Outlast Serisinin Yeni Oyunu: The Outlast Trials | Sonsuz Teknoloji

Outlast Serisinin Yeni Oyunu: The Outlast Trials

outlast trials

 

Sevilen oyun serisi Outlast, yepyeni bir çevrimiçi oyunla daha oyun severleri memnun edeceğe benziyor. Oyunun geliştirici ekibi olan Red Barrels, yeni bir afiş paylaşarak yeni oyun hakkında bazı detayları meraklılara sundu.

The Outlast Trailers adını taşıyacak olan bu yeni çevrimiçi oyunun 4 kişi ile oynanabileceği de belirtilen detaylar arasında yerini aldı. Korku oyunu türleri arasında önemli bir yere sahip olan bu serinin yeni oyunu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için okumaya devam edebilirsiniz.

KORKU OYUNLARI TÜRÜNÜN EN SEVİLEN TEMSİLCİLERİNDEN BİRİ

The Outlast Trailers, serinin yeni oyunu olarak piyasaya sürülmeyi bekliyor. İlk kez 2013 tarihinde piyasaya sürülen korku oyunu olan Outlast, kült oyunlar arasında şimdiden yerini sağlamlaştırdı. Korku oyun serisi olarak çalışmalarına devam eden ekip ise yeni bir çevrimiçi oyunun 1. Ve 2. Oyunların devamı niteliğinde olarak piyasaya sürüleceğini doğruladı.

Serinin birinci ve ikinci oyunlarında akıl hastanesinde araştırma yapmak üzere yola çıkan bir gazetecinin gözlemleri ve maceraları yer alırken bu yeni oyunun Soğuk savaş döneminde geçmesi bekleniyor. Oyunda Soğuk Savaş döneminde yapılan insanlık dışı deneylere de yer verilecek. Bu insanlık dışı deneyler neticesinde korkunç halde olan denekler de oyunun ana konularından biri olacak.

OYUNUN ÇIKIŞ TARİHİ VE ÖZELLİKLERİ

The Outlast Trailers, henüz geliştirme sürecinde olduğu için çıkış tarihi hakkında net bir bilgi verilmiyor. İkinci oyunun 2017 yılında piyasaya sürüldüğü düşünülünce de bu yeni versiyonun da en az 1 – 2 sene içerisinde çıkması ön görülüyor.

Oyunun çevrimiçi bir şekilde oynanabileceği kesinleşen bilgiler arasında yer alırken 3 – 4 kişi ile de oynanabilen bir oyun olacağı belirtildi.

Bir yorum bırakınız...

*