En İyi Dizüstü Oyun Bilgisayarları-2019 | Sonsuz Teknoloji

En İyi Dizüstü Oyun Bilgisayarları-2019

Razer Blade 15

 

En iyi oyun dizüstü bilgisayar modellerini sizler için araştırdık. Bu bilgisayarlarla istediğiniz zorluktaki oyunları oynayabilirsiniz. Çünkü bu bilgisayarlarda kaliteli işlemci ve grafik işlemciye sahip ekran kartları var. Bu bilgisayarlar 2000 dolar civarında fiyatlara sahiptir. Ayrıca ısınmayan ve hızlı çalışan SSD diskler de var.

Razer Blade Pro 17 Oyun bilgisayarı

Razer Blade Pro 17

Schenker Razer tarafından üretilen en iyi oyun bilgisayar modelidir. Özel olarak, Blade Pro 17 bir Core i7-9750H işlemci taşıyor ve bu canavara destek olacak bir de  GeForce RTX 2080 Max-Q ve FHD IPS ekran taşıyor. Üstün performansına ek olarak diğer avantajlar arasında kolay bakım yapılabilen son derece sağlam ve iyi görünümlü bir kasa ve çok çeşitli portlar bulunuyor Dezavantajları da var bunların başında klavye ve dokunmatik ekranın çok hassas olmamasına ek olarak 3D oyunlarda fazla ses çıkarması bu bilgisayarın kötü yanlarıdır.

Razer Blade 15 Oyun Bilgisayarı

Razer Blade 15

İnce çerçeveli ekranlar hem çok şık görünür hem de aynı zamanda oyun dizüstü bilgisayarları arasında oldukça popülaritesi yüksek bilgisayarlardır. Razer Blade 15 şık metal gövdesiyle hemen dikkat çekiyor.

Klavye, dokunmatik yüzey ve ekranın 144 Hz olması da rakipleri arasında öne çıkmasına yardımcı oluyor. 15 inçlik dizüstü bilgisayarda Core i7-8750H işlemci ve  GeForce RTX 2070 Max-Q ekran kartı var.  Tabi ki  NVMe-SSD depolama için ve sessiz – ısınmadan  yüksek performans için tercih edilmiş. Bu kasada iyi derece soğutma sistemi var. İyi soğutma çözümü sayesinde dizüstü bilgisayarda çok gürültü ve ısınma sorunu yok. Kısacası oyun bilgisayarı arıyorsanız Razer Blade 15 Oyun Bilgisayarı size göre…

MSI GE75 9SG Bilgisayar Oyunu

MSI GE75 9SG

GT75 modeli biraz hantal bir bilgisayar, MSI i7-8750H model işlemci ve RTX 2080 ekran kartı taşıyor.  17 inç dizüstü bilgisayarın üst seviye bir ekranı var ve 144 Hz resim yenileme yeteneği var. Cihaz oyun için üretildi, sessiz çalışıyor ve soğutma sistemi de oldukça iyi…

Asus ROG G731GW Oyun Bilgisayarı

Asus ROG G731GW

Sadece 2,9 kg ağırlığındaki Asus ROG G731GW 17 inçlik dizüstü bilgisayar Core i7-9750H işlemci ve GeForce RTX 2070 model ekran kartıyla geliyor. Oyun bilgisayarlarında ekranın hızlı resim yenileme yeteneği önemlidir bu bilgisayarda da 144 Hz ekran, güçlü hoparlörler, iyi tasarlanmış bir kasa ve çeşitli aydınlatma seçenekleri var.

Bir yorum bırakınız...

*