Honor, Uygun Fiyatıyla Dikkat Çeken Honor MagicBook 14 SE Yeni Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı | Sonsuz Teknoloji

Honor, Uygun Fiyatıyla Dikkat Çeken Honor MagicBook 14 SE Yeni Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı

Honor MagicBook 14 SE

Huawei şirketinin alt markası olan ve son dönemlerde popülerliğini git gide arttıran Honor şirketi, düzenlediği özel bir etkinlikle uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarını tanıttı. Honor MagicBook 14 SE ismi verilen cihaz, son derece modern tasarımıyla dikkat çekerken üsttün performansıyla da göz dolduruyor. 8 GB Ram miktarına sahip olan cihazın dahili depolama alanı ise 256 GB olarak duyuruldu. Dilerseniz, Honor şirketi tarafından tanıtımı yapılan söz konusu dizüstü bilgisayarı, gelin daha yakından detaylı bir şekilde birlikte inceleyelim.

Honor MagicBook 14 SE Özellikleri

Honor MagicBook 14 SE Özellikleri

Honor şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni dizüstü bilgisayar Honor MagicBook 14 SE özellikleri ile dikkat çekiyor. Tam kapasite kullanıldığında 10 saatlik kullanım imkanı tanıyan cihaz, ortalama 65 ile 70 dakika içerisinde şarj olabiliyor. Peki, Honor şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni dizüstü bilgisayarın diğer özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

Ekran Özellikleri

14 İnç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan yeni dizüstü bilgisayar, son derece ince çerçeve yapısıyla göz dolduruyor. FHD çözünürlüğüne sahip olacağı açıklanan cihaz da ayrıca dahili parmak izi teknolojisi de bulunuyor.

Diğer Özellikler

Honor MagicBook 14 SE donanım Özellikleri

8 GB Ram kapasitesine sahip olan yeni dizüstü bilgisayar, gücünü AMD Ryzen 5 3500 U

isimli işlemciden alıyor. 256 GB Dahili depolama alanına sahip olan cihazın ekran kartı ise RX Vega 8 olarak açıklandı.

Standart yapıdaki dizüstü bilgisayarlara göre daha iyi bir batarya kapasitesine sahip olan yeni dizüstü bilgisayar, kullanıcılarına 10 saatlik kullanım imkanı sunuyor. Batarya konusunda oldukça iddialı olan cihaz, ortalama 65 ile 70 dakika içerisinde tam şarj olabiliyor.

Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan yeni dizüstü bilgisayar da ayrıca dahili bir kamera da bulunuyor. 1.38 Kg ağırlığında olan cihaz, çift hoparlör ve çift mikrofon desteğiyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Honor MagicBook 14 SE Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

 

Honor MagicBook 14 SE fiyatı

Honor şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni dizüstü bilgisayar Honor MagicBook 14 SE fiyatı ile dikkat çekiyor. 3.299 Yuan fiyat etiketine sahip olan cihaz, ilk olarak 15 Ağustos tarihinde Asya pazarında satışa sunulacak. Oldukça uygun bir fiyat etiketine sahip olan dizüstü bilgisayarın ne kadar satacağı ise şimdiden merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*