Twitter’da Otomatik Takip Etme Kodu İle Takipçi Nasıl Kasılır? | Sonsuz Teknoloji

Twitter’da Otomatik Takip Etme Kodu İle Takipçi Nasıl Kasılır?

twitter

Dünyanın en çok kullanılan, sosyal medya platformu olan Twitter’da birçok takipçi kasma yöntemi vardır. Bunlardan en çok bilineni kod ile takipçi kasma yöntemidir.

Bilindiği üzere Twitter’da hile ile takipçi kasma yaygındır.. Fakat bu yöntemi kullandığınızda hesabınız çalınabilir hatta kapanabilir. 2019’un en güvenilir takipçi kasma yöntemi; Kod ile takipçi kasma yöntemidir.

Twitter’da Otomatik Takip Etme Kodu Güvenilir Mi?

Biraz sonra anlatacağım bölümde kodu nasıl kullanacağınız yer alacaktır. Kodu kullanırken hiçbir uygulamadan faydalanmayacağız. Sonuç olarak 2.kişiyi devreye sokmadan, hesap bilgilerimizi paylaşmadan takipçi kasacağız. Bu nedenle otomatik takip kodu hile değildir. Aksine en güvenilir yöntemdir. Peki otomatik takip etme kodu nasıl çalışır?

Otomatik Takip Etme Kodu Nasıl Çalışır?

Google Chrome Web tarayıcıda, Twitter’a giriş yaptıktan sonra, tarayınızın sağ üst kısmından geliştirici araçlarına girmeniz gereklidir. Bunun kısa yolu “Ctrl+Üst Karakter Tuşu (Shift)+J” dir.

Geliştirici araçlarını açtığınızda karşınıza “console” ekranı çıkacaktır. Yazının sonunda vereceğim kodu console ekranına yapıştırın fakat enter tuşuna basmayın. Takip listesini almak istediğiniz kişinin takip listesine girin ve enter tuşu ile kodu çalıştırın. Çalıştırdığınız andan itibaren o kişinin takip listesini takip etmeye başlayacaktır. Benim sizlere önerim en fazla 40 kişi takip etmenizdir. Çünkü Twitter’ın sınırlandırmaları gereğince saatlik kısıtlamalara maaruz kalabilirsiniz. Bu yüzden 4 saatte bir 40 kişi takip etmenizi öneriyorum. Bu yöntemi uygun saat aralıkları ile kullandığınızda yorulmadan takipçi arttırabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki Twitter’da en güvenilir kasma yöntemi

; Kod ile kasma yöntemidir.

Otomatik Takip Etme Kodu :

Kod günceldir. Denenmiştir, çalışıyor. Verdiğim bu kod akıllı kodtur. 20 kişi takip eder, 2 kere çalıştırın lütfen.

 

javascript: var followers = $(“.not-following”);
var user = $(“.current-user a”).attr(“href”);
var unfollowed = localStorage[user + “-unfollowed”] || “[]”;
unfollowed = JSON.parse(unfollowed);
var j = 0;
var follow = function(e) {
if (e < followers.length) {
var t = 500;
if ($.inArray($(followers[e]).data(“user-id”), unfollowed) == -1) {
$(followers[e]).find(“.follow-button”).click();
j++
} else {
t = 500
}
setTimeout(function() {
follow(e + 1)
}, t)
} else {
alert(” ” + j + ” kisi takip edildi!!”)
}
};
if (confirm(” ” + followers.length + ” kisi takip edilsin mi?”)) {
follow(0)
}

Bir yorum bırakınız...

*