2020 Yılında Alabileceğiniz Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar | Sonsuz Teknoloji

2020 Yılında Alabileceğiniz Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar

Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar

Günümüz standartlarında yüksek özelliklerdeki ve donanımlardaki akıllı telefon fiyatları; neredeyse 2 maaş ücretine denk durumda. Bu noktada bazı kişiler işlerinin görülmesi için yüksek rakamlarda telefon satın almak istemiyor ya da bazı kişiler ekonomik durumlar nedeni ile iyi özellikli, uygun fiyatlı akıllı telefon satın almak istiyor.

Bugün bu içeriğimizde sizler için 2020 yılında alabileceğiniz uygun fiyatlı akıllı telefonları sıraladık. Listeye göz atarak, özelliklerine ve fiyatlarına göre akıllı telefon tercihinizi yapabilirsiniz.

Oppo Reno

Oppo Reno, Çin merkezli teknoloji şirketlerinden birisidir. Türkiye’de bir süredir faaliyet göstermesine rağmen birçok kişi tarafından sevildi ve akıllı telefonları sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Oppo Reno’ya ait akıllı telefonların fiyatları; 2 Bin TL ila 5 Bin TL arasında değişmektedir.

Xiaomi Mi 9T

 

Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar


Xiaomi, Tıpkı Oppo gibi Çin merkezli bir teknoloji şirketidir. Sık sık üretip akıllı telefon piyasasına sunmuş olduğu fiyat –  performans akıllı telefonları ile gündeme gelen Xiaomi; gerçekten de yüksek özelliklere sahip akıllı telefonlarını düşük fiyatlar ile kullanıcılarıyla buluşturuyor. 1.500 TL ila 5 Bin TL arasında yer alan akıllı telefonlarından birisini satın almanız, sizi pişman etmeyecektir.

Huawei P30 lite

Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar

Huawei P30 Lite, yüksek donanımsal özelliklere ve ciddi bir şekilde kullanıcı deneyimini en üst seviyelerde tutan bir arayüze sahip akıllı telefonlardandır. 2800 TL fiyat etiketi ile satılmakta olan Huawei P30 Lite, çok yüksek paralar vermeden yüksek donanımlı bir akıllı telefon almak isteyen herkesin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy A70

Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar

Samsung’un orta segment akıllı telefonları arasında bulunan Samsung Galaxy A70, 3000 TL fiyat etiketi ile piyasada yer almaktadır. Donanımsal ve yazılımsal olarak güçlü bir akıllı telefon olan Galaxy A70, tam bir fiyat – performans akıllı telefon olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bunun yanı sıra orta segment ve üst segment akıllı telefonlar arasında yer alan Samsung Galaxy A70, üçlü kamera kurulumu ile dikkatleri üzerine çekmekle kalmayıp; batarya kapasitesi ile de birçok kullanıcının ilgisini çekmekte.

Bir yorum bırakınız...

*