Microsoft Word Şablonlarını Ücretsiz İndirme Siteleri | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Microsoft Word Şablonlarını Ücretsiz İndirme Siteleri

microsoft word

 

Microsoft Word, okul ödevlerinden tutunda ofis iş çalışmalarına kadar her alanda kullanılan bir Windows ofis programıdır. Microsoft Word’de yeni belge oluşturacağınız zaman hazır şabonlar yapacağınız işe göre size kolaylıklar sağlar. Microsoft Word hazır şablonlar çok çeşitlidir; özgeçmiş, rapor, teklif, plan ve diğer şablonlarla size hızlı bir başlangıç ​​sağlar. Bu makalede, Microsoft Word şablonunu ücretsiz indirmek için bazı web sitelerini tanıtacağız.

Microsoft Office Word Şablonları

Microsoft Word için şablonlar için en iyi adres kesinlikle Microsoft’un orjinal adresidir. Kelimeye göre arama yapabilir veya kategoriye, etkinliğe, duruma veya uygulamaya göre göz atabilirsiniz. Word için yüzlerce ücretsiz şablon bulacaksınız.

Kullanmak istediğiniz temayı seçiğinizde şablona ait açıklamayı göreceksiniz. Bu alanda hem “İndir” hem de “tarayıcıda düzenle” seçeneklerini kullanarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tarayıcıda düzenle çevrimiçi Microsoft Word içindir. İndir, seçeneğide çevrimdışı microsoft Word içindir.

Template.net

Template.net ücretsiz hem de ücretli şablonlar sunan başka bir Microsoft Word şablonu indirme sitesidir.  Template.net, her konu için ücretsiz Word şablonlarına sahiptir. Şablonları indirmek için ücretsiz bir hesaba kaydolmanız gerekir. Yaptıktan sonra bir şablon seçin, “Free Download”ı tıklayın ve komutları devam ederek sonlandırın.

Vertex42

Microsoft Office şablonları için bir diğer site Vertex42‘dir. Excel şablonları ağırlıklı bir sitedir. İndirmek istediğiniz bir şablon için tam bir açıklamayı görmek için şablonu seçin. Şablonunuzu sektikten sonra “Download” düğmesini tıklayın ve ardından talimatları takip edin.

WordTemplates

WordTemplates.org web sitesinde tonlarca Word şablonunu kolayca ve ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Her şablonda yardımcı bir açıklama ve resim vardır. İstediğiniz şablonu bulduğunuzda, seçin ve “Download Now” düğmesini tıklayın. Bir hesaba kaydolmanıza gerek yoktur ve ücretli şablonlar yoktur.

Hloom

Hloom, hem Word, hem de Microsoft Office uygulamaları için şablonlar sunan harika bir web sitesidir. Bu yüzden, Excel için şablonları veya PowerPoint şablonlarına ihtiyacınız varsa, burada bulabilirsiniz. Ücretsiz faturalar, sertifikalar, davetiyeler veya el ilanları gibi istediğniz şablon türünü seçeblirsiniz.

Stok Layouts

Stok Layouts, Microsoft Word şablonları için göz atmanız gereken başka bir sitedir. Projeniz için birçok çekici ve işlevsel seçenek bulacaksınız. Sitede hem ücretsiz hem de ücretli şablonlar vardır.

Beğendiğiniz bir şablon bulduğunuzda,  seçin ve Microsoft Word için dosya formatlarını kontrol edin, çünkü site Illustrator ve Apple Pages gibi uygulamalar için şablonlar da sağlar. Giriş yapın veya ücretsiz bir hesap için kaydolun ve ardından “Free Download” düğmesine basın.

Bazı ücretli şablonlar tek tek fiyatlandırılır veya bir plana abone olabilirsiniz. Ancak ücretsiz kullanılabilecek çok sayıda şablon vardır.

Bir yorum bırakınız...

*

Axon 11 SE 5G

ZTE Axon 11 SE 5G Özellikleri ve Fiyatı

ZTE, düzenlediği etkinlik kapsamında 5G bağlantı teknolojisine sahip yeni akıllı telefonunu duyurdu ...
ram nedir

RAM (Random Access Memory) Nedir? RAM Ne İşe Yarar?

RAM, her ne kadar bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza girmiş olsa da ...
oyun hataları

Bilgisayarda Oyun Neden Hata Veriyor?

Bilgisayara yeni oyun yüklediğinizde sorunsuz bir şekilde çalışmasını beklersiniz. Bigisayarda oyun, açılmıyor, ...
rar nedir ne işe yarar

RAR Nedir? Ne İşe Yarar?

Günümüzde bilgisayar kullanıcılarının büyük bir kısmı, yüksek boyutlu dosyalar ile çalışmaktadır. Kimi ...
projektör

Projektör Nedir? Nasıl Çalışır?

Projektör, basitçe düşünecek olursak görüntüyü yansıtan bir cihazdır. Bu cihaz genellikle toplantı, ...
vram

VRAM (Video RAM) Nedir? Ne İşe Yarar?

VRAM tüm harici ekran kartlarında bulunan bir RAM türüdür. Bu bellek grafik ...
play station haziran oyunları

PlayStation Plus Haziran 2020 Ücretsiz Oyunları

PlayStation Plus abonelerine Haziran ayı içerisinde verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu. Sosyal ...
imap nedir

IMAP Nedir? Ne İşe Yarar?

IMAP kelimesi, günümüzde birçok internet kullanıcısının karşısına sıklıkla çıkmaktadır. Asıl adı Internet ...