Honor Uygun Fiyatlı Yeni Tabletini Sonunda Tanıttı! Karşınızda Honor ViewPad X6 | Sonsuz Teknoloji

Honor Uygun Fiyatlı Yeni Tabletini Sonunda Tanıttı! Karşınızda Honor ViewPad X6

Honor ViewPad X6

Çin merkezli teknoloji şirketlerinden biri olan Honor, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir etkinlik kapsamında uygun fiyatlı yeni tabletini tanıttı. Honor ViewPad X6 ismi verilen tablet son derece modern görüntüsüyle göz dolduruyor. Android işletim sistemiyle birlikte piyasaya çıkacak olan yeni cihaz üç farklı modelle kullanıcıların karşısına gelecek. Dilerseniz, Honor şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni tableti gelin yakından detaylı olacak şekilde birlikte inceleyelim.

Honor ViewPad X6 Özellikleri

Honor ViewPad X6 Özellikleri

Geçtiğimiz günler içerisinde tanıtım etkinliği yapılan yeni tablet Honor ViewPad X6 özellikleri ile dikkat çekiyor. Gücünü Kirin 710 isimli işlemciden alan cihaz, tek farklı renk seçeneği ile birlikte kullanıcıların karşısına geliyor. Oldukça modern bir tasarıma sahip olan cihaz da aynı zamanda USB Type-C portu da bulunuyor. Peki, Honor şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni tabletin diğer özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

Kusursuz ekran tasarımıyla kullanıcıları adeta büyüleyen yeni tablet, 9.7 inç büyüklüğüne sahip ekranı ile dikkat çekiyor. Cihazın çözünürlüğü ise FHD olarak duyuruldu.

Kamera Özellikleri

Uygun fiyatıyla oldukça dikkat çeken yeni tablet, kamera özellikleri ile göz dolduruyor. 5 MP çözünürlüğünde ana kameraya sahip olan yeni cihaz da ayrıca mini bir ön kamera (2 MP) da bulunuyor. Son derece standart bir kamera performansına sahip olan cihaz da ne yazık ki yapay zeka

desteği yer almıyor.

Diğer Özellikler

Gücünü Kirin 710 isimli işlemciden alan yeni cihaz, kullanıcıların karşısına Android 10 görünümlü MagicUI 3.1 işletim sistemiyle çıkmaya hazırlanıyor. Üç farklı modele sahip olan tabletin batarya kapasitesiyse 5.100mAh olarak duyuruldu. Teknik donanımı ile giriş seviyesine hitap eden tablette ayrıca Bluetooth 5.1 ve Wi-Fi 5 teknolojileri de bulunuyor.

Honor ViewPad X6 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Honor ViewPad X6 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Honor şirketi tarafından geliştirilen yeni tablet Honor ViewPad X6 fiyatı ile dikkat çekiyor. 3 GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanına sahip olan birinci versiyonu satın almak isteyen kullanıcılar 157 dolar, 4 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanına sahip ikinci versiyonu satın almak isteyen kullanıcılar 171 dolar, 3 GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanına ek 4G bağlantı desteğine sahip olan üçüncü versiyonu satın almak isteyen kullanıcılar ise 171 dolar ödeme yapması gerekecek.

Tek renk seçeneğine sahip olacağı açıklanan cihaz ilk olarak Ağustos ayı içerisinde Çin’ de satışa sunulacak.

Bir yorum bırakınız...

*