OPPO IMEI Numarası Nasıl Öğrenilir? ∞ Sonsuz Teknoloji

OPPO IMEI Numarası Nasıl Öğrenilir?

OPPO IMEI numarasını

OPPO IMEI numarasını öğrenerek Oppo garanti sorgulama işlemi ile cihazınızın garanti süresini öğrenebilirsiniz.  IMEI numarasını öğrenmek için aşağıda anlatılan adımları uygulayabilir ve OPPO garanti sorgulama işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

OPPO IMEI Numarası Öğrenme

IMEI Numarası öğrenme işlemi 3 farklı basit yöntem ile pratik bir şekilde yapılabilir. Dilerseniz, bu 3 farklı yöntemi gelin madde madde birlikte inceleyelim.

OPPO IMEI Numarası Öğrenme

  • IMEI numarasını öğrenmek için arama ekranına giderek *#06# tuşlarına basabilirsiniz.
  • IMEI numarasını cihazın kutusuna bakarak kolaylıkla ve pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz.
  • Tüm bunların yanı sıra cihazınızın ayarlar menüsüne girebilir, telefon hakkında ve durum seçeneğine basabilir ve IMEI numarasını öğrenebilirsiniz.

OPPO Garanti Sorgulama İşlemi

OPPO garanti sorgulama işlemini başarıyla gerçekleştirebilmek için aşağıda anlatılan adımları uygulayabilirsiniz. İşte, garanti sorgulama işleminin adımları…

OPPO Garanti Sorgulama İşlemi

  • Garanti sorgulama işlemini yapabilmek için öncelikli olarak OPPO şirketinin resmi internet sitesine girmelisiniz. İnternet sitesine girebilmek için bu bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.
  • OPPO şirketinin resmi internet sitesine girdikten sonra hemen alt tarafta yer alan garanti durumu seçeneğine tıklayınız.
  • Söz konusu seçeneğe tıkladıktan sonra garanti sorgulama işlemi karşınıza gelecektir. Garanti sorgulama işlemini başarıyla gerçekleştirebilmek için cihazınızın IMEI numarasını doğru bir şekilde ekrana girmelisiniz.

Yukarıda anlatılan adımları uygulayarak sizlerde son derece kolay ve pratik bir şekilde garanti sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

OPPO Watch Garanti Sorgulama

OPPO Watch Garanti Sorgulama

Akıllı saatinizin garanti durumunu sorgulamadan önce mutlaka cihazınızın İMEI numarasını bilmeniz gerekmektedir. Akıllı saatinizin IMEI numarasını öğrenmek ve garanti sorgulama

işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmek için yukarıda anlatılan adımları uygulayabilirsiniz.

OPPO Garanti Süresi Ne Kadar?

OPPO Garanti Süresi Ne Kadar

OPPO Garanti süresi tüm akıllı telefonlarda ve akıllı saatlerde olduğu gibi 2 yıldır. Kullanıcılar, 2 yıl içerisinde herhangi bir arıza durumu ile karşılaşmaları durumunda cihazlarını ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilmektedir. OPPO şirketinin ülkemizde ki servisleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

  • OPPO Servisleri hakkında iletişim bilgisi almak için tıklayınız.

Sizler de herhangi bir arıza durumunda OPPO garanti sorgulama işlemi yapabilir ve ücretsiz bir şekilde servis imkanından yararlanabilirsiniz.

Hangi marka model cihazınız olursa olsun öncelikle cihazınızın İMEİ bilgisine ihtiyacınız olacaktır. Ardından cihazınızın markasının resmi web sitesini ziyaret edin ve garanti kontrol menüsünden garanti kontrolünü yapabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*