Steam, DLC Paketini Ücretsiz Hizmete Açtı | Sonsuz Teknoloji

Steam, DLC Paketini Ücretsiz Hizmete Açtı

steam çalışmıyor

 

Steam, 16 yıl önce ücretsiz bir şekilde Eve Online’a ait ‘Starter Pack’ adındaki ek paketi bizlere bir süreliğine ücretsiz kullanıma açmıştı.

Gamerların bir süredir beklediği Steam kış indirimleri sonunda başladı. Kullanıcılar çeşitli kampayalar dahilindeki oyunlara ve ek paketlere indirimli bir şekilde sahip olabilecek. Ek olarak da bazı oyunlar ve paketlerde ücretsiz hizmet olabilir.

Konumuz olan DLC’ye geldiğimizde ise, 28 TL olan ‘Starter Pack’ adındaki DLC’yi, gamerlara ücretsiz olarak hizmete açmış oldu.

Starter Pack’i Ücretsiz Olarak Nasıl Alırım?

Steam’ın penceresini açtığınızda arama yerine ‘Eve Online’ yazmanız gereklidir. Eve Online’ın sayfasına eriştiğinizde ‘Oyunu Oyna’ düğmesine tıklayın ve kütüphanenizde ekli olduğuna dikkat edin. Kütüphanenizde olduğunu onayladıktan sonra Starter Pack’in Steam sayfasına erişim sağlayın.

Daha sonra Starter Pack’i ücretsiz bir şekilde indirmek için, Steam arama çubuğuna; “EVE Online : Starter Pack” yazın ve hesaba ekle düğmesine basın. Tüm bu işlemlerden sonra Eve Online ve Starter Pack’e bedava sahip olacaksınız. Son olarak bilgisayarınıza indirin ve tadını çıkarın.

Bir yorum bırakınız...

*