Google Fotoğraflara Alternatif 5 Muhteşem Uygulama | Sonsuz Teknoloji

Google Fotoğraflara Alternatif 5 Muhteşem Uygulama

google fotoğraflar

Google fotoğraflara alternatif 5 muhteşem uygulama! Google fotoğraflar yaptığı açıklama ile birlikte artık fotoğraf yedeklemek için tanıdığı sınırsız depolama alanını sunmayacağını tüm kullanıcılarına duyurdu.

Sınırsız depolama alanını kaldırmak isteyen Google, tüm kullanıcılara 15Gb boyutunda ücretsiz bir depolama hizmeti sunmaya başlayacak. Elbet ki her geçen gün artan anılar için böyle bir depolama alanı asla yetmeyecektir. Bu gibi durumlar ile karşılaşacak olanlar için de ekstra depolama paketleri satmak isteyen Google, pixel cihazları kullanan kişilere sınırsız depolama alanı sunacağını açıkladı.

Hal böyle olunca kullanıcılar da Google fotoğraflara alternatif fotoğraf yedekleme uygulamaları aramaya başladı. Sizler için derlediğimiz liste içerisinde bulunan servisler tamamen ücretsiz olarak çalışmakta. Güvenilir alt yapıları sayesinde yedeklediğiniz dosyalarınız sürekli güncel şekilde depolama alanlarında tutulacaktır.

Google Fotoğraflar Uygulamasına Alternatif 5 Çözüm

Google fotoğraflar uygulamasına alternatif 5 çözüm! Kullanıcılar son yapılan açıklamadan sonra Google fotoğraflara benzer uygulamalar arasında en doğru olanını bulmak için araştırmalar yapmaya başladı.

Sizler için derlediğimiz liste içerisinden en güvenilir olanları bulabilir ve anılarınızı gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz. Söz konusu çözümler hem masaüstü üzerinden erişilmeye müsait hem de mobil cihazlar üzerinden erişilmeye müsait durumdadır.

Google Fotoğraflar Uygulamasına Alternatif 5 Uygulama!

  • Snapfish Fotoğraf ve Video Depolama
  • Disk Depolama Servisi
  • Mega Depolama Servisi
  • Degoo Depolama Servisi
  • MediaFire Depolama Servisi

Uygulama özelliklerine ve indirme linklerine başlıkların altından ulaşabilirsiniz.

1-      Snapfish Fotoğraf ve Video Depolama

snapfish

Listemizin ilk sırasında Snapfish fotoğraf ve video yedekleme sistemi bulunuyor. Bu sistem Google fotoğraflara en büyük rakiplerden sadece birisi.

Depolama konusunda sınırsız bir depolama alanı sunan bu uygulama sayesinde anılarınızı hızlı bir şekilde sonsuza kadar saklayabilirsiniz. Sistem içerisinde hiçbir şekilde paket satımı bulunmamakta. Gelen her kullanıcı için ücretsiz depolama alanları sunulmakta.

Üye olduktan sonra özel yazılımlar ile korunan depolama sistemine hemen dosyalarınızı yükleyebilirsiniz. Herkes için geçerli olan ücretsiz ve sınırsız olan plan sayesinde tüm anılarınızı saklayabileceksiniz.

Snapfish Uygulamasını İndirmek İçin Bu Bağlantıları Kullanın

2-      Yandex.Disk Depolama Servisi

yandex depolama

Yandex.Disk depolama servisi ile Google fotoğraflara alternatif bulabilirsiniz. Google’a azılı bir rakip olan Yandex, depolama alanında da sunduğu sınırsızlık ile Google’ın Fotoğraflar uygulamasına da oldukça güçlü bir rakip olacak gibi gözüküyor.

Normal şartlarda sınırlı bir depolama alanı sunan Yandex, fotoğraflar ve videolar için sınırsız bir depolama alanı sunmakta. Söz konusu çözüme hem masaüstü hem de mobil cihazlarınızdan sınırsız şekilde ulaşabilirsiniz.

Yedeklemek istediğiniz anılarınızı seçtikten sonra yükle butonuna tıklayarak güvenilir olan Yandex servisine yükleyebilirsiniz. Özel olarak geliştirilen yazılımlar ile korunan Yandex disk, kişisel verilerinizin çalınmasının önüne geçmek için elinden geleni yapmakta.

Yandex.Disk Uygulamasını İndirmek İçin Bu Bağlantıları Kullanın

3-      Mega Depolama Servisi

mega

Mega depolama servisini daha önceden duymuş olma ihtimaliniz oldukça yüksek. Google fotoğraflar uygulamasına alternatif uygulamalar arasında yer alan Mega, 50GB Boyutunda oldukça yüksek bir depolama alanını ücretsiz olarak sunmakta.

Uzun bir zaman önce ilk MEGA sitesi, FBI tarafından kapatılmıştı. Bazı yaşanan ihlallerden sonra kendini düzelten firma Avusturalya kesimlerinde yeniden MEGA servisini hayata geçirdi. Şu anda en çok kullanılan veri depolama araçlarından birisi.

Diğer depolama servislerinden farklı olarak şifrenizi unuttuğunuz zaman bu serviste değiştirme imkânınız bulunmuyor. Bu nedenle şifrenizi bir yerlere not etmenizde oldukça fayda var.

MEGA Depolama servisini İndirmek İçin Bu Bağlantıları Kullanın

4-      Degoo Depolama Servisi

degoo

Degoo depolama servisi daha önceden duyulmayan ancak oldukça etkili bir depolama servisidir. Her kullanıcı için ücretsiz olarak 100GB depolama alanı sunan Degoo, her türden dosyaya depolama desteği sunmakta.

Hem IOS hem de Android üzerinde bulunan Degoo depolama servisi, herkes için oldukça büyük bir depolama alanı sunmakta. Google fotoğraflar uygulamasına alternatif olan uygulamalar arasında sınırsız depolama sunanlardan sonra tercih edilebilecekler arasında yer almakta.

Aylık 3 Dolar vererek Degoo uygulamasının 500GB depolama alanı sunan modelini de kullanmanız mümkün durumda.

Degoo Depolama Servisini İndirmek İçin Bu Bağlantıları Kullanın

5-      MediaFire Depolama Servisi

mediafire

Listemizin son sırasında MediaFire depolama servisi bulunmakta. Google Fotoğraflar uygulamasına alternatif uygulamalar arasında yer alan ancak 50Gb depolama hizmeti sunan MediaFire depolama servisi üzerinde her türeden dosyayı saklayabilirsiniz.

Yükleme işleminden sonra güvenli depolama alanlarında dosyalarınızı saklayan MediaFire servisini hem masaüstü hem de mobil cihazlar üzerinden kolayca kullanabilirsiniz. Üye olan herkese 50Gb boyutunda depolama servisi sunan MediaFire diğer depolama servislerinden daha ucuza çözüm paketleri sunmakta.

Aylık 3Dolar gibi bir ücret vererek MediaFire üzerinden 1TB boyutunda depolama özelliğinden satın alabilirsiniz. Günümüz şartlarında 1TB gibi bir boyut anı biriktirmek için yeterli görülebilecek bir alan boyutunda.

MediaFire Uygulamasını İndirmek İçin Bu Bağlantıları Kullanın

Bir yorum bırakınız...

*

Kablosuz Dosya Aktarımı

Kablosuz Dosya Aktarımı Uygulaması AirDrop Nedir?

Günümüzde birçok kullanıcı bilgisayardan telefona kablosuz dosya aktarımı yapmak isteyebiliyor. İşte bu gibi durumlarda kullanıcıların karşısına AirDrop uygulaması çıkıyor. Çünkü AirDrop sayesinde Apple kullanıcıları ...
whatsapp çift faktörlü doğrulama

WhatsApp İki Adımlı Doğrulama Nedir Nasıl Yapılır?

WhatsApp iki adımlı doğrulama WhatsApp’ın kullanıcılarına sunduğu en faydalı özelliklerden biridir. WhatsApp mesajlarının başkaları tarafından okunduğundan şüphe duyanlar ya da mesajları kimsenin okumasını istemeyenler ...
Uydu telefonu

Uydu Telefonu Nedir? Normal Telefonlardan Farkı

Uydu telefonu normal telefonlardan oldukça farklı şekilde çalışan bir cihaz. Bu cihazı kullanarak yapılan aramalar, normal telefonlardan yapılan aramalardan daha farklı şekilde gerçekleşiyor. Yani ...
Capture Card

Capture Card Nedir Ne İşe Yarar?

Capture Card özellikle yayıncılar tarafından çok fazla tercih edilen bir cihaz. Bu cihaz sayesinde yayıncılar farklı cihazları birbirine bağlayarak istedikleri ekranı yayına verebiliyorlar. Bildiğiniz ...
WinOptimizer 2021 Ne İşe Yarar

WinOptimizer 2021 Nedir? Özellikleri Neler?

Günümüzde WinOptimizer 2021 gibi bilgisayarda ki bazı işlemleri hızlı şekilde yapabilmenizi sağlayan birçok program mevcut. Ancak WinOptimizer programı bu programlar arasında en çok özelliğe ...
ram sorunları

Windows’ta RAM Sağlığı Nasıl Kontrol Edilir?

Bilgisayar ile iligili sorun yaşandığında RAM, bilgisayar kullanıcıların ilk etapta aklına gelmeyen sebeplerdendir. Bilgisayar ile ilgili sorun meydana geldiğinde genellikle yazılım sorunları  ve sabit ...
Reklam engelleme eklentileri

Google Chrome Reklam Engelleme Eklentileri

Reklam engelleme eklentileri internette sık gezinen kişiler için oldukça önemli. Çünkü internette girdiğimiz sitelerin neredeyse hepsinde reklamlar mevcut. Bu reklamlar sitelerin herhangi bir yerinde ...
android netflix

Netflix’te Tüm Cihazlarınızdan Nasıl Çıkış Yapılır?

Netflix, her yerde kullanılabilen yaygın bir dizi ve film platformudur. Konsollar, bilgisayarlar, telefonlar, tabletler ve TV'lerin hepsinin, Netflix hesabına giriş yapmanıza olanak tanıyan kendi ...
dns

DNS Değiştirme Neden Yapılır, Popüler DNS Adresleri 2021

DNS değiştirme işlemi, çeşitli nedenlerden ötürü yapılabilmektedir. Bazı kullanıcılar, yavaşlayan internet hızlarını arttırabilmek için DNS ayarlarını değiştirirken bazı kullanıcılar ise erişim engelinin bulunduğu internet ...
Ubisoft Plus Nedir

Ubisoft Plus Platformu Nedir? Fiyatı Ne Kadar?

Geçtiğimiz senelerde hizmete sunulan Ubisoft Plus hizmeti günümüzde hala aktif olarak kullanılabiliyor. Oyuncuların tercih edebileceği bu platform sayesinde aylık belli bir ücretle bir çok ...