Huawei'nin Duyurduğu, Kablosuz Kulaklık Huawei FreeBuds 3 Özellikleri | Sonsuz Teknoloji

Huawei’nin Duyurduğu, Kablosuz Kulaklık Huawei FreeBuds 3 Özellikleri

Huawei FreeBuds 3

Çin merkezli teknoloji firması Huawei, düzenlediği etkinlik kapsamında yeni kablosuz kulaklığını duyurdu. Oldukça dikkat çeken özellikleri ile tanıtılan Huawei FreeBuds 3, zarif tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazandı. Uzun zamandır beklenen cihaz, kullanıcıların karşısına gürültü engelleme özelliği ile geliyor. Peki, tanıtımı yapılan yeni kablosuz kulaklık kullanıcılara hangi özellikleri vaat ediyor? Kullanıcılar tarafından merak edilen bu sorunun yanıtını gelin tek tek inceleyelim.

Huawei FreeBuds 3 Özellikleri

Kullanıcılar tarafından uzun zamandır beklenen yeni kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds 3 özellikleri ile dikkat çekiyor. Gürültü engelleme özelliğinin yanı sıra çift işletim sistemiyle uyumlu çalışan yeni kablosuz kulaklığı gelin madde madde inceleyelim.

Gürültü Engelleme Özelliği

Dış çevrede meydana gelen gürültüler, kulaklık kullanan kullanıcıları epey rahatsız etmektedir. Oluşan bu rahatsızlığın önüne geçilmesi için teknoloji firmaları gürültü engelleme teknolojisini geliştirmiştir. Bu teknolojiyi kullanan ve geliştiren firmalardan bir tanesi de Huawei firmasıdır. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Huawei FreeBuds 3 isimli kablosuz kulaklıkta da bu özellik yer almaktadır. Kulaklık içerisinde yer alan bu özellik sayesinde kullanıcılar çevre gürültüsünden etkilenmeden müziklerini dinleyebilmekte ve görüşmelerini gerçekleştirebilmektedir.

Çift İşletim Sistemi

Huawei FreeBuds 3 kolay eşleştirme özelliği ile kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor. Cihaz içerisinde kullanılan bu özellik sayesinde kullanıcılar, kablosuz kulaklığı hem Android

hem de İOS işletim sistemlerinde rahatlıkla çalıştırabiliyor.

Dayanıklı Yapısı

Düzenlenen etkinlik kapsamında tanıtılan kablosuz kulaklık dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Yapılan sıvı testlerinden başarıyla geçen cihaz IPX 4 sertifikasıyla piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Batarya Kapasitesi

Firma tarafından yapılan resmi bildirime göre cihazın batarya kapasitesi 37mAh olarak duyuruldu. Ayrıca cihazın şarj ünitesi ise 410mAh olarak açıklandı.

Huawei FreeBuds 3 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Son dönemin en dikkat çeken kablosuz kulaklarından biri olan Huawei FreeBuds 3 fiyatı ile dikkat çekiyor. 112 Dolar fiyat etiketiyle ilk olarak Asya pazarında satışa sunulacak cihazın, ne zaman ülkemize geleceği ise henüz açıklanmadı. Üstün performansının yanı sıra tasarımıyla birçok kişinin dikkatini çeken cihazın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*