PUBG Yeni 8v8 Team Deathmatch Modunu Duyurdu | Sonsuz Teknoloji

PUBG Yeni 8v8 Team Deathmatch Modunu Duyurdu

Deathmatch

Son yılların en popüler oyunlarından olan PUBG, oyun severler için yeni bir mod yayınlamayı planlıyor. Oyunun kendi stilini tamamen farklı bir boyuta taşıyacak bu mod 6.2 güncellemesi yayınlanacak. Battle Royale kategorisinde adından çok fazla söz ettiren bu oyun çıkaracağı yeni mod ile farklı bir yol izleyecek.Oyunun yapımcıları bildiğiniz üzere 2018 yılında yine bir deathmatch modu yayınlamışlardı. Ancak bu sefer iş biraz farklı gözüküyor. Çünkü yapımcılar bu sefer daha iddialı bir mod yayınlamayı planlıyorlar. 6.2 güncellemesi ile gelecek 8v8 team deathmatch modu küçük bir harita da oynanabilecek.

PUBG Yeni DeathMatch Mod ve Ayrıntıları

Yeni gelecek mod için oldukça fazla detaylar mevcut. Özellikle verilen detaylarda mod için oldukça dikkatli çalışıldığı gözler önüne seriliyor. PUBG PC için güncelleme 6.2 sürümü ile birlikte gelecek. Detaylara gelecek olursak mod en sevilen 7 farklı harita ile gelecek. Mod 8v8 takım halinde oynanacak. Oyun içerisinde 50 kille ilk ulaşan veya süre dolduğunda en fazla kill alan takım maçı kazanacak.

PUBG

Oyun esnasında ölen oyuncular yeniden canlanıp oyuna devam edebilecekler. Dost ateşi modu kapalı olacak ve mod sadece first-person oynanabilecek. Bunların yanında ise yine önemli detaylar mevcut. Çatışma esnasında alınan hasardan çıkıldığında 5 saniye sonra sağlığınız yani HP barınız yavaş yavaş yeniden dolmaya başlayacak. Maçların süresi ise 10 dakika olacak. Yeni modun Fragmanını Aşağıda Bulabilirsiniz.

PUBG, Battle Royale Olmaktan Çıkıyor mu?

Yeni gelecek mod kullanıcılar arasında bazı dedikodulara sebep olmuş durumda. Bunca zaman Battle Royale olarak bilinen PUBG

PCoyunu bundan sonra farklı bir yol mu izleyecek? Bunun cevabını ise oyunun yapımcıları vermiş durumda. “Endişelenmeyin, temel odak noktamız her zaman size en gerçekçi ve en yoğun Battle Royale deneyimini sunmak olacaktır” diyen yapımcılar hayranlarını biraz olsun rahatlatmış gözüküyor.

PUBG PC ve Mobile için Daha Önce DeathMatch Modu Yayınlanmıştı

Birçok oyun severin bildiği gibi daha önce de bir deathmatch modu yayınlanmıştı. 2018 Yılında yayınlanan mod içerisinde birçok farklı detay mevcuttu. 50 kişilik olarak yayınlanmış bu mod sürpriz bir şekilde çok fazla sorunlara neden olmuştu. 24 saat bile yayında kalamayan mod acil bir şekilde iptal edilmiş ve hayal kırıklığı yaşanmasına neden olmuştu.

pbg sahne

Daha sonra telafi olması için 2 yeni mod duyuran PUBG yapımcıları, kullanıcıları bir nebze olsun sakinleştirmeyi başarmıştı. Oyuna eklenen Desert Knights modunun geçici, Training modunun ise kalıcı olacağı duyurulmuştu. Bu modlardan Training mod antrenman için, diğer mod ise kısa süreli event için yayınlanmıştı. Ayrıca deathmatch moduna ara verdiklerini duyuran yapımcılar tekrar yayınlamaktan vazgeçmişlerdi. Yeni gelen modun ise ne kadar kalıcı olacağı veya sorunlara sebebiyet verip vermeyeceği oldukça büyük bir merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*

Com.google.process.gapps

Com.google.process.gapps İşlemi Durdurdu Hatası Ve Çözüm Yöntemleri

Tüm teknolojik cihazlarda olduğu gibi Android cihazlarda da işletim sistemi ya da ...
udf dosyası

UDF Uzantılı Dosyayı PDF’ye Çevirme

UDF dosyası, Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi (UYAP) programında kullanılan belge türüdür ...
2021 için SEO

SEO Teknikleri Nelerdir? – 2021

SEO, işletmelerin ve reklam geliri olan web sitelerinin göz ardı edemeyeceği bir ...
Android TV Box

Android TV Box Nedir? Android TV Box Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Android TV Box kavramı son zamanlarda sıkça duyulmaya başlanan kavramlardan birisi Peki, ...
Windows 10 açılırken açılan klasörler ve programlar

Windows 10’da Programların ve Klasörlerin Yeniden Açması Nasıl Durdurulur?

Windows 10 bilgisayarda bir program açıkken bilgisayarı kapattığınızda veya yeniden başlattığınızda, Windows ...
gmail-karanlık-mod3

Gmail’de E-postaya Son Kullanma Tarihi Nasıl Eklenir?

Gmail ile gönderilen e-postalar için son kullanma tarihi ayarlayabilirsiniz. E-posta karşıya ulaştıktan ...
Excel Tablo Oluşturma

Excel’de Satırları Sütunlara – Sütunları Satırlara Dönüştürme

Excel’de yaptığınız bir çalışmada verileri dikey sütunlar halinde girmeye başladıysanız ve daha ...
Facebook Canlı Yayın

Facebook Canlı Yayın Nasıl Yapılır? 

Facebook canlı yayın özelliği, son dönemlerde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Söz ...