Microsoft'un, Yeni Dizüstü Bilgisayarı Microsoft Surface Laptop Go Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji Microsoft'un, Yeni Dizüstü Bilgisayarı Microsoft Surface Laptop Go Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Microsoft’un, Yeni Dizüstü Bilgisayarı Microsoft Surface Laptop Go Özellikleri ve Fiyatı

Microsoft Surface Laptop Go

Günümüzün en önemli ve en popüler teknoloji şirketlerinden biri olan Microsoft, düzenlediği özel bir lansman ile yeni dizüstü bilgisayarını tanıttı. Microsoft Surface Laptop Go ismi verilen cihaz, donanımsal yapısının yanı sıra oldukça şık ve zarif tasarımıyla da son derece dikkat çekiyor. Wi-Fi 6 teknolojisiyle birlikte kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanan cihaz da parmak izi teknolojisi de bulunuyor. Dilerseniz, Microsoft şirketi tarafından tanıtımı yapılan ve donanımsal özellikleriyle son derece dikkat çeken yeni dizüstü bilgisayarı yakından detaylı bir şekilde birlikte inceleyelim.

Microsoft Surface Laptop Go Özellikleri

Microsoft Surface Laptop Go özellikleri

Microsoft şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni dizüstü bilgisayar Microsoft Surface Laptop Go özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisine sahip olan yeni cihaz da aynı zamanda Surface Connect girişi de bulunuyor. Peki, fiyat performans ilişkisi bakımından kullanıcıları son derece mutlu etmesi beklenen yeni dizüstü bilgisayarın diğer özellikleri neler?

1.    Ekran Özellikleri

Microsoft Surface Laptop Go ekran özellikleri

12,4 İnç büyüklüğünde son derece zarif bir ekrana sahip olan yeni dizüstü bilgisayar, kullanıcıların karşısına oldukça ince çerçeve yapısıyla birlikte gelmeye hazırlanıyor. Çerçeve yapısının yanı sıra oldukça etkileyici bir tasarıma sahip olan yeni cihazın çözünürlüğü ise 1536X1024 piksel olarak duyuruldu. Tüm bu özelliklerin yanı sıra cihazın üst çerçevesinde 1 adette kamera (720P) bulunuyor.

2.    Diğer Özellikler

Microsoft Surface Laptop Go donanım özellikleri

 

8 GB Bellek kapasitesiyle birlikte kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanan yeni dizüstü bilgisayar, gücünü Intel Core İ5-1035G1 işlemcisinden alıyor. 256 GB SSD depolama alanına sahip olan cihazın ekran kartı ise Intel UHD olarak duyuruldu.

Donanımsal yapısıyla son derece iddialı olan yeni dizüstü bilgisayar da bir adette USB-C bağlantısı bulunuyor. Kullanıcılar tek bir şarj ile yeni cihazı aralıksız bir şekilde 13 saat boyunca rahatlıkla kullanabiliyor.

Microsoft Surface Laptop Go Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Microsoft Surface Laptop Go fiyatı

 

Microsoft şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni dizüstü bilgisayar Microsoft Surface Laptop Go fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. 8 GB Ram ve 128 GB SSD teknolojisine sahip olan başlangıç modelini satın almak isteyen kullanıcılar 699 dolar ödeme yaparken, 256 GB SSD modeli bulunan bir üst versiyonu satın almak isteyen kullanıcılar ise 899 dolar ödeme yapacak.

Hem tasarımsal hem de donanımsal olarak son etkileyici bir cihaz olan yeni dizüstü bilgisayar, 12 Ekim tarihinde satışa sunulacak. Oldukça uygun bir fiyat politikasına sahip olan yeni cihazın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*

aimlamp

AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir?

AimLab, aim yani nişan alma yeteneğinizi geliştirdiğiniz Steam platformu üzerinden kullanılabilen bir ...
IceWarp

IceWarp Nedir? Ne İşe Yarar?

E-Posta, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar, dijitalleşen ...
Lidar

Lidar Nedir? Nasıl Çalışır?

Lidar, iPad Pro 2020’ den sonra iPhone 12 Pro ve iPhone 12 ...
Ambilight

Ambilight Nedir? Hangi Televizyonlarda Var?

Ambilight, televizyonun arka kenar kısımlarında bulunan ve renkli şekilde yanabilen floresan teknolojidir ...
Image Segmentation

Image Segmentation Nedir, Ne İşe Yarar?

Image Segmentation ifadesinin Türkçe karşılığı olarak kullanılan “Görüntü Bölütleme” işlemi Nesne tanıma ...
Dual kamera

Dual Kamera Nedir Nasıl Çalışır?

Teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün yeni özellikler çıkıyor. Dual kamera da ...
Bulut tabanlı sistemler

Bulut Tabanlı Sistemler Ne Demek?

Bulut tabanlı sistemler, kuruluma ihtiyaç duymadan web tabanlı uygulamalar yardımı ile online ...
Dijital vatandaşlık

Dijital Vatandaşlık Nedir, Kuralları Nelerdir, Hangi Faydaları Sağlar?

Dijital vatandaşlık, internet alt yapısının hızla gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte hayatımıza giren ...