Pubg Erangel Haritasının En İyi Bölgeleri | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

PUBG Erangel Haritasının En İyi Bölgeleri

pubg harita

Pubg oyunu, değişken yapısıyla harmanladığı şans faktörünü iyi bir şekilde oyuncunun hizmetine sunmasıyla her geçen gün ilgileri üzerine topluyor. Bununla beraber yeni gelen oyuncular hiç bilmedikleri bir dünyaya adım atıyorlar. Giriş yapmalarının ardından onları uçak ile bir yolculuk bekliyor. Uçaktan atlamaları için bir yer seçmeleri ve silah vb. gereçleri toplamaları gerekli. İşte bu noktada Pubg Erangel haritası oynayanlara hazırladığımız rehber yardımcı oluyor ve ne yapmaları gerektiği hakkında oyuncuları bilgilendiriyor.

Bölgeler

Georgopol

georgopol

Bu bölge haritanın sol üst kısımlarında kalıyor. Gerek konumu gerek şekli itibariyle Erangel haritasının Marmara Bölgesi denilebilir. Bölgenin alt kısmı konteynırlar ve iki katlı binalarla doldurulmuşken, köprüyü geçerek daha üst kısımlara ilerlediğimizde daha yüksek ve düzenli yerleştirilmiş binalar bizi karşılıyor. Sağladığı loot bakımından oldukça üst seviye olmasının yanı sıra oldukça da kalabalık bir bölge. Paraşütüyle beraber bu bölgeye inenleri avlayabilirseniz, son teknoloji silahlarla ayrılarak rakiplere korku salacağınız bir gerçek.

Military Base

military-base

Yine Georgopol gibi çok tercih edilen bir bölgedir burası. Hatta Erangel haritasının en çok tercih edilen ikinci bölgesi demek yanlış olmaz. Bu bölge, çıkan güzel eşya ve silahlar, en önemlisi istisnasız her el çıkan işaret fişekleriyle ünlü. Çatışmaların yoğun olarak sürdüğü c şeklinde dizili 3 adet binadan birisi, mutlaka içinde barındırdığı işaret fişeği ile her el oyuncuları bekliyor. Şansınız varsa doğru olanı seçerek oradan kaçabilirsiniz ya da orada kalarak düşmanları temizleyip bir kahraman gibi uçağın size getirdiği hava yardımını beklersiniz. Hangisini tercih edeceğiniz size kalmış.

Shelter ve Prison

prison

Bu iki bölgeyi tek bir başlıkta ele almak daha doğru olacaktır. Çünkü ikisinin hakkında da öyle uzun uzun konuşulacak bir şey yok. Shelter, yeraltına uzanan tünellerin oluşturduğu bir bölge. Çok geniş olmamasından dolayı ilk etapta atlanılmıyor, bundan mütevellit kalabalık olduğu da az görülür. Ancak yanından geçenler mutlaka uğramayı ihmal etmez çünkü içerisinden 3. Seviye kasktan tut Kar98k’ya kadar her türlü malzeme çıkabilir. Bu da oyununuzun gidişatını etkileyebilir. Keza Prison’da ara sıra yaptığı bu sürprizlerle sizi mutlu edebilir. Prison etrafı dağlarla çevrili, kendisi haritanın genel seviyesinin daha aşağısında kalan bir hapishanedir. Büyük bir ana binanın çevresine yerleştirilmiş hangarlardan oluşan bu bölge bazen kalabalık bazen sakin olan ilginç bir yapıya sahip. Pubg’nin en iyi mekanı olmasa da iyi mekanlarının arasına adını yazdırması gereken tatlı bir bölge.

Severny

severny

Bu bölgeyi, böylesine bir listeye sokan yegâne özellik sahip olduğu sakin ortam. Haritanın kıyıda köşede kalan bir kısmında bulunması bunun en temel nedeni. Sahip olduğu durgunluğa aldanmamak gerek, bu sakinliğe nazaran gayet de yeterli bir malzeme sunuyor. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda Severny’i bu listeye almamak olmazdı. Eğer oyundan pek de fazla anlamıyorsanız, alışma sürecindeyseniz, sakin bir deneyim yaşamak istiyorsanız bu bölgeyi denemelisiniz.

Pochinki

Pochinki

İşte geldik Erangel’in en meşhur bölgesine. Tabii ki bu bölgenin adı Pochinki. Eğer uçağınız bu bölgenin üzerinden geçiyorsa, mutlaka sizin dışınızdaki büyük bir güruhun buraya iniş yaptığını göreceksinizdir. Haritanın ortalarında olmasının bunda büyük bir etken olduğu söylenebilir. Atlayanlar güvenli alan nereye doğru yönlendirirse yönlendirsin, hiçbir zaman diğer bölgelerdekiler kadar uzak olmuyor. Bu sayede kısa bir süre içerisinde alana ulaşıyor. Pochinki, birbirine yakın ve orta büyüklükteki onlarca evden oluşuyor. Birbirine benzeyen bu onlarca evin ara sokaklarında, ufak bahçelerinde çok sıkı çatışmalar yaşanıyor. Eğer bu evlerin aralarında dolaşıp duran masum bir oyuncuysanız, sizi gözleyen bir düşman tarafından aniden vurulmanız işten bile değil. Pochinki, Georgopol ve Military Base kadar güzel malzemeler sunmasa da sık sık yapacağı sürprizler ve de en önemlisi haritadaki konumu ile adını Erangel’in en iyi bölgelerinin arasına yazdırıyor. Hatta Erangel’in en iyi bölgesi olmayı başarıyor. Siz de çatışmayı seviyorsanız ve hala nereye atlayacağınıza karar veremediyseniz denemeye buradan başlayabilirsiniz, iyi eğlenceler.

Bir yorum bırakınız...

*

Sar değeri

SAR Değeri Nedir? SAR Değeri Düşük Olan En İyi Telefonlar Hangileridir?

Günlük hayatta sürekli olarak kullanılan akıllı telefonların çok sayıda özelliği bulunmaktadır. “Specific ...
avast batary saver

Avast Antivürüs Programı Bilgisayardan Nasıl Silinir ve Nasıl Kurulur?

“Avast antivirüs programı nasıl silinir?” sorusu, pek çok insanın kafasına takılmakta olan ...
nba 2k21

NBA 2K21 Sistem Gereksinimleri Resmi Olarak 2K Sports Tarafından Açıklandı!

Basketbol hayranları tarafından uzun zamandır beklenen oyun NBA 2K21, bu sene hem ...
windows-10-manager

Genel Bakım Programı Yamicsoft Windows 10 Manager Özellikleri

Yamicsoft Windows 10 manager programı ile aklınıza gelebilecek tüm bakımları yapabilirsiniz. Sisteminiz ...
vivo ys1

Vivo Y1s Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Çin merkezli teknoloji şirketi Vivo, düzenlediği özel bir etkinlikle teknik donanımıyla giriş ...
bilgisayar topla

İnternet Üzerinden Bilgisayar Nasıl Toplanır? Bilgisayar Toplama Sitesi!

İnternet üzerinden bilgisayar toplama sitesi son zamanlarda en çok arananlar arasında. Her ...
bilgisayar gece açık

Bilgisayarı Gece Boyunca Açık Bırakmak Zararlı Mı?

Bilgisayarı sabaha kadar açık bırakmak zararlı mı? Bilgisayarı gece boyunca açık bırakmak ...
whatsapp plus nedir

Whatsapp Plus Nedir Nasıl Kullanılır?

Whatsapp Plus, orjinal Whatsapp programına ek özellikler içeren farklı bir programdır. WhatsApp ...