Microsoft Word Şablonlarını Ücretsiz İndirme Siteleri | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Microsoft Word Şablonlarını Ücretsiz İndirme Siteleri

microsoft word

 

Microsoft Word, okul ödevlerinden tutunda ofis iş çalışmalarına kadar her alanda kullanılan bir Windows ofis programıdır. Microsoft Word’de yeni belge oluşturacağınız zaman hazır şabonlar yapacağınız işe göre size kolaylıklar sağlar. Microsoft Word hazır şablonlar çok çeşitlidir; özgeçmiş, rapor, teklif, plan ve diğer şablonlarla size hızlı bir başlangıç ​​sağlar. Bu makalede, Microsoft Word şablonunu ücretsiz indirmek için bazı web sitelerini tanıtacağız.

Microsoft Office Word Şablonları

Microsoft Word için şablonlar için en iyi adres kesinlikle Microsoft’un orjinal adresidir. Kelimeye göre arama yapabilir veya kategoriye, etkinliğe, duruma veya uygulamaya göre göz atabilirsiniz. Word için yüzlerce ücretsiz şablon bulacaksınız.

Kullanmak istediğiniz temayı seçiğinizde şablona ait açıklamayı göreceksiniz. Bu alanda hem “İndir” hem de “tarayıcıda düzenle” seçeneklerini kullanarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tarayıcıda düzenle çevrimiçi Microsoft Word içindir. İndir, seçeneğide çevrimdışı microsoft Word içindir.

Template.net

Template.net ücretsiz hem de ücretli şablonlar sunan başka bir Microsoft Word şablonu indirme sitesidir.  Template.net, her konu için ücretsiz Word şablonlarına sahiptir. Şablonları indirmek için ücretsiz bir hesaba kaydolmanız gerekir. Yaptıktan sonra bir şablon seçin, “Free Download”ı tıklayın ve komutları devam ederek sonlandırın.

Vertex42

Microsoft Office şablonları için bir diğer site Vertex42‘dir. Excel şablonları ağırlıklı bir sitedir. İndirmek istediğiniz bir şablon için tam bir açıklamayı görmek için şablonu seçin. Şablonunuzu sektikten sonra “Download” düğmesini tıklayın ve ardından talimatları takip edin.

WordTemplates

WordTemplates.org web sitesinde tonlarca Word şablonunu kolayca ve ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Her şablonda yardımcı bir açıklama ve resim vardır. İstediğiniz şablonu bulduğunuzda, seçin ve “Download Now” düğmesini tıklayın. Bir hesaba kaydolmanıza gerek yoktur ve ücretli şablonlar yoktur.

Hloom

Hloom, hem Word, hem de Microsoft Office uygulamaları için şablonlar sunan harika bir web sitesidir. Bu yüzden, Excel için şablonları veya PowerPoint şablonlarına ihtiyacınız varsa, burada bulabilirsiniz. Ücretsiz faturalar, sertifikalar, davetiyeler veya el ilanları gibi istediğniz şablon türünü seçeblirsiniz.

Stok Layouts

Stok Layouts, Microsoft Word şablonları için göz atmanız gereken başka bir sitedir. Projeniz için birçok çekici ve işlevsel seçenek bulacaksınız. Sitede hem ücretsiz hem de ücretli şablonlar vardır.

Beğendiğiniz bir şablon bulduğunuzda,  seçin ve Microsoft Word için dosya formatlarını kontrol edin, çünkü site Illustrator ve Apple Pages gibi uygulamalar için şablonlar da sağlar. Giriş yapın veya ücretsiz bir hesap için kaydolun ve ardından “Free Download” düğmesine basın.

Bazı ücretli şablonlar tek tek fiyatlandırılır veya bir plana abone olabilirsiniz. Ancak ücretsiz kullanılabilecek çok sayıda şablon vardır.

Bir yorum bırakınız...

*

Moto E7

Motorola Yeni Akıllı Telefonunu Duyurdu! Karşınızda Moto E7

Bir dönemin en popüler akıllı telefon üreticilerinden biri olan Motorola, düzenlediği özel ...
Foursquare

Foursquare’de Rota Nasıl Bulunur?

Telefonların akıllanması ile birlikte hayatımız sanal dünya ile birleşti ve Foursquare gibi ...
clipboard nedir

ClipDrop Nedir? ClipDrop Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda adını duymaya başladığımız ve özellikle grafik tasarım işleri ile uğraşan ...
deepfake

Deep Fake Nedir? Deep Fake Nasıl Yapılır?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza daha önceden hiç duymadığımız terimler girmeye başladı ...
gürültü engelleyici kulaklıklar

Gürültü Engelleyici Kulaklıklar Nasıl Çalışır?

Gürültü giderici özelliği ile son yılların popüler kulaklık seçeneklerinden biri olan gürültü ...
twitter otomatik engelleme

Twitter Yeni Bir Özelliğe Daha Kavuşuyor! Twitter Otomatik Engelleme Nedir?

Twitter her geçen zamanda aldığı güncellemeler ile birlikte kendi bünyesine yeni özellikler ...
Xiaomi Garanti Sorgulama

Xiaomi Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır? Delta Garanti Sorgulama

Xiaomi garanti sorgulama nasıl yapılır? Delta garanti sorgulama işlemleri nasıl yapılır? Garantili ...
no code low code

No Code ve Low Code Geliştirme Platformu Nedir? Avantajları Nelerdir?

Kod yazmadan uygulama geliştirmek mümkün mü sorusu, son dönemlerde oldukça sık sorulmakta ...