Realme C17 Resmi Olarak Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Realme C17 Resmi Olarak Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

realme c17

Çin merkezli teknoloji şirketi Realme, Bangladeş de düzenlediği özel bir etkinlik ile giriş seviyesine hitap eden yeni akıllı telefonunu duyurdu. Tasarımsal olarak oldukça modern bir görüntüye sahip olan ve Realme C17 ismi verilen cihaz, Snapdragon 460 isimli işlemcisiyle birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Dilerseniz, Realme şirketi tarafından tanıtımı yapılan ve uygun fiyatıyla son derece dikkat çeken yeni akıllı telefonu, daha yakından detaylı bir şekilde birlikte inceleyelim.

Realme C12 Özellikleri

realme c17 özellikleri

Realme şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon Realme C17 özellikleri ile dikkat çekiyor. Dörtlü kamera teknolojisiyle birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanan cihaz, donanımsal yapısıyla giriş seviyesine hitap ediyor. Peki, fiyat performans ilişkisi bakımından kullanıcıları oldukça mutlu edecek yeni cihazın diğer özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

realme c17 ekran özellikleri

6,5 İnç büyüklüğünde modern bir ekrana sahip olan yeni akıllı telefon, IPS panel ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Cihaz içerisinde kullanılan IPS Panel teknolojisi sayesinde kullanıcılar, herhangi bir dış ışıktan etkilenmeden cihazlarını oldukça kolay bir şekilde kullanabiliyor. 90Hz Ekran yenileme hızıyla birlikte kullanıcıların karşısına gelecek olan cihazın çözünürlüğü ise HD+ olarak duyuruldu.

Kamera Özellikleri

realme c17 kamera özellikleri

Donanımsal yapısıyla giriş seviyesine hitap eden yeni akıllı telefon, dörtlü kamera sistemiyle (13 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP) birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Herhangi bir ek kamera teknolojisine sahip olmayan akıllı telefonun ön kamerası ise 8 MP çözünürlüğünde.

Diğer Özellikler

realme c17 donanım

Snapdragon 460 isimli işlemcisiyle birlikte piyasaya çıkacak olan yeni akıllı telefon, Android 10 işletim sistemine sahip. Donanımsal olarak her ne kadar giriş seviyesine hitap bir cihaz olsa da yeni akıllı telefon 6 GB Ram kapasitesiyle birlikte kullanıcıların karşısına gelecek.

128 GB Dahili depolama alanına sahip olan cihaz 5.000mAh batarya kapasitesiyle göz dolduruyor. Tüm bunların yanı sıra tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon da hızlı şarj desteği de yer alıyor.

Realme C17 Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

realme c17 fiyatı

Realme şirketi tarafından özel olarak tasarlanan yeni akıllı telefon Realme C17 fiyatı ile dikkat çekiyor. 177 Dolar fiyat etiketine sahip olan cihaz, ilk olarak Asya pazarında kullanıcılar ile buluşacak. Farklı renk seçenekleriyle de göz kamaştıran cihazın ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

  1. Abdullah
    10:52 23 Eylül 2020 10:52

    Telefonun çift sim olması çok iyi olmuş

Bir yorum bırakınız...

*