Wix Nedir ve Özellikleri Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Wix Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

wix nedir

Wix, site kurmak isteyen internet kullanıcılarına en kolay yönden bu hedeflerine ulaşmalarını sağlayan bir platformdur. Dünyada çok sayıda kullanıcı sayısına ulaşmış bu platform, her geçen gün bu konuda kendi geliştirmekte ve aktif kullanıcıları artmaktadır. Site açmak isteyenler fakat programlama bilgisi olmadığını hatırlayıp üzülenler için kurulmuş bu platformda, herhangi bir yazılım veya kodlama bilgisine ihtiyacınız yoktur. Bünyesinde bulundurduğu özellikler ile siz dakikalar içerisinde kendi sitenizi kurmanıza olanak sağlıyor.

Wix kullanıcılarına çok fazla seçenek sunması yönünden avantajlı bir platformdur. Çok sayıda şablona sahip olan ve ticari veya kişisel çok sayıda site türünü oluşturabileceğiniz sayısız olanaklar mevcuttur. Tasarım konusunda da son derece iyi olan bu platform adeta hayallerinizdeki web sitenizi oluşturmanızda büyük bir yardım koludur.

Wix Platformunun Bazı Özellikleri

 • Wix kullanımı bakımından son derece kolay ve hızlı olduğu için, site kurmak isteyenler adına ilk tercihlerden biri olmaktadır. Siteniz için yapmak istediğiniz değişiklikler için neler gerekli olduğunu sitenin kolay ara yüzü sayesinde rahatlıkla bulabiliyorsunuz.
 • Günümüzde telefon ve tablet kullanımı da son derece yaygın bir durumda olduğu için, kurmak istediğiniz sitenin mobil aygıtlara uyumlu olması son derece önemlidir. Bu platformda sitenizi bu özelliği rahatlıkla ekleyebilir, ziyaretçilerinize mobilde de bilgisayardaki gibi aynı tasarımı görmelerine imkân sağlarsınız.
 • Çevrimiçi mağazayı hiç duydunuz mu? Bu mağazada istediğiniz ürünlerin satışını yapabiliyorsunuz. En güzel yanı ise Wix sizin bu satışlarınızdan komisyon talep etmiyor.
 • Blog açmak günümüzde çok zorluğu olmayan bir iştir. Fakat bu durum onunla birlikte çok çok kolay olmuştur. Ve bunu sadece birkaç hamle ile yapmanız gerçekten insanı şaşırtır derecede.
 • Bu özelliklere rağmen sitenizi daha da profesyonelleştirmek istiyorsanız, sitenize alan adı da alabiliyorsunuz. Fiyat konusunda uygun rakamlar sunan Wix, diğer hosting şirketleriyle karşılaştırıldığında hemen hemen aynıdır.

Wix Premium Paketleri

Wix site sahiplerine toplamda 4 adet üyelik hizmeti vermektedir. Bu üyelikler domain bağlama, standart, sınırsız ve vip seçenekleridir. Gelin bunları yakından inceleyelim.

 • Domain Bağlama: En temel paketlerden biri olan bu pakette, Wix marka reklamları bulunmaktadır. Özellik olarak ise 1GB Bandwidth
  , 500MB Depolama ve domaininizi bağlama imkânı sunuyor.
 • Standart Paket: Bu paket 2GB Bandwidth, 3GB depolama imkânı, domaininizi bağlama fırsatı, wix reklamlarını kaldırabilme, 1 yıllık ücretsiz domain hakkı, 30 dakikalık video yükleme ve 75$ reklam kuponu ile çok sayıda imkân sağlıyor.
 • Sınırsız Paket: Girişimciler ve serbest çalışanlar için olan bu pakette standart üyeliğe ek olarak 1 saatlik video yükleme, 75$ reklam kuponu, site trafiğini güçlendirme- ve 60$ değerinde ziyaretçi ve müşteri analizi sunar.
 • VİP paket: En üstün özelliklere sahip olabileceğiniz bu pakette ise diğer paketlere ek olarak video yüklemesi (2 saat ) , profesyonel logo- 50$ değerinde, sosyal medya için logo dosyalar, öncelikli destek hakkı ve VIP destek bulunur.

Bir yorum bırakınız...

*

Redmi Earbuds S kulaklık

Gürültü Engellemeli Kablosuz Kulaklık Redmi Earbuds S Duyuruldu

Çinli şirket Xiaomi’nin çatısı altında bulunan Redmi, yeni kulaklığı Redmi Earbuds S ...
realme 60x

60x Zoom Yapabilen Realme X3 SuperZoom Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

Realme, 60x zoom sunabilen Realme X3 SuperZoom modelini tanıttı. Cihaz dijital yakınlaştırma ...
videoarama logo

Videorama Video Düzenleme Programı Nasıl Kullanılır?

Video düzenleme programları arasında Videorama video düzenleme programı, video montajlama yapmaya imkan ...
scoompa

Scoompa Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Akıllı telefon ve tabletlerin hayatımıza girmesiyle birlikte gündelik hayatımızda son derece kolaylaştı ...
hdmı ve displayport

HDMI ve DisplayPort Arasındaki Fark Nedir?

Günümüzün teknoloji cihazlarda ve monitörlerde farklı bağlantı türleri vardır. Bunlardan ikisi kaliteli ...
oppo reno 4 pro özellikleri

Oppo Reno 4 ve Reno 4 Pro’nun Özellikleri Belli Oldu

Oppo firmasının akıllı telefonları Reno 4 ve Reno 4 Pro’nun özellikleri basın ...
bilgisayar temizleme

Bilgisayar Geçmişi Nasıl Temizlenir?

Bilgisayar geçmişi silme veya bilgisayar geçmişi temizleme işlemi sadece ziyaret edilen web ...
realme oyuncu

Realme X50 Pro 5G Player Edition Özellikleri ve Fiyatı

Realme firması Çin’de  oyuncu sürümü olan Realme X50 Pro 5G Player Edition ...