Motorola One Fusion+ Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji Motorola One Fusion+ Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Motorola One Fusion+ Özellikleri ve Fiyatı

motorola

Geçmiş yıllardaki başarısını yakalamak isteyen Motorola firması, düzenlediği özel etkinlik kapsamında yeni akıllı telefonunu tanıttı. Motorola One Fusion+ ismi verilen cihaz, son derece şık tasarımı ve kusursuz performansıyla birçok kişinin takdirini kazandı. Pop-Up ön kameraya sahip olan cihaz, kullanıcıların karşısına Snapdragon 675 isimli işlemci ile çıkmaya hazırlanıyor. Kusursuz bir performansa sahip olan cihaz da ayrıca 4G bağlantı teknolojisi de bulunuyor. Peki, Motorola firması tarafından tanıtımı yapılan ve son derece şık tasarımıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonun özellikleri neler?

Motorola One Fusion+ Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon Motorola One Fusion+ özellikleri ile dikkat çekiyor. 5.000mAh batarya kapasitesine sahip olan cihaz, dörtlü kamera kurulumu ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Peki, kusursuz tasarımıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonun diğer özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

6,5 İnç büyüklüğünde ekrana sahip olan yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına 1080P çözünürlüğünde IPS panel ile çıkmaya hazırlanıyor. Akıllı telefon içerisinde kullanılan IPS panel teknolojisi sayesinde kullanıcılar, çevresel ışık faktöründen etkilenmeden cihazı son derece kolay bir şekilde kullanabiliyor.

Kamera Özellikleri

64 MP çözünürlüğünde ana kameraya sahip olan cihaz, dörtlü kamera kurulumu ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Ana kameranın yanı sıra cihazın arka kısmında ekstra olarak 8 MP + 5 MP ve 2 MP çözünürlüklerine sahip 3 farklı kamera daha bulunuyor. Yapay zeka

teknolojisinin yanı sıra Pop-Up tasarıma sahip olan öz çekim kamerasının çözünürlüğü ise 16 MP olarak duyuruldu.

Diğer Özellikler

6 GB Ram miktarına sahip olacağı açıklanan yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına Snapdragon 675 isimli işlemci ile çıkmaya hazırlanıyor. 128 GB büyüklüğünde dahili depolama alanıyla dikkat çeken yeni akıllı telefon da ayrıca microSD kart yuvası da bulunuyor.

5.000mAh Batarya kapasitesiyle göz dolduran yeni cihaz da 15W gücünde hızlı şarj desteği de yer alıyor. Tanıtımı yapılan yeni akıllı telefonun işletim sistemi ise Android 10 olarak açıklandı.

Motorola One Fusion+ Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen etkinlik kapsamında tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon Motorola One Fusion+ fiyatı ile dikkat çekiyor. 300 Euro fiyat etiketine sahip olacağı açıklanan cihaz, Haziran ayı içerisinde kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor. Kusursuz bir tasarıma sahip olan akıllı telefonun ne kadar satacağı ise son derece merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*

E-Spor nedir

E-Spor Nedir, Nasıl E-Spor Oyuncusu Olunur, Popüler E-Spor Oyunları Hangileridir?

E-Spor bilinen bir diğer adı ile elektronik spor, son dönemin en popüler ...
aimlamp

AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir?

AimLab, aim yani nişan alma yeteneğinizi geliştirdiğiniz Steam platformu üzerinden kullanılabilen bir ...
IceWarp

IceWarp Nedir? Ne İşe Yarar?

E-Posta, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar, dijitalleşen ...
Lidar

Lidar Nedir? Nasıl Çalışır?

Lidar, iPad Pro 2020’ den sonra iPhone 12 Pro ve iPhone 12 ...
Ambilight

Ambilight Nedir? Hangi Televizyonlarda Var?

Ambilight, televizyonun arka kenar kısımlarında bulunan ve renkli şekilde yanabilen floresan teknolojidir ...
Image Segmentation

Image Segmentation Nedir, Ne İşe Yarar?

Image Segmentation ifadesinin Türkçe karşılığı olarak kullanılan “Görüntü Bölütleme” işlemi Nesne tanıma ...
Dual kamera

Dual Kamera Nedir Nasıl Çalışır?

Teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün yeni özellikler çıkıyor. Dual kamera da ...
Bulut tabanlı sistemler

Bulut Tabanlı Sistemler Ne Demek?

Bulut tabanlı sistemler, kuruluma ihtiyaç duymadan web tabanlı uygulamalar yardımı ile online ...