisi ile Google fotoğraflara alternatif bulabilirsiniz. Google’a azılı bir rakip olan Yandex, depolama alanında da sunduğu sınırsızlık ile Google’ın Fotoğraflar uygulamasına da oldukça güçlü bir rakip olacak gibi gözüküyor.

Normal şartlarda sınırlı bir depolama alanı sunan Yandex, fotoğraflar ve videolar için sınırsız bir depolama alanı sunmakta. Söz konusu çözüme hem masaüstü hem de mobil cihazlarınızdan sınırsız şekilde ulaşabilirsiniz.

Yedeklemek istediğiniz anılarınızı seçtikten sonra yükle butonuna tıklayarak güvenilir olan Yandex servisine yükleyebilirsiniz. Özel olarak geliştirilen yazılımlar ile korunan Yandex disk, kişisel verilerinizin çalınmasının önüne geçmek için elinden geleni yapmakta.

Yandex.Disk Uygulamasını İndirmek İçin Bu Bağlantıları Kullanın

3-      Mega Depolama Servisi

mega

Mega depolama servisini daha önceden duymuş olma ihtimaliniz oldukça yüksek. Google fotoğraflar uygulamasına alternatif uygulamalar arasında yer alan Mega, 50GB Boyutunda oldukça yüksek bir depolama alanını ücretsiz olarak sunmakta.

Uzun bir zaman önce ilk MEGA sitesi, FBI tarafından kapatılmıştı. Bazı yaşanan ihlallerden sonra kendini düzelten firma Avusturalya kesimlerinde yeniden MEGA servisini hayata geçirdi. Şu anda en çok kullanılan veri depolama araçlarından birisi.

Diğer depolama servislerinden farklı olarak şifrenizi unuttuğunuz zaman bu serviste değiştirme imkânınız bulunmuyor. Bu nedenle şifrenizi bir yerlere not etmenizde oldukça fayda var.

MEGA Depolama servisini İndirmek İçin Bu Bağlantıları Kullanın

4-      Degoo Depolama Servisi

degoo

Degoo depolama servisi daha önceden duyulmayan ancak oldukça etkili bir depolama servisidir. Her kullanıcı için ücretsiz olarak 100GB depolama alanı sunan Degoo, her türden dosyaya depolama desteği sunmakta.

Hem IOS hem de Android üzerinde bulunan Degoo depolama servisi, herkes için oldukça büyük bir depolama alanı sunmakta. Google fotoğraflar uygulamasına alternatif olan uygulamalar arasında sınırsız depolama sunanlardan sonra tercih edilebilecekler arasında yer almakta.

Aylık 3 Dolar vererek Degoo uygulamasının 500GB depolama alanı sunan modelini de kullanmanız mümkün durumda.

Degoo Depolama Servisini İndirmek İçin Bu Bağlantıları Kullanın

5-      MediaFire Depolama Servisi

mediafire

Listemizin son sırasında MediaFire depolama servisi bulunmakta. Google Fotoğraflar uygulamasına alternatif uygulamalar arasında yer alan ancak 50Gb depolama hizmeti sunan MediaFire depolama servisi üzerinde her türeden dosyayı saklayabilirsiniz.

Yükleme işleminden sonra güvenli depolama alanlarında dosyalarınızı saklayan MediaFire servisini hem masaüstü hem de mobil cihazlar üzerinden kolayca kullanabilirsiniz. Üye olan herkese 50Gb boyutunda depolama servisi sunan MediaFire diğer depolama servislerinden daha ucuza çözüm paketleri sunmakta.

Aylık 3Dolar gibi bir ücret vererek MediaFire üzerinden 1TB boyutunda depolama özelliğinden satın alabilirsiniz. Günümüz şartlarında 1TB gibi bir boyut anı biriktirmek için yeterli görülebilecek bir alan boyutunda.

MediaFire Uygulamasını İndirmek İçin Bu Bağlantıları Kullanın

Bir yorum bırakınız...

*

aimlamp

AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir?

AimLab, aim yani nişan alma yeteneğinizi geliştirdiğiniz Steam platformu üzerinden kullanılabilen bir ...
IceWarp

IceWarp Nedir? Ne İşe Yarar?

E-Posta, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar, dijitalleşen ...
Lidar

Lidar Nedir? Nasıl Çalışır?

Lidar, iPad Pro 2020’ den sonra iPhone 12 Pro ve iPhone 12 ...
Ambilight

Ambilight Nedir? Hangi Televizyonlarda Var?

Ambilight, televizyonun arka kenar kısımlarında bulunan ve renkli şekilde yanabilen floresan teknolojidir ...
Image Segmentation

Image Segmentation Nedir, Ne İşe Yarar?

Image Segmentation ifadesinin Türkçe karşılığı olarak kullanılan “Görüntü Bölütleme” işlemi Nesne tanıma ...
Dual kamera

Dual Kamera Nedir Nasıl Çalışır?

Teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün yeni özellikler çıkıyor. Dual kamera da ...
Bulut tabanlı sistemler

Bulut Tabanlı Sistemler Ne Demek?

Bulut tabanlı sistemler, kuruluma ihtiyaç duymadan web tabanlı uygulamalar yardımı ile online ...
Dijital vatandaşlık

Dijital Vatandaşlık Nedir, Kuralları Nelerdir, Hangi Faydaları Sağlar?

Dijital vatandaşlık, internet alt yapısının hızla gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte hayatımıza giren ...