LOL’un Yeni Mobil Oyunu: LEAGUE OF RUNETERRA Ne Zaman Çıkacak? | Sonsuz Teknoloji

LOL’un Yeni Mobil Oyunu: LEAGUE OF RUNETERRA Ne Zaman Çıkacak?

LEAGUE OF RUNETERRA

League of Legends (LOL) uzun adı ile tüm dünyayı kasıp kavuran oyunların başında gelen LOL, 10. Yılına özel bir oyun ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun üreticisi olan Riot Games bu özel sene için yepyeni bir mobil kart oyunu hazırladığını duyurdu. Hem PC hem de mobil oynanabilecek olan bu yeni oyun hakkında ortaya çıkan tüm detaylara bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

LEGENDS OF RUNETERRA

Riot Games firması tarafından 10. Yıl özel etkinliğinde tanıtılan bu yeni oyun, mobil olarak da oynanma imkanı sunan bir kart oyunu. Oyunun en büyük özelliği ise League of Legends evreninde geçiyor olması.

Tamamen ücretsiz bir şekilde piyasaya sürülecek olan bu yeni oyunun içeriği stratejik detaylar içermesi. PC ve mobil olarak da oynanma imkanı sunan yeni oyunun 2020 senesinde çıkacağı belirtiliyor.

Hem LOL evrenine ait karakterlerin hem de Legends of Runeterra karakterlerinin yer alacağı bu kart oyunun her bir yeni karakterin kendine has özellikleri mevcut. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilmek mümkünken oyun içi bazı alım satımların da olacağı kesinleşmiş vaziyette.

10. YIL DÖNÜMÜ KAPSAMINDA DÜZENLENEN ETKİNLİKTE ÖNE ÇIKAN DİĞER DETAYLAR

LOL, 10. yıl etkinliğinde birden fazla yeni gelişme paylaşıldı. Aktarılan yeni bilgiler dahilinde League of Legends: Wild Rift isimli yeni bir mobil oyunun daha yolda olduğu ortaya çıktı.

Bu gelişmenin yanı sıra şirket, League of Legends Espor Menajerliği ismi ile bir menajerlik oyunu hazırlığında olduğunu da bildirdi. Oyunda yeni bir Espor takımı kurabilir ve kontrat imzalama gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu yeni oyundan elde edilen tüm gelir gerçek Espor takımları ile paylaşılacak.

Şirket, LOL hakkında da yeni bir gelişme ortaya attı. Yapılan açıklamalar doğrultusunda oyuna yeni bir şampiyon ekleniyor. Nişancı görevi ile diğer 140 şampiyonun arasına eklenecek olan bu yeni karakterin ismi ise Senna olacak. Yeni karakter oyuna 10 Kasım tarihinde gelecek.

Bir yorum bırakınız...

*