Oppo Reno 3 Serisi 5G Telefon İncelemesi Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Oppo Reno 3 Serisi 5G Telefon İncelemesi Özellikleri ve Fiyatı

oppo-reno 3
6 GHz alt ağları destekleyen yeni 5G teknolojiye sahip Oppo Reno 3 Serisi 5G telefon modeli Aralık ayında tanıtılarak muhtemelen 2020 yılında satışa çıkıyor. O yüzden henüz bir telefon almadıysanız bir ay daha beklemenizi öneririz. Bilindiği gibi 5G teknolojisi ile büyük dosyaları filmleri birkaç saniyede indirme olanağı bulunuyor. Uzun süreli kullanacağınız bir telefon modeli almayı düşünüyorsanız, bu telefon için bekleyebilirsiniz. Bu telefon modelinde en yeni işlemci modeli olan Snap Dragon 735 model bir canavar var.

Oppo Reno 3 Serisi 5G telefon Teknik Özellikleri

OPPO bu yeni modeli ile performansı arttırdığını ileri sürüyor. Buna göre yeni modelde RAM donanımı ¼ oranında arttırıldı. Sistem hızı yüzde 30 oranında arttı. Oyun performansı yüzde 20 oranında iyileştirildi. Yeni makinede sistem hızının ve dokunmatik tepki hızının 15 kat arttığı da belirtiliyor.

Tamamen yenilenmiş simgeler, Color OS7’nin daha yumuşak görsel şeması dikkat çekici. Daha fazla görsel etkileşime bu modelde büyük önem verilmiş. Öyle ki simgeler değişmiş ve yeni bir kuantum animasyon motoru eklenmiş. Cihazda karanlık mod da bulunuyor. Böylece pil tasarrufu ve gündüz kullanım kolaylığı olacak.

Yeni Oppo Reno 3 Serisi 5G telefon modelinde Soloop kayıt editörü de bulunacak böylece videolarınızı kayıt ederken bu editör işlerinizi daha profesyonel yapmanıza yardım edecek.  Pil kapasitesini arttırma amacıyla ve kaynak verimliliği sağlamak amacıyla art plus duvar kağıtları ile gelecek olan bu telefonda birçok alışkanlıkları değiştirecek yenilikler var.

Telefonun önümüzdeki ay tanıtılması Çinli firmanın hedefleri arasında… Fiyatı hakkında hiçbir bilgi verilmeyen Oppo Reno 3 Serisi 5G telefon en azından 5G destekliyor ve çok iyi bir işlemci+ RAM donanımı ve tabi yüksek çözünürlüklü kameralarla gelecek.

Oppo Reno 3’ün ekran özelliklerinin Full HD Plus 1080 x 2400 piksel çözünürlüğünde 6.5 inç AMOLED  ekran 90Hz yenileme hızı ile geleceği gelen sızıntılar arasında.

8 GB RAM,  128 GB ve 256 GB

UFS 2.1 depolama alanı özellikleri arasında olacak. Cihaz 4500 mAh bir  bataryadan beslenecek.

Ön asıl kamera 60 Megapiksel,  8 Megapiksel geniş açı, 13 Megapiksel derinlik sensörü ve 2 Megapiksel de makro lense sahip dörtlü bir kamera sistemi olacağı düşünülüyor.

Oppo Reno 3’ün Tahmini  Fiyatı

Resmi olarak Aralık ayında tanıtılıp 2020 yılında  satışa çıkması bekleniyor. 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip model 470 dolar, 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanlı model 513 dolar fiyat ile satışa çıkması bekleniyor.

Bir yorum bırakınız...

*

apple kamera

Apple Kameralarını Kapatanlara Önemli Uyarılarda Bulundu!

Apple kameralarını kapatan kullanıcılarına uyarılarda bulundu. Kameraların kapatılıyor olmasının cihazlara zarar verebilecek ...
wordpress galeri

En İyi 5 WordPress Galeri Eklentisi

WordPress kullanımında galeri eklentisi  mutlaka olması gereken eklentiler arasında yerini alır. Zaten ...
microsoft onenote

Microsoft OneNote Nedir Ne İşe Yarar?

Microsoft OneNote, Office 365 ile birlikte not düzenlemek için kullanılabilen bir uygulamadır ...
kvk

KVK Garanti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

KVK Garanti sorgulama işlemi son derece basit ve bir o kadar da ...
excel hızlı

Excel’de Hızlı Doldurma Özelliği Nasıl Kullanılır?

Excel’ de hızlı doldurma özelliği son derece basit ve pratik bir şekilde ...
fotoğraf küçültme

3 Farklı Resim Küçültme Yöntemi ile Site Hızınızı Artırın!

Hemen her web tasarım uzmanı fotoğraf ve görselleri kullanmadan önce küçültme ihtiyacı ...
zararlı virüsler

En Zararlı Yazılım Türleri Nelerdir?

En zararlı yazılım türleri, güvenli olmadan siteler yolu ile ya da pek ...
IQOO Z1 x 5G

2020 Yılının Beklenen Akıllı Telefonu IQOO Z1 x 5G Tanıtıldı! İşte, IQOO Z1 Fiyatı ve Özellikleri!

Son yılların fiyat performans telefonlarını üreten Vivo, 2020 yılına damgasını vuracak IQOO ...