Xiaomi’den Yeni Bileklik Mi Smart Band 4C Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji Xiaomi’den Yeni Bileklik Mi Smart Band 4C Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Xiaomi’den Yeni Bileklik Mi Smart Band 4C Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi Mi Smart Band 4C tanıtıldı, Xiaomi son zamanlarda çıkarttığı teknolojik ürünler ile kendini zirveye götürmeye devam ediyor. Giyilebilir teknolojiler konusunda da kendini geliştirerek ilerleyen Xiaomi yeni bilekliğini de tanıttı.

Xiaomi akıllı saat

Xiaomi Mi Band serilerine benzer yeni bir saat bileklik modeli çıkarıyor. Çıkarttığı bileklik modeli görünüş olarak Mi Band’lere benziyor. Smart Band 4C adı altında piyasada girmesi beklenen bilekliğin görünüşü ve özellikleri de teknoloji severler ve sporseverler tarafından yeterli görülmekte.

Xiaomi Mi Smart Band 4C Detayları ve Özellikleri

Xiaomi mi band 5’e neredeyse tıpatıp benzeyen Smart band bazı noktalarda ondan kendini ayırıyor. Tasarımsal olarak kavisli tasarım yerine dikdörtgen tasarım kullanılan bileklik modeli diğer bilekliklere göre daha dikkat çekici ve daha şık duruyor. 1.08” ekran oranına sahip olan yeni akıllı bileklik boyutsal olarak oldukça makul tutulmuş durumda. Xiaomi Haylou gibi olabilme şansı da vardı ancak sporcu bilekliği konusunda sınırların dışına çıkılmak istenmemiş gibi gözüküyor.

Xiaomi Mi Smart Band 4C Detayları ve Özellikleri

Renkli ekrana sahip olan bu modelde ekran çözünürlüğü 128x220PX durumunda. Çözünürlük konusunda da oldukça tatmin edici durumda olan bilekliğin 130 Mah lik bir pili bulunuyor 130Mahpil kapasitesine sahip olmasına rağmen iyi ayarlanmış güç tüketimi sayesinde aktif kullanımda 14 güne kadar dayanabilen bir performans sunuyor.

Bileklik şarj konusunda Xiaomi yenilediği tasarımı ile birlikte sadece bir adaptör ile şarj işlemlerinin tamamlanmasına olanak sağlıyor. Ayrılabilen bilek kısmının içerisinde bulunan USB çıkıntısını bir bilgisayara ya da bir adaptöre takarak kolaylıkla şarj işlemlerini gerçekleştirebilme imkânı sunuyor.

Mi band modelinden daha az gelişmiş özelliklere sahip olduğu için maalesef spor takibi sadece 5 spor için bulunuyor. Koşu, yüzme, hızlı yürüme, bisiklet ve koşu bandı olanaklarını göz önünde bulundurarak spor takibi yapabilen Smart Band 4C Spor yapanlar tarafından oldukça seviliyor. Ucuz maliyetli ve spor takibi yapabilmesi nedeni ile sevilenler arasına kısa sürede girebilmiş durumda.

Mi Smart Band 4C Fiyatı

Mi Smart Band 4C fiyatı bu özelliklere göre merak ediliyor durumda. Yenilenen fiyatlandırma kapsamında bize göre pahalı ancak yurt dışında yaşayanlar için uygun bir fiyat etiketi bulunuyor 21 Euro fiyat etiketi ile birlikte önümüzdeki ay çıkış yapması beklenen bilekliğin güncel kura göre ülkemizde 162TL Ancak bu fiyata henüz vergiler de eklenmiş durumda değil.

Bir yorum bırakınız...

*

aimlamp

AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir?

AimLab, aim yani nişan alma yeteneğinizi geliştirdiğiniz Steam platformu üzerinden kullanılabilen bir ...
IceWarp

IceWarp Nedir? Ne İşe Yarar?

E-Posta, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar, dijitalleşen ...
Lidar

Lidar Nedir? Nasıl Çalışır?

Lidar, iPad Pro 2020’ den sonra iPhone 12 Pro ve iPhone 12 ...
Ambilight

Ambilight Nedir? Hangi Televizyonlarda Var?

Ambilight, televizyonun arka kenar kısımlarında bulunan ve renkli şekilde yanabilen floresan teknolojidir ...
Image Segmentation

Image Segmentation Nedir, Ne İşe Yarar?

Image Segmentation ifadesinin Türkçe karşılığı olarak kullanılan “Görüntü Bölütleme” işlemi Nesne tanıma ...
Dual kamera

Dual Kamera Nedir Nasıl Çalışır?

Teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün yeni özellikler çıkıyor. Dual kamera da ...
Bulut tabanlı sistemler

Bulut Tabanlı Sistemler Ne Demek?

Bulut tabanlı sistemler, kuruluma ihtiyaç duymadan web tabanlı uygulamalar yardımı ile online ...
Dijital vatandaşlık

Dijital Vatandaşlık Nedir, Kuralları Nelerdir, Hangi Faydaları Sağlar?

Dijital vatandaşlık, internet alt yapısının hızla gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte hayatımıza giren ...