Led Ekran Boyutları ve Fiyatları | Sonsuz Teknoloji

Led Ekran Boyutları ve Fiyatları

led-ekran-1

Led ekran teknolojileri, reklam alanında en çok karşılaştığımız teknolojilerin arasında yer alır. Led ekranlar hakkında en çok merak edilen konulardan birisi de özel boyutlarda üretiminin yapılıp yapılamadığı konusudur. Teknolojik ürünlerde, kişilerin ürünleri kendi istedikleri ebatlarda revize ettirmeleri çoğu zaman mümkün değildir. İlgili ürüne dair kişiler ihtiyaçlarına en yakın özelliklerdeki ürünleri tercih etmek durumundadır. Fakat bu gerekçe led ekranlar için geçerli değildir. Kişilerin talep ettiği boyutta özel olarak hazırlanabilen led ekranlar, ekonomik olmaları yönüyle de büyük bir avantajı beraberinde getiriyor.Led ekran satın alırken, ihtiyaçlarınıza en uygun olan ürünü tercih etmeniz oldukça önemlidir. Ürünlerin teknik özellikleri, boyutları gibi konuları üretici firmayla görüşmek en doğrusu olacaktır. Alanında uzman led ekran üreticileri, ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra istediğiniz led ekranı hizmetinize sunacaklardır. Türkiye’nin en büyük led ekranı Fenova Teknoloji tarafından Kayseri’de 312 m² olarak yapıldı. Alanında uzman ekibiyle, Türkiye’nin en büyük led ekranını üreten Fenova, sizleri ihtiyaçlarınıza en uygun üstün performanslı led ekranlarla buluşturuyor.

Led Ekran Satın Alma Rehberi

Led ekran satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan birisi, led ekranın boyutudur. Led ekranın nerede kullanılacağı, ebatının ne kadar olması gerektiği hakkında da bilgi verir. Led ekranın büyük olması, hedef kitlenin dikkatini çekme konusunda daha etkilidir. Bu nedenle de, led ekranların özelliklerine bakarken ebatının ne kadar olduğuna muhakkak dikkat edilmelidir. Firmalar özel olarak led ekran üretimi yaptıracakları zaman, ekranın kullanılacağı alanın ölçüsünü aldıktan sonra led ekranın boyutuna karar vermelidir. Ekran boyutu belirlendikten sonra çözünürlük kalitesi için piksellerin aralığına karar verilmelidir. Piksel aralığının az olması, kaliteli bir görüntü elde edebilmek için önemli kriterdir. Kaliteyi artıran bu gibi detaylar led ekran fiyatlarını da direkt olarak etkilemektedir. Ekran çözünürlüğü, video ve slayt gibi hareketli reklamlar için büyük önem taşır. Sadece görselin yer alacağı led ekranlarda üst düzey bir çözünürlüğe ihtiyaç duyulmamaktadır.

Bir markanın hafızalara kazınabilmesi için reklam alanında güçlü olması gerekir. Şehir meydanlarında, AVM’lerde, caddelerde yer alan led ekranlar, kalabalık kitlelere hitap edebilmenin en başarılı yöntemidir. Başarılı bir reklamın led ekranlar aracılığıyla hedef kitleye sunulması, marka imajı için büyük bir getiridir. Rakiplerden sıyrılabilmenin en etkin yollarından birisi de reklamın doğru yerde ve doğru zamanda yapılmasıdır. Göz kamaştıran led ekran üniteleri, markanızı en iyi şekilde temsil edecek ve güzel bir geri bildirim almanızı kolaylaştıracaktır.

Led Ekran Nereden Alınır?

Marka ve firmalar, özel ölçüde led ekran satın almak istedikleri zaman muhakkak üretici firmayla iletişime geçmelidir. Hazır olarak satılan led ekranların birebir istenilen özelliklerle uyumlanması oldukça zordur. İstenilen ölçü ve özelliklere sahip led ekran siparişi için Fenova gibi ülkemizde led ekran üretimi gerçekleştiren firmalarla irtibatta olmak gerekir. Alanında uzman ekibiyle istediğiniz led ekranı üreten Fenova, yerli üretici firmalardan biridir.  Üretimin tüm aşamalarını ülkemizde gerçekleştiren firma, satış sonrasında da destek sağlaması yönüyle ürünlerinin kalitesini gözler önüne serer. Reklam, her firmanın kimliğidir. Güzel bir imaj için de alanında uzman led ekran üreticileriyle çalışmak çok büyük bir öneme sahiptir.

Bir yorum bırakınız...

*