ZTE Blade 20 Pro 5G Resmi Olarak Tanıtıldı! ∞ Sonsuz Teknoloji

ZTE Blade 20 Pro 5G Resmi Olarak Tanıtıldı!

ZTE Blade 20 Pro 5G

Son dönemin dikkat çeken teknoloji şirketlerinden biri olan ZTE, uzun zamandır beklenen yeni akıllı telefonunu geçtiğimiz günlerde duyurdu. ZTE Blade 20 Pro 5G ismi verilen yeni cihaz, donanımsal özellikleri ve son derece modern tasarımıyla dikkat çekiyor.

Gücünü Snapdragon 765G işlemcisinden alan yeni ürün, kullanıcıların karşısına dörtlü kamera kurulumu ile çıkmaya hazırlanıyor. İşte, donanımsal yapısıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonun tüm özellikleri…

ZTE Blade 20 Pro 5G Özellikleri

ZTE Blade 20 Pro 5G özellikleri

Geçtiğimiz günler içerisinde ZTE şirketi tarafından tanıtımı yapılan ve tasarımıyla son derece göz kamaştıran yeni akıllı telefon ZTE Blade 20 Pro 5G özellikleri ile birçok kullanıcının dikkatini çekiyor.

İşletim sistemi Android 10 tabanlı MiMiFavor 10 olan yeni cihaz, kullanıcıların karşısına farklı renk seçenekleriyle birlikte çıkmaya hazırlanıyor. İşte, tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon ile ilgili diğer tüm detaylar…

Ekran Özellikleri

Ekran Özellikleri

Modern tasarımının yanı sıra oldukça ince bir çerçeve yapısına sahip olan yeni akıllı telefon, 6,7 İnç büyüklüğünde bir ekran ile kullanıcıların karşısına gelecek. Tasarımsal olarak 2020 yılının en iddaalı cihazlarından biri olan yeni ürünün çözünürlüğü ise 2340X1080 piksel olarak açıklandı.

İlgili: ZTE, Bütçe Dostu Yeni Akıllı Telefonunu Duyurdu! ZTE Blade A3 Prime

Kamera Özellikleri

Kamera Özellikleri

ZTE Blade 20 Pro 5G kamera özellikleri ile son derece göz kamaştırıyor. 64 MP çözünürlüğünde ana kameraya sahip olan yeni akıllı telefon, dörtlü kamera sistemi (64 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP) ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Damla çentikli bir yapıya sahip olan ve ekranın hemen orta kısmında konumlandırılan ön kameranın çözünürlüğü ise 20 MP olarak açıklandı.

Diğer Özellikler

Diğer Özellikler

Teknik özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken yeni akıllı telefon, Snapdragon 765G işlemcisiyle birlikte piyasaya çıkacak. 8 GB Bellek kapasitesinin yanı sıra 128 GB’lık dahili depolama alanına sahip olan yeni akıllı telefonun batarya kapasitesi ise 4.000mAh olarak duyuruldu. Herhangi bir hızlı şarj desteğine sahip olmayan yeni akıllı telefon, ilerleyen haftalar içerisinde farklı renk seçenekleriyle birlikte piyasaya çıkacak.

ZTE Blade 20 Pro 5G Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

ZTE Blade 20 Pro 5G Fiyatı

Teknik özellikleri ile orta seviye sınıfında yer alan yeni akıllı telefon ZTE Blade 20 Pro 5G, ilerleyen haftalar içerisinde piyasaya çıkacak. Henüz resmi çıkış tarihi ve fiyatı açıklanmayan cihazın 2020 yılı içerisinde kullanıcılar ile buluşması bekleniyor.

Bir yorum bırakınız...

*