Acer, 240 Hz’lik Yeni Oyuncu Monitörünü Görücüye Çıkardı | Sonsuz Teknoloji

Acer, 240 Hz’lik Yeni Oyuncu Monitörünü Görücüye Çıkardı

acer monitör

Oyunculara yönelik ekipmanlar üreten Acer yine gözleri üzerine çekmeyi başardı. Acer, 240HZ’lik yeni monitörü oyun severlerin beğenisine sundu. Oyuncuların oldukça ilgisini çekecek olan bu monitörler de Fast IPS LCD panelleri kullanıldı. Öne çıkan overdrive özelliği de 0,1 ms ile 0,5 ms arasına kadar tepki sürelerini destekliyor.Oyun severlerin oldukça dikkatini çekecek olan Acer 240 Hz predator serinin en iyilerinden denilebilecek özelliklere sahip. Acer predator son serisinde iki ayrı monitör bulunmakta. Bu monitörler 24,5 inç ve 27 inç olmak üzere ikiye ayrılıyor. Her iki monitör de renkler daha canlı ve daha geniş izleme açısı bulunmakta. Bu da özellikle oyun severleri bir hayli sevindirecek.Her iki monitöründe ayrı ayrı model numarası mevcut. 24,5 inç olan monitörün piyasaya sunulan model numarası  ‘XB253QGXmiiprzx’ iken 27 inç olan monitörün model numarası ‘XB273GXmiiprzx’ olarak belirlenmiş durumda.

240 hz

Yeni Acer Oyuncu (Predator) Serisinde Neler var?

Ekranınızın desteklemediği ama sizin oynamaktan oldukça zevk aldığınız bir ya birkaç oyun varsa, işte Acer Predator 240 Hz

tam da sizin için üretilmiş. Bu monitör sayesinde oyunlarınızı daha geniş ve full hd ekranda oynamanız mümkün. Bu da oynadığınız oyunlardan maksimum keyif almanız ve çift monitör kullananlar için de kolaylık. demek. Aynı zamanda Acer’in bu yeni oyuncu monitörlerin de çerçeve kenarı yok yani 0 çerçeve. Böylece ekran daha geniş bir açıyla oyun oynamanızı mümkün kılıyor. Stereo hoparlör ve kulaklık çıkışı da yeni monitör de bulunan bir diğer özellik. Predator serisinin bu yeni ürünü DisplayPort 1.2a konektöre sahip. Dört bağlantı noktalı USB 3.0 Hub ile iki adet HDMI 2.0b girişi de mevcut. Son olarak da monitör de Adaptive-Sync teknolojisiyle NVIDA D-Sync özellikleri de var.

Yeni Acer Monitör Fiyatı Ne Kadar?

Yeni Acer Predator Monitör satışa sunuldu. Acer Predator oyuncu monitör fiyatı 24,5 inç’lik model için 2,660 TL, 27 inç’lik model içinse 3,180 TL olarak belirlenmiş olsa da fiyatlar azami oranda farklılıklar gösterebilir.

Bir yorum bırakınız...

*