Vivo V19 Neo Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Vivo V19 Neo Özellikleri ve Fiyatı

Vivo V19 Neo

2020 Yılına damga vuran teknoloji firmalarından biri olan Vivo firması, düzenlediği özel bir etkinlik kapsamında uzun zamandır beklenen yeni akıllı telefonunu duyurdu. Vivo V19 Neo ismi verilen cihaz, son derece kusursuz tasarımı ile dikkat çekerken üstün performansıyla da kullanıcıların beğenisini kazandı. Dörtlü kamera kurulumuna sahip olacağı açıklanan cihaz, kullanıcıların karşısına Süper AMOLED ekran ile çıkmaya hazırlanıyor. Peki, fiyat performans ilişkisiyle kullanıcıları son derece mutlu eden yeni akıllı telefonun teknik özellikleri neler?

Vivo V19 Neo Özellikleri

Vivo şirketi tarafından özel olarak tanıtılan yeni akıllı telefon Vivo V19 Neo özellikleri ile dikkat çekiyor. Son derece ergonomik bir yapıya sahip olan cihaz, gücünü Snapdragon 675 isimli işlemciden alıyor. Peki, ilk olarak Asya pazarında satışa sunulan yeni akıllı telefonun diğer teknik özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

6,44 İnç büyüklüğünde standart bir ekrana sahip olan yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına FHD Plus çözünürlüğü ile çıkmaya hazırlanıyor. Süper AMOLED ekrana sahip olan yeni cihaz da herhangi bir ekran koruma teknolojisi de bulunmuyor.

Kamera Özellikleri

48 MP çözünürlüğünde ana kameraya sahip olan yeni akıllı telefon da dörtlü kamera kurulumu yer alıyor. Fotoğraf tutkunlarını epey mutlu edecek cihaz da ayrıca özel olarak geliştirilmiş üç adet daha kamera (8 MP + 2 MP + 2 MP) bulunuyor. Son teknoloji kullanılarak geliştirilen öz çekim kamerasının çözünürlüğü ise 32 MP olarak açıklandı.

Diğer Özellikler

Gücünü Snapdragon 675 isimli işlemciden alan yeni akıllı telefon da 8 GB Ram bulunuyor. Android 10 işletim sistemi görünümlü Funtouch OS 10 sistemiyle birlikte piyasaya çıkacak olan cihazın dahili depolama alanı ise 128 GB olarak açıklandı. Dileyen kullanıcılar microSD kart desteği sayesinde cihazın depolama alanını arttırabiliyor.

4.500mAh Batarya kapasitesine sahip olan cihaz da USB-C bağlantısı da bulunuyor. Yukarıda yer alan tüm bu özelliklerin yanı sıra cihaz içerisinde ayrıca Bluetooth 5 teknolojisi de yer alıyor.

Vivo V19 Neo Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günler içerisinde tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon Vivo V19 Neo fiyatı ile dikkat çekiyor. 360 Dolar fiyat etiketine sahip olacağı açıklanan yeni cihaz, ilk olarak Filipinler de satışa sunuldu. Farklı renk seçeneklerine de sahip olan akıllı telefonun ne kadar satacağı ise son derece merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*