Sony, 2018 Playstation Oyunlarını Duyurdu | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Sony, 2018 Playstation Oyunlarını Duyurdu

Sony, Playstation 2017 Paris Oyunları haftasında 10 yeni oyunu duyurdu işte o oyunlar;

GHOST OF TSUSHIMA

Tsushimanın Hayaleti adlı yepyeni bir oyun. “Açık dünya macerası” olarak nitelendirilen  başlık, feodal dönem Japonya’sına benzeyen bazı inanılmaz stilize eylemleri gösteren kısa bir fragman gösterildi. Yayın tarihi henüz belli değil.

 SPELUNKY 2

Bugüne kadar en ünlü Hindi oyunlarından biridir. Bu oyundan iyi bir netice beklenmektedir.  Spelunky’nin mağara konut maceraları  devam edecek, şimdilik ayrıntı yok gibi. Neyin ne zaman olacağından pek emin değiliz, ancak Spelunky 2 başlatıldığında PS4’e gelecektir.

GUACAMELEE 2

Birincisi 2013 yılında çıkan oyunun 2018 yılında da ikincisi ile devam edecek. İlk kez Play Station 4’de başlayacak. Yan izleme modlu ve uzay dokulu bir oyun. Yayın tarihi belli değil.

THE GARDENS BETWEEN

Gardens Between, “dostluğun gerçeküstü bir öyküsü” olarak tanımlanıyor ve yükselen Jenga kuleleri ve devasa oyun konsolları gibi inanılmayacak kadar büyük nesnelerle dolu tuhaf bir dünyaya doğru ilerledikçe iki karakter hikayesini anlatıyor.   Oyunda ilginç bulmacaları çözmek için zaman akışını kontrol edebileceksiniz. The Gardens Between, önümüzdeki sene PS4’e başlayacak.

MEGALITH

Megalith, “kahraman vurucusu” olarak tanımlanır – Overwatch oyunu gibi renkli ekip tabanlı oyunlar düşünün ancak Sanal gerçeklikte oynanabilecek bir oyun. Oyun, titanlar denilen güçlü yaratıkları kontrol eden oyunculara sahip ve daha da güçlü tanrıları olmak için mücadele etmektedir. Özellikle benzersiz görünmüyor, ancak kesinlikle güzel. Sanal gerçeklikle oynayabileceğiniz bu oyuna 2018’de PSVR’ye göz atabilirsiniz.

FINAL FANTASY XV: EPISODE IGNIS

Final Fantasy XV için nihai büyük tek kişilik eklenti yolda ilerliyor ve sonunda bir randevumuz var: “Episode Ignis” 13 Aralık’ta başlayacak. İlk fragman, ana oyunla eş zamanlı olarak gerçekleşen ve birkaç boşluğu dolduran bir öykü ile bol miktarda öykü anlatacağını taahhüt ediyor. Ayrıca bir sürat teknesine pilotluk yaparsın ve muhtemelen birkaç tane daha yemek tarifleri öğrenirsin.

THE HONG KONG MASSACRE

Son zamanlarda yayımlanan Ruiner’ın ardından Hong Kong Katliamı,  acımasız şiddetiyle belirgin bir   oyundur. Bunun ötesinde bir şey bilmiyoruz.  Hong Kong Katliamı, 2018’de PS4’e gelecek.

CONCRETE GENIE

Bir çocuğun büyü ve canavarlarla dolu bir dünyayı keşfetmesi hakkında güzel görünümlü bir macera oyunudur. Oyun gelecek sene çıkacak.

ERICA

Sony, belirli PS4 oyunlarının akıllı telefonlarla kontrol edilmesini sağlayan PlayLink girişimini başlattı. Yaklaşan Erica, konsepti kullanmak için bu oyunlardan biri gibi görünüyor. Anlatımlarla ile etkileşime girebileceğiniz canlı aksiyon tiyatrosudur. Erica’nın PS4’de ne zaman yayınlanacağı ile ilgili henüz bir bilgi yok.

BLOOD & TRUTH

PSVR için en iyi ilk tekliflerden biri Blood & Truth, konsepti  geniş bir tecrübe ve  uyumlu bir hikaye ile geliyor. Oyun şu anda çıkış tarihi bulunmamaktadır. Sanal gerçeklik ile oynanacak güzel bir oyun.

Bir yorum bırakınız...

*

bilgisayar temizleme

Bilgisayar Geçmişi Nasıl Temizlenir?

Bilgisayar geçmişi silme veya bilgisayar geçmişi temizleme işlemi sadece ziyaret edilen web ...
realme oyuncu

Realme X50 Pro 5G Player Edition Özellikleri ve Fiyatı

Realme firması Çin’de  oyuncu sürümü olan Realme X50 Pro 5G Player Edition ...
Avira Optimizer

Avira Optimizer Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Akıllı telefon ve tabletler, kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak zamanla yavaşlayabilmektedir. Yavaşlayan cihazlar ...
stadia

Google Stadia Sonunda Güncellendi! İşte Yeni Gelen Özellikler

Google firması tarafından geçtiğimiz yıllar içerisinde geliştirilen ve oyun severlere sunulan bulut ...
a+ galeri

A+ Galeri Nedir? Özellikleri Nelerdir?

A+ Galeri nedir, özellikleri nelerdir? Son dönemin en popüler mobil galeri uygulamasını ...
5g televizyon

5G Bağlantı Teknolojisine Sahip Akıllı Televizyon Viomi 21Face

Xiaomi firmasının alt markası olan Viomi, geçtiğimiz günlerde düzenlediği lansman kapsamında yeni ...
note-10

Uzun Süre Kullanabilecek En İyi Telefon Modelleri 2020

En iyi telefon modelleri konusunda insanların kafası karışık ve telefon üreten firmalar ...
nox cleaner

Nox Cleaner Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük problemlerinden biri de zamanla yavaşlayan sistemlerdir. Kullanıcılar ...