Rocket League Sezon 2 Başlıyor! İşte Yeni Sezonun Ayrıntıları… ∞ Sonsuz Teknoloji

Rocket League Sezon 2 Başlıyor! İşte Yeni Sezonun Ayrıntıları…

Rocket League Sezon 2

Futbolu eğlenceli halde oyunculara sunan Rocket League, yakın zamanda yeni sezon 2 kısmına geçiş yapacak. Oyunun 2.sezonuna kısa bir süre kala yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyun çıktığından bu yana birçok oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Kullanıcılara derecelendirme sistemi de sunan oyun futbolun eğlenceli versiyonu olarak da tanımlanabilir.

Oyunun içerisinde araçlarla futbol oynayabiliyorsunuz. Ancak tabi ki oyunda farklı modlarda yer alıyor. Bunların haricinde yeni sezon ile birlikte oyuna yeni içerik ve bazı özelliklerde eklenecek. 9 Aralık tarihinde karşımıza çıkacak sezon hakkında bazı bilgiler ortaya çıkmış durumda. Şimdi gelin yeni sezonun detaylarını birlikte yakından inceleyelim.

Rocket League Sezon 2 Özellikleri Neler?

Bu kısma baktığımızda ilk olarak yeni Rocket League Sezon 2 müzikleri ile ilgili detaylar bizleri karşılıyor. İçeriklere kısaca göz attığımızda yapım şirketinin yeni sezonda müzik temasına ağırlık vereceğini söyleyebiliriz. Bu noktada oyunun ikinci sezonunda karşımıza çıkan detaylardan bahsetmek istiyoruz.

Yeni Rocket Pass İçerikleri

Oyuna dahil olan Rocket Pass, 2.sezonla birlikte oyunculara birçok içerik sunacak gibi gözüküyor. İlk olarak Rocket Pass’a yeni bir arenanın yanı sıra müzik ile alakalı önemli özellikler ekleneceğini belirtelim. Yeni sezonla birlikte Rocket Pass, kullanıcılara arena müziği ve menü ritmine göre yanıp sönebilen müzik temalı öğeler sunacak. Bunun yanı sıra Rocket Pass Premium kullanıcıları içinde bazı özellikler mevcut. Premium paket kullanıcıları için yeni bir araba olan R3MX eklenecek. Bunun haricinde Rocket Pass Premium ile birlikte kullanıcılar 70+ seviye benzersiz öğelere sahip olabilecekler.

Rocket League Sezon 2 Özellikleri

Yeni İçerik ve Müzik

Rocket League Sezon 2 içerikleri kısmında dikkat çeken bir diğer detay ise müzikler kısmında bulunuyor. Popüler oyun yeni sezonda EP oluşturabilmek için Kaskade ve Monstercat ile anlaşmış durumda. Anlaşmaya göre WILL K ve ilk şarkı “Flip Reset” oyun içinde mevcut olacak. Ayrıca sezon süresince Kaskade müzikleri ve içeriği oyunun içerisine dâhil olacak.

Player Anthem Özelliği

Yeni Player Anthem isimli özellik sayesinde oyuncular bazı özelleştirme seçeneklerine kavuşacaklar. Çünkü bu özellik sayesinde oyuncular, golden sonra arena içerisinde seçtikleri oyun müziğini çalabilecekler.

Diğer Ek Güncellemeler

Oyuna eklenecek birçok detay şimdilik bu şekilde bizleri karşılıyor. Ancak bunların dışında oyuna eklenecek bazı diğer detaylarda mevcut. Yeni sezonla birlikte oyun içerisine yeni rekabetçi ödülleri ve zorluklar eklenecek gibi gözüküyor. Bunun yanı sıra yeni güncellemeyle birlikte oyun içerisinde bazı yaşam kalitesi iyileştirmelerinin yapılacağını belirtmemizde fayda var. Yeni sezonun detayları şimdilik bu şekilde karşımıza çıkıyor. Rocket League Sezon 2 ne zaman çıkacak sorusunu soranlar için sezonun 9 Aralık’ta başlayacağını tekrar hatırlatmamızda fayda var.

Bir yorum bırakınız...

*