PlayStation 5’in İlk Oyunu Godfall | Sonsuz Teknoloji

PlayStation 5’in İlk Oyunu Godfall

gadfall

 

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen The Game Awards 2019 etkinliği kapsamında pek çok oyunun tanıtımı ve duyurusu da yapıldı. Bu duyurular arasında en dikkat çekici olan ise şüphesiz ki PlayStation 5 için duyurulan ilk oyun Godfall oldu. Bu özel oyun Gearbox tarafından yaratılmış ve yeni PlayStation ile çıkması beklenen bir oyun oluyor. Etkinlik kapsamında yapılan açıklamalar hakkında detaylara bu yazıdan ulaşabilmeniz mümkün.

Karşınızda PlayStation 5’in İlk Oyunu: Godfall

Godfall, 2020 yılında tanıtılması planlanan yeni PlayStation’ın ilk oyunu olarak göze çarpıyor. Henüz yeni cihaz hakkında hiçbir bilgi yer almazken ilk oyunun tanıtılması da oyun sevenlerde büyük bir şaşkınlığa neden oldu.

Gearbox Publishing ve Counterplay Games iş birliği çerçevesinde yapılan oyunun yakın dövüş kategorisinde yer alacağı da açıklanan ilk bilgiler arasında yer alıyor. Üç oyuncu ile oynanabilme özelliği de sunan oyunun en iyi ekipmanı elde etme oyunu olarak da tanımlanması mümkün kılınıyor.

Godfall ile İlgili Diğer Kesinleşen Detaylar

Godfall, yeni PlayStation cihazı ile birlikte satışa sunulacak bir oyun olarak tanımlanıyor. Bununla birlikte de yeni cihazın 2020 yılının son aylarında tanıtılacağı da belirtiliyor. Yani oyunu oynamak için en az 9 – 10 ay beklemek gerekecek gibi duruyor.

2020 yılının son aylarında çıkacağı belirtilen oyun hakkında da edinilen bilgiler oldukça sınırlı. Dolayısıyla yaratılan heyecanın altını doldurmak için de biraz zamana ihtiyaç olacak gibi duruyor. Yine de oyunun yeni cihaz ile gelecek ilk oyun olduğunu bilmek bazı kesimlerde büyük bir heyecan dalgasına neden oldu.

Bir yorum bırakınız...

*