Samsung Galaxy S10 Güvenli Mod Nasıl Başlatılır? | Sonsuz Teknoloji

Samsung Galaxy S10 Güvenli Mod Nasıl Başlatılır?

samsung-galaxy-s10-guvenli-mod

Telefonlarda güvenli mod sadece cihazın 1. Taraf olan uygulamalarına izin verilmektedir. Daha detaylı açıklarsak, telefon sorunlarının güvenli bir noktada gözlenebildiği alan olarak kullanılmaktadır. Samsung Galaxy S10 telefon modeli kullanıcı kitlesi bu amiral gemisi içerisinde olduğu için, yaşadıkları hatalardan dolayı güvenli modu kullanmayı tercih etmektedirler. Ancak bu sorun tercih doğrultusunda karşımıza samsung galaxy s10 güvenli mod nasıl başlatılır? Sorularını da beraberinde getirmektedir.

Galaxy S10 Güvenli Moda Girmek

Şöyle ki, güvenli moda giriş yöntemleri 2 şekilde gerçekleşmektedir.

  • Telefon açık konumdayken güvenli moda girmek,
  • Telefon kapalıyken güvenli moda girmek,

Böylelikle Galaxy 10 telefon modeli kullanıcı kitlesi herhangi sorunlara çözüm bulamamaları doğrultusunda güvenli mod sayesinde çözebilirler. Bu durumda tabii ki cihazın daha iyi bir şekilde verim sağlamasına fayda sağlamaktadır.

Galaxy S10 Açıkken Güvenli Moda Girmek

Şimdi öncelikle telefonunu aktif yani açık bir kullanan kişiler için güvenli moda girme tekniğinden bahsedelim. Şöyle ki, sağ kısımda bulunan güç ekranına basılı tutarak bir miktar beklenilmelidir.

Ta ki güvenli mod seçeneği düşene kadar beklenilmelidir. Ardından seçenekler arasında güvenli modu seçerek cihazı kapatıp baştan açabilirsiniz. Cihazınız içerisinde ki herhangi sorunlar giderildikten sonra tekrar güç düğmesine basılarak telefon normal moda döndürülmektedir.

Galaxy s10 Kapalıyken Güvenli Modda Başlatmak

Samsung Galaxy s10 model cihazlarda güvenli mod birde kapalıyken de yapılmaktadır. Bunun için, cihazınızın sağ kısmında bulunan güç butonuna üstte ki işlem gibi basılı tutulur. Ardından Samsung yazısı ekranda çıkacaktır.

Sonra telefon titrer. İşte tam da bu anda ses kapama düğmesine belli bir miktar basılı tutarak cihazınızı güvenli moda getirebilirsiniz. Aynı şekilde tekrar kapama açma işlemini gerçekleştirildikten sonra Galaxy s10 kullanıcıları telefonlarını normal moduna geri getirebilirler.

Güvenli Mod Neden Kullanılır?

Çok basit bir cevabı bulunmaktadır. Cihaz içerisinde herhangi bir sorun oluşması halinde kolaylıkla çözüme ulaştırabilirler. Şunu da belirtmeliyiz ki, özellikler Google Play Store haricinde indirilen tüm apk uygulamalarının çıkardığı sorunları çözmek için güvenli mod kullanılmaktadır. Umarız yardımcı olabilmişizdir.

Bir yorum bırakınız...

*