Samsung Chromebook Plus LTE Piyasaya Sürüldü | Sonsuz Teknoloji

Samsung Chromebook Plus LTE Piyasaya Sürüldü

chromebook

2018 için Samsung Chromebook Plus LTE satışa sunuldu. Bu tamamen yeni bir cihaz değil. Samsung Chromebook Plus bu yılın başlarında yenilendi. Bu, geçmişte piyasaya sürülen cihazın daha eski bir versiyonu olduğu anlamına geliyor.Bu içindeki en yeni donanımın en yeni sürümü olduğu anlamına gelir. Önceden yıllar ile bu yıl arasındaki en önemli güncelleme yeni işlemci.

Samsung Chromebook Plus LTE, LTE olmayan kardeşleri ile aynı özelliklere sahiptir.  1920 x 1200 çözünürlük ve yerleşik bir Pen ile 12,2 inç ekran ile gelir. Samsung’un bunu, Galaxy Note ve Galaxy Book serisinden S Pen serisi ile aynı şekilde kullanamayacağına dikkat edin.

Bu cihazın ekranı bir dokunmatik ekran olduğundan, parmağınızı ekranda veya klavyenin yanındaki dokunmatik yüzeyde gezinebilirsiniz. Buna “clickpad” diyorlar, ancak çoğu insan ona bir touchpad diyor. İçinde 4GB RAM ve 32GB dahili depolama ile Intel Celeron İşlemci 3965Y var. Grafikler bir Intel HD Graphics 615 yongası ile sağlanmaktadır.

Bu Chromebook, bugün 4G LTE mobil verileriyle katlanabilen pazardaki birkaç şirketten biri, ancak tamamen yalnız değil. Diğer bazı seçenekler için Acer Chromebook’ları da kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Bu Chromebook’u Samsung çevrimiçi, Best Buy’tan veya Verizon’da çevrimiçi veya mağazadan yaklaşık 600 $ karşılığında satın alabileceksiniz. Bu, şu anda Verizon tarafından taşınan bir SIM özellikli mobil veri bağlantısına sahip tek Chromebook’dur.

Şu anda 4G LTE özellikli bir Chromebook arıyorsanız, bu kolayca en güçlü ve iyi görünen bir seçenektir. Daha yeni LTE Chromebook gelmeden önce, bu tür ürünlerin bu yıl başlarında dünya genelindeki üreticilere ulaştırılması için teknolojinin gelmesiyle artık uzun sürmeyecek.

 

Bir yorum bırakınız...

*