Cool Cleaner Nedir? Özellikleri Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji

Cool Cleaner Nedir? Özellikleri Nelerdir?

cool cleaner

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren mobil cihazlar zamanla yavaşlayabilmekte ve eski performanslarından epey uzaklaşabilmektedir. Oldukça sık karşılaşılan bu durum nedeniyle mobil cihaz kullanıcıları, akıllı telefonlarını ve tabletlerini hızlandırabilmek için çeşitli uygulama arayışı içine girmişlerdir. Telefon hızlandırıcı mobil uygulama arayan kullanıcıların karşısına ise Cool Cleaner isimi uygulama çıkmaktadır. Peki, Cool Cleaner nedir, özellikleri nelerdir? Mobil cihaz kullanıcıları tarafından merak edilen ve günümüzde oldukça sık araştırılan bu soruların yanıtını sizler için detaylı olarak inceliyoruz.

Cool Cleaner Nedir?

Cool Cleaner, Coolpub şirketi tarafından geliştirilen ve kullanıma sunulan telefon hızlandırma uygulamasıdır. Türkçe dil desteğine sahip olan söz konusu uygulama, 1 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir.

Cool Cleaner Özellikleri

Coolpub şirketi tarafından geliştirilen telefon hızlandırma uygulaması Cool Cleaner özellikleri ile dikkat çekiyor. Söz konusu mobil uygulama her ne kadar temel de telefon hızlandırıcı olarak da lanse edilse de mobil cihazların batarya ömrünü de ciddi anlamda arttırabilmektedir. Dilerseniz, son dönemin en popüler telefon hızlandırma uygulamasını gelin yakından detaylı olarak inceleyelim.

Temizlik

Mobil uygulama içerisinde yer alan özellikler sayesinde kullanıcılar son derece kolay bir şekilde mobil cihazlarını temizleyebilmekte, gereksiz ve kullanılmayan uygulamaları da tespit ederek ortadan kaldırabilmektedir.

Ram Güçlendirici

Coolpub şirketi tarafından geliştirilen mobil uygulama sayesinde kullanıcılar, oldukça pratik bir şekilde Ram’ lerini temizleyebilmekte ve temizlenen Ram’ ler sayesinde mobil cihazlarını hızlandırabilmektedir.

Batarya Kullanım Sürenizi Uzatın

Telefon hızlandırma uygulamasını kullanarak oldukça kolay ve pratik bir şekilde batarya kullanım sürenizi uzatabilirsiniz. Söz konusu uygulama arka planda gereksiz olarak çalışan uygulamaları tespit edebilmekte ve tespit edilen uygulamaları kapatarak gereksiz batarya kullanımının önüne geçebilmektedir.

Kötü Amaçlı Yazılım

Uygulama içerisinde yer alan özellik sayesinde kullanıcılar, son derece kolay bir şekilde kötücül yazılımları tespit edebilmekte ve tespit edilen yazılımları kaldırabilmektedir.

Cool Cleaner İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Son dönemin en popüler telefon hızlandırma uygulamalarından biri olan Cool Cleaner ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Söz konusu mobil uygulamayı akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize indirmek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

  • Telefon hızlandırma uygulamasını Android cihazlarınıza indirmek için tıklayınız.

Bir yorum bırakınız...

*