Microsoft Word Şablonlarını Ücretsiz İndirme Siteleri | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Microsoft Word Şablonlarını Ücretsiz İndirme Siteleri

microsoft word

 

Microsoft Word, okul ödevlerinden tutunda ofis iş çalışmalarına kadar her alanda kullanılan bir Windows ofis programıdır. Microsoft Word’de yeni belge oluşturacağınız zaman hazır şabonlar yapacağınız işe göre size kolaylıklar sağlar. Microsoft Word hazır şablonlar çok çeşitlidir; özgeçmiş, rapor, teklif, plan ve diğer şablonlarla size hızlı bir başlangıç ​​sağlar. Bu makalede, Microsoft Word şablonunu ücretsiz indirmek için bazı web sitelerini tanıtacağız.

Microsoft Office Word Şablonları

Microsoft Word için şablonlar için en iyi adres kesinlikle Microsoft’un orjinal adresidir. Kelimeye göre arama yapabilir veya kategoriye, etkinliğe, duruma veya uygulamaya göre göz atabilirsiniz. Word için yüzlerce ücretsiz şablon bulacaksınız.

Kullanmak istediğiniz temayı seçiğinizde şablona ait açıklamayı göreceksiniz. Bu alanda hem “İndir” hem de “tarayıcıda düzenle” seçeneklerini kullanarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tarayıcıda düzenle çevrimiçi Microsoft Word içindir. İndir, seçeneğide çevrimdışı microsoft Word içindir.

Template.net

Template.net ücretsiz hem de ücretli şablonlar sunan başka bir Microsoft Word şablonu indirme sitesidir.  Template.net, her konu için ücretsiz Word şablonlarına sahiptir. Şablonları indirmek için ücretsiz bir hesaba kaydolmanız gerekir. Yaptıktan sonra bir şablon seçin, “Free Download”ı tıklayın ve komutları devam ederek sonlandırın.

Vertex42

Microsoft Office şablonları için bir diğer site Vertex42‘dir. Excel şablonları ağırlıklı bir sitedir. İndirmek istediğiniz bir şablon için tam bir açıklamayı görmek için şablonu seçin. Şablonunuzu sektikten sonra “Download” düğmesini tıklayın ve ardından talimatları takip edin.

WordTemplates

WordTemplates.org web sitesinde tonlarca Word şablonunu kolayca ve ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Her şablonda yardımcı bir açıklama ve resim vardır. İstediğiniz şablonu bulduğunuzda, seçin ve “Download Now” düğmesini tıklayın. Bir hesaba kaydolmanıza gerek yoktur ve ücretli şablonlar yoktur.

Hloom

Hloom, hem Word, hem de Microsoft Office uygulamaları için şablonlar sunan harika bir web sitesidir. Bu yüzden, Excel için şablonları veya PowerPoint şablonlarına ihtiyacınız varsa, burada bulabilirsiniz. Ücretsiz faturalar, sertifikalar, davetiyeler veya el ilanları gibi istediğniz şablon türünü seçeblirsiniz.

Stok Layouts

Stok Layouts, Microsoft Word şablonları için göz atmanız gereken başka bir sitedir. Projeniz için birçok çekici ve işlevsel seçenek bulacaksınız. Sitede hem ücretsiz hem de ücretli şablonlar vardır.

Beğendiğiniz bir şablon bulduğunuzda,  seçin ve Microsoft Word için dosya formatlarını kontrol edin, çünkü site Illustrator ve Apple Pages gibi uygulamalar için şablonlar da sağlar. Giriş yapın veya ücretsiz bir hesap için kaydolun ve ardından “Free Download” düğmesine basın.

Bazı ücretli şablonlar tek tek fiyatlandırılır veya bir plana abone olabilirsiniz. Ancak ücretsiz kullanılabilecek çok sayıda şablon vardır.

Bir yorum bırakınız...

*

Huawei tablet bilgisayar

Huawei Yeni Tablet Bilgisayarı Huawei Enjoy Tablet 2 Özellikleri ve Fiyatı

Son dönemin en dikkat çeken teknoloji şirketlerinden biri olan Huawei, geçtiğimiz günlerde ...
microsoft windows 10

Microsoft, Windows 10 Bilgisayara CCleaner Kurulmasına Karşı Uyarıyor

CCleaner, Windows 10 güvenlik yazılımı Microsoft Defender’da ‘potentially unwanted software – potansiyel ...
google_chrome

Yeni Chorme Güncellemesi ile Biyometrik Kimlik Doğrulama Kullanılacak

Android cihazlarda, Google Chrome, satın alma işlemlerini doğrulamak için biyometri kullanılacak, Google, ...
Huawei Band B6

Huawei Yeni Akıllı Bilekliği Huawei Band B6 Özellikleri ve Fiyatı

Çin merkezli teknoloji firması Huawei, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir etkinlik ile ...
google tag manager

Google Tag Manager Nedir Ne İşe Yarar? Nasıl Kurulur?

Google Tag Manager, reklam görüntülemek ve web sitenizdeki ziyaretçilerin davranışlarını birkaç kodla ...
backlinks

Edu ve Gov Backlink Nedir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte icat edilen bilgisayarlar ve akıllı telefonlar sayesinde internet ...
viral vdeo

Viral Video Ne Demektir ve Nasıl Yapılır?

Viral Video, klasik pazarlama yöntemlerinin dışında kalan dikkat çekici ve çarpıcı reklamlar ...
hashtag

Hashtag Nedir ve Nasıl Doğru Kullanılır?

Sosyal medya kullanıcısı iseniz çok fazla hashtag görmüşsünüzdür. Bu makalede hashtag nedir?hashtag’lerin ...