Football Manager 2021 Xbox Edition Çıkış Tarihi Açıklandı! ∞ Sonsuz Teknoloji

Football Manager 2021 Xbox Edition Çıkış Tarihi Açıklandı!

football manager 2021

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Football Manager 2021, 10 yıl sonra ilk defa Xbox platformuna çıkacak. Uzun zamandır beklenen yeni menajerlik oyunu, dikkat çeken özellikleriyle birlikte oyun severlerin karşısına gelecek.  Çapraz platform desteğine de sahip olan yeni oyun, Xbox One ve sonrasında çıkan tüm konsollarda sorunsuz bir şekilde oynanabilecek. İşte, yeni menajerlik oyunun özellikleri, fiyatı ve resmi çıkış tarihi;

Football Manager 2021 Özellikleri

football manager 2021 özellikleri

Football Manager 2021 özellikleri ile son derece göz kamaştırıyor. Oyun severler yeni gelen yeniliklerle beraber artık daha detaylı toplantılar yapabilecek. Toplantının yanı sıra oyun severler yepyeni bir maç atmosferiyle de karşı karşıya gelecek. Tamamen yenilenen grafik motoru ile adeta gerçekçi bir oyun deneyimi sunacak olan yapım da aynı zamanda 3D maç simülasyonu da bulunacak.

Oyun severler tüm bu yeniliklere ek olarak ayrıca yepyeni bir transfer pazarıyla karşı karşıya gelecek. Kullanıcılar, artık transfer görüşmesi için ilk olarak oyuncunun temsilcisiyle görüşebilecek.

Son derece önemli olan bu yeniliklerle beraber oyun severler sezon sonu tüm geçmişi ayrıntılı bir şekilde artık görebilecek. Ayrıca, söz konusu yapıma yepyeni kupa animasyonları da eklendi. Artık, gelen başarıdan sonra kutlama törenlerini daha detaylı ve daha akıcı bir şekilde izleyebilecek.

Football Manager 2021 Xbox Edition Çıkış Tarihi

Football Manager 2021 Xbox Edition Çıkış Tarihi

Football Manager 2021 Xbox Edition, 10 yıl aranın ardından ilk kez Xbox konsoluna çıkacak. Oyunu satın alan kullanıcılar, 1 Aralık 2020 tarihinden itibaren söz konusu yapımı sorunsuz bir şekilde oynayabilecek. Yeni menajerlik oyunu Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarına çıkacak. Ayrıca Xbox One dışındaki tüm konsollar da 4K çözünürlük desteği de bulunacak.

Football Manager 2021 Xbox Edition Fiyatı

football manager 2021 fiyatı

Football Manager 2021 Xbox Edition, sonunda oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. 1 Aralık 2020 tarihinde Xbox konsollarına çıkacak olan oyunun resmi satış fiyatı ise henüz açıklanmadı. İlerleyen günler içerisinde satışa sunulması beklenen oyunun 200 TL bandında olması bekleniyor.

Bir yorum bırakınız...

*