Game Boy Analogue Pocket Ne Zaman Çıkıyor (Fiyatı ve Özellikleri) | Sonsuz Teknoloji

Game Boy Analogue Pocket Ne Zaman Çıkıyor (Fiyatı ve Özellikleri)

GAME BOY ANALOGUE POCKET

Game Boy oyunları ile büyümüş bir nesil olarak bu yeni Retro ve modern cihaz sizi oldukça mutlu edecek. 2020 yılında piyasaya sürülmesi planlanan yeni oyun konsolu Analogue Pocket ismini taşıyor. Oyun içeriği ile de göz boyayacağa benzeyen bu nostaljik tasarım yalnızca 199 dolar gibi bir fiyat ile satışa sunulacak. Gelin modern Game Boy Analogue Pocket’in özelliklerine daha da yakından bakalım.

ÖZGÜN TASARIM VE NOSTALJİ DUYGUSU

Analogue Pocket, her ne kadar klasik Game Boy tasarımına sahip olduğu düşünülse de kendine has özgün özellikleriyle de dikkat çekmeyi başardı. Tasarımda sadelik ön plana çıkarken cihaz üzerinde de hiçbir marka bildirisi yer almıyor. Siyah ve şık bir tasarıma sahip olan bu yeni oyun konsolunda Game Boy Color ve Game Boy Advance kasetlerinin kullanılmasına da izin veriliyor.

Dik kullanıma uygun olan bir tasarımla karşımıza çıkan bu modern cihazın, diğer oyun konsollarından farkını da ortaya bu tasarım düşüncesi koymuş oluyor.

ANALOGUE POCKET’IN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Analogue Pocket, tasarımının yanı sıra bazı teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor. Bunların başında da nostalji havasını arttırmak için cihazın şarj edilebilir pillerle çalışıyor olması geliyor. Cihazın ekranı 3,5 inç iken çözünürlüğü ise 1600X14440. HDMI çıkışına da izin veren bu yeni cihazda LCD ekran kullanılmış.

Cihazın bir diğer dikkat çeken özelliği ise Nanoloop uygulamasının kullanılıyor olması.

Bir yorum bırakınız...

*