Samsung Galaxy A12 Resmi Olarak Tanıtıldı! Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Samsung Galaxy A12 Resmi Olarak Tanıtıldı! Özellikleri ve Fiyatı

samsung galaxy a12

Dünyanın en önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir lansman kapsamında bütçe dostu yeni akıllı telefonunu resmi olarak tanıttı. Samsung Galaxy A12 ismi verilen cihaz, performans bakımından kullanıcıları oldukça memnun ederken fiyatıyla da göz kamaştırıyor.

MicroSD kart desteğine sahip olan yeni ürün, 128 GB’lık dahili depolama alanı ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte, Samsung şirketi tarafından tanıtımı yapılan ve fiyatıyla oldukça göz kamaştıran yeni akıllı telefonun tüm özellikleri…

Samsung Galaxy A12 Özellikleri

samsung galaxy a12 özellikleri

Geçtiğimiz günler içerisinde resmi tanıtım etkinliği yapılan yeni akıllı telefon Samsung Galaxy A12 özellikleri ile dikkat çekiyor. Donanımsal özellikleriyle orta segmentte hitap eden yeni cihaz, kullanıcıların karşısına dörtlü kamera sistemi ile birlikte çıkmaya hazırlanıyor. İşte, göz kamaştıran özelliklere sahip olan yeni cihazın diğer tüm detayları…

Ekran Özellikleri

samsung galaxy a12 ekran özellikleri

Modern tasarım çizgileriyle dikkatleri üzerine çeken yeni akıllı telefon 6,5 inç büyüklüğünde özel bir ekran ile kullanıcıların karşısına gelecek. Tasarımsal olarak son dönemin en iddalı ürünlerinden biri olan yeni cihazın çözünürlüğü ise HD+ olarak duyuruldu.

Kamera Özellikleri

samsung galaxy a12 doananım

Samsung Galaxy A12 kamera özellikleri ile kullanıcıların epey dikkatini çekiyor. Herhangi bir yapay zeka desteğine sahip olmayan cihaz, 48 MP ana kamerası ve dörtlü kamera kurulumu (48 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP) ile birlikte kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor. Damla çentikli bir alana konumlandırılan ön kameranın çözünürlüğü ise 8 MP olarak açıklandı.

Diğer Önemli Özellikler

MediaTek Helio P35 işlemcisine sahip olan yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına 6 GB’lık bellek kapasitesi ile birlikte gelmeye hazırlanıyor. Donanımsal olarak orta segmentte hitap eden cihazın dahili depolama alanı ise 128 GB olarak duyuruldu. Dileyen kullanıcılar çeşitli microSD kartları kullanarak cihazın hafızasını 1 TB’a kadar yükseltebiliyor.

Yukarıda yer alan özelliklere ek olarak 5.000mAh batarya kapasitesine de sahip olan cihaz da standart bir hızlı şarj özelliği de yer alıyor. Fiyat, performans ilişkisi bakımından birçok kişinin dikkatini çeken cihaz da ne yazık ki 5G bağlantı desteği bulunmuyor.

Samsung Galaxy A12 Resmi Satış Fiyatı

samsung galaxy a12 fiyatı

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung tarafından tanıtımı yapılan ve donanımsal özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken yeni akıllı telefon Samsung Galaxy A12 fiyatı ile son derece göz kamaştırıyor.

215 Dolar başlangıç fiyat etiketine sahip olan yeni ürün, 2021 yılının ilk çeyreği içerisinde satışa sunulacak. Ülkemize de gelmesi beklenen yeni akıllı telefonun ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*