Pubg Çapraz Platform Desteği | Sonsuz Teknoloji

Pubg Çapraz Platform Desteği

pubg

Herkes tarafından oldukça sevilen ve ilgi gören Pubg oyununa yeni güncellemeler geleceği bildirildi. Bu güncelleme durumu içerisinde en çok ilgi çeken konu ise çapraz platform desteği özelliği oldu. Peki çapraz platform desteği ne demek?

Pubg oyunu, bilindiği gibi konsol ya da bilgisayar fark etmeksizin oynanabiliyor. Ancak bu durum farklı sunucular ile oyuna girme imkânı veriyor. Özetle bilgisayar yada konsol hangisi üzerinden oynanırsa oynansın farklı platformlar arasında rekabet durumu söz konusu değildi.

Pubg oyununda meydana gelen çapraz platform desteği ile farklı cihazlar üzerinden oyunu oynayan kişiler birlikte rekabet etme ya da takım olma gibi çeşitli avantajlar elde edebilecek.

Çapraz Platform Desteği Avantajlı ?

Pubg oyununda meydana gelen çapraz platform desteği, oyunun daha hızlı olması açısından büyük bir avantaj sunuyor. Hızlı maçlar bulma ve birçok kişisel özellik imkanı meydana geliyor.

Yeni olarak eklenen bu özellik ile Survival Mastery adı verilen bir ilerleme yöntemi ortaya çıkıyor. Bu ilerleme yöntemi ise oyuncuların hayatta kalma becerileri karşısında ortaya çıkan bir ödül olarak güncelleme sonunda oyunda yerini alacaktır.

Bir yorum bırakınız...

*