Yeni PS4 Pro 2TB Modeli Geliyor | Sonsuz Teknoloji

Yeni PS4 Pro 2TB Modeli Geliyor

ps4 2tb

Çağımızın yüksek bütçeli oyunlar ve yüksek çözünürlüklü  oyunlar arttıkça daha fazla depolama alanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Hem Microsoft hem de Sony, 500 GB dahili depolama alanından başlayan ve 1 TB’a kadar çıkan konsollar sunuyor, ancak oynadığınız oyun türüne bağlı olarak, 1TB kütüphanenizin tamamını saklamak için yeterli olmayabilir. Hem Xbox One hem de PlayStation 4 için harici depolama seçenekleri var, ancak daha iyi bir çözüm, yalnızca, mümkün olduğunca fazla depolama alanına sahip olmak. Sony, sadece bu konuda yardımcı olan yeni bir PS4 Pro duyurdu.

PlayStation Japonya’ya göre PS4 Pro, yeni bir 2TB modeli çıkmak üzeredir. Sony’nin geçtiğimiz günlerde satılan 500 milyon PlayStation’ı kutlamak için başlattığı sınırlı sürüm konsolu, 2TB sabit disk ile donatıldı.

PlayStation Blog’da Sony, bu yeni 2TB PlayStation 4 Pro’nun 21 Kasım 2018

‘de Japonya’da piyasaya sürüleceğini açıklıyor. Bu, yaklaşık 400 dolara’a mal olacak.

Bu konsolun Japonya dışına çıkıp çıkmayacağı büyük bir soru. Bu yazı yazıldığı sırada Sony, bu PS4 Pro’yu Amerika Birleşik Devletleri’nde başta olmak üzere diğer Ülkelerde yayınlamayı planladığına dair bir işaret vermedi. Sony’nin bu konsolu diğer bölgelere getirmesi muhtemel görünüyor.

Umarız Sony, bu 2TB PS4 Pro’nun yakında Japonya dışında da başta Türkiye’de olmak üzere tüm Dünya’da piyasaya sürmeye başlar. çünkü oyunlar için daha fazla depolama alanına herkes ihtiyaç duymaktadır.

Bir yorum bırakınız...

*