Idenfit Yeni Nesil İnsan Kaynakları İzin Yönetimi Yazılımı | Sonsuz Teknoloji

Idenfit Yeni Nesil İnsan Kaynakları İzin Yönetimi Yazılımı 

isgucu-yonetimi-2

İnsan kaynağı ve verimliliğin her geçen gün öneminin arttığı günümüzde şirketlerin dikkate alması, geliştirmesi gereken birçok konu var. Şirketler çalışanlarının verimliliğini ölçümlemek zorundadır. Aksi takdirde başarılı olamazlar. Bunun bilincinde olan birçok firma verimliliklerini ölçmek ve çalışanlarını takip etmek için geleneksel personel devam kontrol yöntemlerini tercih ediyor. Geleneksel personel devam kontrol sistemleri personellerin yalnızca işe giriş ve çıkış zaman bilgilerini almaktadır. Çalışanın yalnızca iş yerinde geçirdiği süreyi bilmek verimliliği ölçebilmek için yeterli bir veri değildir. Bu nedenle geleneksel yöntemlerin eksik yönlerini vardır ve dijitalleşen dünyada yeni ihtiyaçlara cevap vermemektedir. Bunların dışında işin bir de güvenlik boyutu vardır. Geleneksel yöntemler manuel müdaheleler gerektirdiği için insani hatalara oldukça açıktır. Bu gibi eksikler yeni çözümlere ihtiyaç doğurmuştur.

İş gücü Yönetiminde Dijital Çözümler

Dünyada dijital dönüşüm yaşanurken insan kaynakları da bundan etkilendi tabii. Çalışanların verimliliğini ölçecek ve takip edecek yeni nesil çözümler, yeni yazılımlar çıktı. Bulut tabanlı bu yazılımlar geleneksel yöntemlerden uzak, manuel müdaheleleri en aza indiren, hata payı en az teknolojilerdir.

isgucu-yonetimi-3

Yeni Nesil İş Gücü Yönetimi: Idenfit

Idenfit, firmaların çalışanlarını kolay ve güvenli bir şekilde tanımlamalarına, izlemelerine yönetmelerine ve ölçümlemelerine olanak sağlayan bir bulut platformdur. İş gücü yönetiminde firmaların ihtiyaç duyabileceği tüm modülleri geliştirmiştir.  Modüller ayrı ayrı kullanılabildiği gibi, birkaçı beraber alınacak şekilde de kullanılabilmektedir. İnsan kaynakları yönetimi, izin yönetimi, güvenlik yönetimi, görev yönetimi ve denetim yönetimi gibi birçok modüle sahiptir. Modüller ayrı ayrı kullanılabildiği gibi, ihtiyaç halinde birbine entegre olacak şekilde birkaçı beraber de kullanılabiliyor.

Idenfit’in Akıllı İzin Yönetimi 

Özellikle çalışan sayısı fazla olan şirketlerde izin yönetimi oldukça karmaşık bir konudur. İzin talepleri, geçmiş izinler, izin hesaplama vb. konular insan kaynakları üzerinde ağır bir iş yüküdür. Bir de bu işlemleri manuel olarak yapmak zorunda kalmak daha yorucu olduğu kadar hata payını da artırmaktadır. Idenfit’in Google entegreli Idenfit izin modülü akıllı, esnek ve kullanıcı dostu izin modülü ile, insan kaynakları için uzun ve karmaşık olan izin süreçleri tek bir tıklama ile sonuçlandırılabilecek kadar kolaylaştırılır. İlk talepten son onaylamaya kadar tüm süreç birkaç tıklama ile halledilebilir.

İzin Yönetiminde Öne Çıkan Özellikler;

 • İstenilen kısıt ve koşullarda izin yapısı tanımlanmasına olanak sağlar.
 • Bir izin tüm personeller için oluşturabileceği gibi departman, cinsiyet, medeni durum gibi ayırt edici özellikler özelinde de oluşturulabilir.
 • İzin onay mekanizmaları kademelendirilebilir.
 • Kişilere izin onaylama yetkisi tanımlanabilir.
 • Onaylayıcılar izin bazında değişebileceği gibi, personel ve departman bazında da değişebilir.
 • Tanımlanan izinler toplu atanabildiği gibi, personel bazında da takvim üzerinden atanabilir.
 • Personeller mobil veya tablet uygulama üzerinden kolayca izin talebinde bulunabilirler.
 • İzin talepleri yöneticilere anlık olarak sistem bildirimi, mail ya da sms olarak gider.
 • Yöneticiler talep edilen izinleri anında onaylayabilir, reddedebilir ve isterlerse reddetme nedenini belirtebilirler.
 • Onaylanan izinler tanımlıysa bir üst yöneticiye gider, değilse direkt olarak onaylanır.
 • Yıllık izin süreleri şirket tarafından belirlenir.

Idenfit izin yönetimi, yorucu yıllık izin hesaplama süreçlerini kolaylaştırır ve sizin yerinize yapar. Personel her izne çıktığında ilgili izin hakkı izin bakiyesinden otomatik olarak düşer. Sistem bunu otomatik olarak kendi yapar, manuel müdahale gerektirmez.

Idenfit’in akıllı ve esnek izin yönetimi ile izin süreçlerinizi hızlandırmak ve detaylı bilgi almak için ziyaret edin: idenfit.com

Bir yorum bırakınız...

*