Pubg Erangel Haritasının En İyi Bölgeleri | Sonsuz Teknoloji Pubg Erangel Haritasının En İyi Bölgeleri | Sonsuz Teknoloji

PUBG Erangel Haritasının En İyi Bölgeleri

pubg harita

Pubg oyunu, değişken yapısıyla harmanladığı şans faktörünü iyi bir şekilde oyuncunun hizmetine sunmasıyla her geçen gün ilgileri üzerine topluyor. Bununla beraber yeni gelen oyuncular hiç bilmedikleri bir dünyaya adım atıyorlar. Giriş yapmalarının ardından onları uçak ile bir yolculuk bekliyor. Uçaktan atlamaları için bir yer seçmeleri ve silah vb. gereçleri toplamaları gerekli. İşte bu noktada Pubg Erangel haritası oynayanlara hazırladığımız rehber yardımcı oluyor ve ne yapmaları gerektiği hakkında oyuncuları bilgilendiriyor.

Bölgeler

Georgopol

georgopol

Bu bölge haritanın sol üst kısımlarında kalıyor. Gerek konumu gerek şekli itibariyle Erangel haritasının Marmara Bölgesi denilebilir. Bölgenin alt kısmı konteynırlar ve iki katlı binalarla doldurulmuşken, köprüyü geçerek daha üst kısımlara ilerlediğimizde daha yüksek ve düzenli yerleştirilmiş binalar bizi karşılıyor. Sağladığı loot bakımından oldukça üst seviye olmasının yanı sıra oldukça da kalabalık bir bölge. Paraşütüyle beraber bu bölgeye inenleri avlayabilirseniz, son teknoloji silahlarla ayrılarak rakiplere korku salacağınız bir gerçek.

Military Base

military-base

Yine Georgopol gibi çok tercih edilen bir bölgedir burası. Hatta Erangel haritasının en çok tercih edilen ikinci bölgesi demek yanlış olmaz. Bu bölge, çıkan güzel eşya ve silahlar, en önemlisi istisnasız her el çıkan işaret fişekleriyle ünlü. Çatışmaların yoğun olarak sürdüğü c şeklinde dizili 3 adet binadan birisi, mutlaka içinde barındırdığı işaret fişeği ile her el oyuncuları bekliyor. Şansınız varsa doğru olanı seçerek oradan kaçabilirsiniz ya da orada kalarak düşmanları temizleyip bir kahraman gibi uçağın size getirdiği hava yardımını beklersiniz. Hangisini tercih edeceğiniz size kalmış.

Shelter ve Prison

prison

Bu iki bölgeyi tek bir başlıkta ele almak daha doğru olacaktır. Çünkü ikisinin hakkında da öyle uzun uzun konuşulacak bir şey yok. Shelter, yeraltına uzanan tünellerin oluşturduğu bir bölge. Çok geniş olmamasından dolayı ilk etapta atlanılmıyor, bundan mütevellit kalabalık olduğu da az görülür. Ancak yanından geçenler mutlaka uğramayı ihmal etmez çünkü içerisinden 3. Seviye kasktan tut Kar98k’ya kadar her türlü malzeme çıkabilir. Bu da oyununuzun gidişatını etkileyebilir. Keza Prison’da ara sıra yaptığı bu sürprizlerle sizi mutlu edebilir. Prison etrafı dağlarla çevrili, kendisi haritanın genel seviyesinin daha aşağısında kalan bir hapishanedir. Büyük bir ana binanın çevresine yerleştirilmiş hangarlardan oluşan bu bölge bazen kalabalık bazen sakin olan ilginç bir yapıya sahip. Pubg’nin en iyi mekanı olmasa da iyi mekanlarının arasına adını yazdırması gereken tatlı bir bölge.

Severny

severny

Bu bölgeyi, böylesine bir listeye sokan yegâne özellik sahip olduğu sakin ortam. Haritanın kıyıda köşede kalan bir kısmında bulunması bunun en temel nedeni. Sahip olduğu durgunluğa aldanmamak gerek, bu sakinliğe nazaran gayet de yeterli bir malzeme sunuyor. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda Severny’i bu listeye almamak olmazdı. Eğer oyundan pek de fazla anlamıyorsanız, alışma sürecindeyseniz, sakin bir deneyim yaşamak istiyorsanız bu bölgeyi denemelisiniz.

Pochinki

Pochinki

İşte geldik Erangel’in en meşhur bölgesine. Tabii ki bu bölgenin adı Pochinki. Eğer uçağınız bu bölgenin üzerinden geçiyorsa, mutlaka sizin dışınızdaki büyük bir güruhun buraya iniş yaptığını göreceksinizdir. Haritanın ortalarında olmasının bunda büyük bir etken olduğu söylenebilir. Atlayanlar güvenli alan nereye doğru yönlendirirse yönlendirsin, hiçbir zaman diğer bölgelerdekiler kadar uzak olmuyor. Bu sayede kısa bir süre içerisinde alana ulaşıyor. Pochinki, birbirine yakın ve orta büyüklükteki onlarca evden oluşuyor. Birbirine benzeyen bu onlarca evin ara sokaklarında, ufak bahçelerinde çok sıkı çatışmalar yaşanıyor. Eğer bu evlerin aralarında dolaşıp duran masum bir oyuncuysanız, sizi gözleyen bir düşman tarafından aniden vurulmanız işten bile değil. Pochinki, Georgopol ve Military Base kadar güzel malzemeler sunmasa da sık sık yapacağı sürprizler ve de en önemlisi haritadaki konumu ile adını Erangel’in en iyi bölgelerinin arasına yazdırıyor. Hatta Erangel’in en iyi bölgesi olmayı başarıyor. Siz de çatışmayı seviyorsanız ve hala nereye atlayacağınıza karar veremediyseniz denemeye buradan başlayabilirsiniz, iyi eğlenceler.

Bir yorum bırakınız...

*

windows 10 ses sorunu

Windows 10 Hoparlör Cızırtı Sorunu Ve Çözüm Yöntemleri

Windows 10, Microsoft tarafından geliştirilmiş işletim sistemidir. Hoparlör, elektrik akımı değişikliklerini ses ...
mac ve android

Android’i Mac İle Senkronize Etme Uygulamaları

Android, Google ve Open Handset Alliance tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş Linux ...
pubg fps

PUBG Lite FPS Gösterme Ve FPS Yükseltme Adımları

PUBG Lite oyuncuları için FPS Gösterme ayarları sayesinde hem lobi hemde oyun ...
kahve falı

Android ve İOS Kahve Falı Uygulamaları

Kahve falı, Türk kahvesini içtikten sonra fincanı kapatıp soğumasını sağlayarak, içerisinde çıkan ...
Bu Uygulama Bilgisayarda Çalışmıyor

Windows 10 “Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor” Hatası ve Çözüm Yöntemi

Windows 10 bilgisayarda Oyun ya da program yüklerken, bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor ...
steam chat

Steam Kimliğini (Steam ID) Öğrenme ve Değiştirme

Steam Kimliği (Steam ID), steam hesabınızın kimlik bilgisi ve bir alana erişim ...
Google Web Light

Google Web Light Nedir? Nasıl Çalışıyor? Avantajları Nelerdir?

Google Web Light, son dönemin dikkat çeken projelerinden biri olarak kabul edilir ...
SSH Public Key

SSH Public Key Nedir? Nasıl Oluşturulur?

SSH Public Key sorusuna yanıt vermeden önce SSH nedir kısaca açıklamak istiyoruz ...